Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
14. sep 2010

@tinaki1275 ježiši, to ti nezavidim, ja som bola na nervy, ked nas malo byt na svadbe 100, tak nas bolo 23, ale tolkooooo, slak by ma trafil... 😠

Dnes sme boli na rehabilitacii, tak prikladam fotku, takto sme isli na rukach von 🙂

mirka285
14. sep 2010

caute...tak uz sme doma,mame 5130 g a 61 cm,doktorka je spokojna s malou celkovo,ze v nicom nezaostava a vsetko je ok....ja tiez neobliekam este teplo,ved vonku je teraz velmi prijemne 😉 a na nakupy sa mi pozdava Next v Eurovei a HaM sa tiez daju....ja mam toho dnes zase kopec...idem navarit,spravim dnes zemiakovu kasu a vyprazany syr,potom idem nato znamienko a este sa musim zastavit v Eurovei vymenit tu bundu,tak dufam ze nebudu robit niake caviky a vymenia mi to 😒

mirka285
14. sep 2010

@mojalili Danko aky herec 😉 vsak on sa uz normalne tvari,ze aha fot ma usmievam sa 🙂

katty17
14. sep 2010

ahojte babulky.
@noemarta - ako najdem tu olse na mimibazare? nejako sa mi to nepodarilo. ja sa v tom totiz nevyznam. nechodim tam.
@kafoditka - vo stvrtok zacinam v curves fitku. som na to velmi zvedavucka. ozaj, uz mas tie run tenisky?

tinaki1275
14. sep 2010

@monline pridavam fotky aby si videla ako vyzera ta "vana" kde namacame drobca..to som krstila minuly rok kamoskinu dceru Annu

katty17
14. sep 2010

@mirka285 - linda ma paradne miery. take akurat 🙂 ja som zvedava ake bude mat sandra ked pojdeme k lekarke o dva tyzdne. ja tiez neobliekam este velmi teplo. mam pocit ze sandricka sa nejako rychlo prehrieva a potom je nervna. a navyse neznasa ciapky. pravy opak mna 😀 . ja ich totiz milujeeeeeeem. pokazde ked jej davam ciapku tak spusti neskutocny plac.

tinaki1275
14. sep 2010

@mojalili zlatucky ,a super zeleny set...

katty17
14. sep 2010

@mojalili - danko je podarenucky. 🙂 aj sandricka zboznuje taketo rozne teplaciky. a aj mne sa to velmi paci 😉

tinaki1275
14. sep 2010

@mirka285 dobre miery,bude vysoka...

noemarta
14. sep 2010

@mirka285 pekneee miery, ja som teraz vazila nasu a ma 5090 g , aj my rastieme.... 🙂
booze, teraz som sa jej snazila robit nejake fotky, ale vsak nehroziii, nechcela sa ksichtit...
ale paaar prikladam.

@mojalili maly je zlatunkyyy.

noemarta
14. sep 2010

@merikac my mame 5090 gramov a 58 cm. 🙂

katty17
14. sep 2010

@noemarta - ja ked fotim malu tak to je vazne katastrofa. neustale sa vrti a potom je kazda fotka rozmazana 😀 . sandruska je neskutocne akcna. aj vase sa stale pohybuju? stale sa vrti a kope nozickami , boxuje rucickami...

noemarta
14. sep 2010

@katty17 kati ahoj, musis ist cez www.mimibazar.sk a potom si daj hladat inzerentov a do prezyvky daj meno olse.

mirka285
14. sep 2010

@noemarta nato ze Nelka je o mesiac mladsia od Lindy tak je tiez velka 😉 ja by som bola rada keby bola vysoka po dedovi,lebo ja som krpec ..
@katty17 a Risi bude varovat ked pojdes cvicit alebo kam das malu?

noemarta
14. sep 2010

kati ani mi nehovor, polovicka fotiek je rozmazana, tak som ich vymazala... ☹

noemarta
14. sep 2010

@mirka285 ja mam muza vysokeho, tak duuufam, ze bude po nom vysoka, nemusi byt sice az tak vysoka (190 cm)...
Aj ja zacinam chodit cvicit, v sobotu rano o deviatej na pilates, mne to velmi pomohlo pred tehotenstvom, a aspon mne to spevnilo postavu a dobre som sa citila. mne uz ostalo sice iba kilo a pol ale brusko mi trochu este pretrca, tak musiiim cvicit.

merikac
14. sep 2010

@mirka285 vravim,,moja je skrecok 6480a len 60cm🙂)))))))))))))))))) preto sa mi zda Linduska taka dlhana,,lebo je stihlucka a vysoka...

katty17
14. sep 2010

@mirka285 - miri, jasne ze risi bude s malou zatial co ja budem cvicit. on s tym nema vobec problem. chodi s nou na dlhe prechadzky, hra sa s nou, prebali ju, aj okupe, da jej papat,... cize v tom nevidim problem. 🙂 dokonca sa aj sam ponuka . ze ja si mozem ist s babami alebo do fitka a on bude s malou... 🙂 tak skusime ako to pojde. bojis sa nechat chalanom lindusku?

mirka285
14. sep 2010

@merikac tak ty mas malu buchticku,a to sa mi na babatkach paci,ked maju licka...Linda sice vela nevazi ale liciska ma riadne 😀

merikac
14. sep 2010

@noemarta tiez pekneeee miery,,,vyzera to tak,,ze moja bude krpana 🙂

merikac
14. sep 2010

@noemarta jeeej, jaka herecka na tej foto, kde ma zaber len na tvaricku,,,, 😀

mirka285
14. sep 2010

@katty17 nebojim,ale Gabo chodi domov az okolo osmej deviatej,takze nemam sancu aby ju varoval ☹

katty17
14. sep 2010

@mirka285 - Aj sandra uz ma licka. akoby tam mala ulozene dva oriesky 😀

katty17
14. sep 2010

@mirka285 - joj, to tak chodi kazdy den? :( a tomasko by ju nepostrazil? ci to je riziko?

merikac
14. sep 2010

@mirka285 chutna je,,,,a ta ciapka nema chybu,,,,,suprisna

katty17
14. sep 2010

@alllexa - budem chodit cvicit. ale chcem zacat obcas aj behavat. uvidim ako to budem casovo zvladat a ladit. uz mi velmi chyba sportovanie...

noemarta
14. sep 2010

@mirka285 tusim aj ty si zatazena na pletene ciapky....
aj nasa ma riadne liciska, ale ved cooo, to je pekneee, no neee.

mirka285
14. sep 2010

@katty17 Tomak by sa nevedel o nu postarat keby mu plakala nevedel by co s nou...no veru kazdy den skoro,on necvaka nikde kartu takze ja neviem nikdy presne kedy pride a najhosie je ze ani on sa nevie....

mirka285
14. sep 2010

@noemarta ja celkovo na ciapky,mala ich mala vyse 30 😀 a tieto hackovne uplne zerem teraz 🙂 ale aj ja nosim capice dost...

noemarta
14. sep 2010

@mirka285 noo, tak zas ja capice neoblubujem, na silu som si kupila si dve, na zimu na lyzovacku a aj tie ledva nosim, nemusiiim to.
ja som mala kopec capic pre malu, ale akosi ryychlo rastie a vsetky su jej male, tak nakupujem od znova, len nikde nic moc nemaju... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre