Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. sep 2010

ahojte,

mne mala spala do pol 11 usmiata ako slniecko, napapala sa a teraz mi zase spi 😕
no mala by som ist aj ja upratat ale nechcem zapinat vysavac ked spi, tak snad aspon obed stihnem 🙂 aj teda ked sme ranakovali len nedavno 😀

patresko11
15. sep 2010

baby ten moj je stale hladny ake mliecka davate malinkym lebo to moje mi nejako ubuda a sa mi zda ze je stale hladny..poradte mi prosim

mojalili
15. sep 2010

@tinaki1275 NEboj, aj tvoja bude sibrinkovat zachvilku s rukami, Danko je dost starsi , uz mame 3 mesiace aj 2 tyzdne, takze najvyssi cas 😉

@denisse Neboj, aj Danko ma sopliky v stolici,pardon kocky, ale taky sliz....to je v poriadku, pamatam si to pri LILI. JE dobre, ze to ide von, kedze dieta nevie vykasliavat 😉 Nas sopliky aj dnes obudili, proste nevedel to prehltnut, tak som mu musela dat Libenar do nosa a zapit mlieckom, aby mu to stieklo dole...

A navyse mi LILI zacala kaslat riadne, 37 mala rano, teraz ide na 4 hodiny biolog. otcovi, tak snad este viac nebude chora ☹ To uz by som si hodila...

@denisse Deni, utorok idem na EMG - na ruky kvoli karpalnemu tunelu, je to uz strasneee, krce, bolesti, strpnutie stale... ☹ Uvidim, ci to zaberie.. ☹

mirka285
15. sep 2010

@merikac no znamienko je uz vonku,akurat som si to teraz odlepila a pozrela,rez je uplne tenucky,ale velke uz bolo deda dost lebo je dlhy...no dobre ze to uz islo von lebo keby mi to rastlo tak zachvilu ho mam cez pol ksichtu 😒 no a my uz ficime na tejto hojdacke,lebo Linda sa rozhodla ze lehatko je uz o nicom 😖 esteze mi to sestra zase odnekadial dovliekla,lebo keby som mala zase kupovat na dva mesiace sa nedoplatim...

janulienocka
15. sep 2010

ahojky dievcata, my sme boli chori, cela rodina, s jakubkom sme boli aj na pohotovosti cez vikend, lebo dost kaslal, ale uz je lepsie, no co, maly nam nieco dopratal zo skolky. A ked som to spomenula pre doktorkou ma zjazdila ako male decko - ze co som to za matku ked davam decko do skolky a mame babatko. Akozeee, keby som mala skolaka tak to ho ako tiez nemam davat do skoly ci co?!

merikac
15. sep 2010

@mirka285 jeeejda,,tak ta je bohova 😵 -jasne, ze aj Linda,ale aj ta hojda,,,ked to stoji take prachy, ze ked som pre mau take nieco pozerala, tak som si len vzdychla,,,,,,ja idem zajtra s Denisom ku koznej-tiez tam necham len 20 eur za objednanie a prechod z ineho regionu,,ma od zadku po stehno, taky bleduckohonedy flak,,,najskor som myslela, ze to ma z minuleho roku z dovolenky, lebo vtedy sa mu zacal tvorit- ze sa to tak blbo supe,,,,,a teraz mu na tom flaku rastu chlpy,,takze ma pol rite a cast stehna chlpate,,je to nechutne a ten moj pocitacovy maniak mi to ukazal az toto leto 😠

tinaki1275
15. sep 2010

@merikac mame uz 10 tyzdnov dnes 🙂 a ozaj sa mi zacina dnes zdat ze sa snazi chytit hracku,zatial ale nic moc 🙂
inac tu svadbu organizuje skor rodina teda aspon na Krete,ale pomahaju velmi svedkovia,ti sa povazuju po svadbe za clenov rodiny,akoby sa stali tvojimi surodencami..vacsinou su to kamarati.pravda je ze s takym mnozstvom ludi si to nemozes vychutnat.. 😖

mirka285
15. sep 2010

@merikac 😕 😕 jejda tak to urcite chod a daj vediet co nato povedala kozna...Tomas za mnou chodi s kazdou vyrazkou takze on nema nic take,ale ked mu zacali chlpatiet nohy,tak si ich oholil,somarik 😀

tinaki1275
15. sep 2010

@mirka285 super hojdacka,ja mam tiez ale taku obycajnu co je zaroven potom aj stolicka na papanie..ale je to super,mala mi v tom casto zaspi aj na 2 hodiny.. 😉

mirka285
15. sep 2010

je naozaj pekne,hojda sama,ma tri intenzity a este aj hra a su na nej vselijake hracky...akurat ze ti nase deticky to bude bavit chvilu,esteze sestra mi vsetko donesie,ona je uz 5 rokov na meterskej tak ma mamicky kamosky a oni si taketo veci poziciavaju co je velka vyhoda....

merikac
15. sep 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 Tomas je expert, normalne som vybuchla smiechom

merikac
15. sep 2010

@tinaki1275 no vidis,,ake je to sikulka,,,, 😉

denisse
15. sep 2010

@mojalili
tiez si myslim, ze tie hlieny su z toho .. tak si ma upokojila ...
a drzim palce na to EMG, aj ked podla toho, ako to citis, tak ti to len potvrdi 😒 ja zatial ok ... len cakam, kedy to pride ...

a prikladam par fotiek 😀

denisse
15. sep 2010

@mojalili
ja som to asi poplietla .. EMG je nejaka rehabka alebo to vysetrenie?

a este som sa ta chcela opytat na reakciu na hexavakcinu ... ako dlho po ockovani sa moze prejavit a ako dlho to trva? my by sme po ockovani chceli cestovat k nasim a bola by som rada, aby sme tu reakciu este zvladli doma a az potom sa vybrali, tak neviem, ako to naplanovat ...

bambola
15. sep 2010

nasmu ockovi sa podario spracovat nejake fotooo 😵

jeiny
15. sep 2010

@denisse

nelka ma uzasne vlasky, ozaj nadherne

denisse
15. sep 2010

@jeiny dik 🙂

kuk, ked ju strihala kadernicka ... o tom, ze sa to straaasne rozcesava ani pisat nebudem 😀

tinaki1275
15. sep 2010

@bambola sta krasne,zlatunka je Matka a ake ma dlhe vlasky ..

tinaki1275
15. sep 2010

@denisse no ta je rozkosna,a ze sa tak pekne da strihat ...

denisse
15. sep 2010

@bambola
velmi pekne fotky ... take laskyplne 🙂

denisse
15. sep 2010

@tinaki1275
kadernicka je znama mojej svokry a prisla k nim domov .. najprv ostrihala mna a potom malu, tak sa nechala 🙂

vll
15. sep 2010

Ahojte, dávate detičky očkovať aj proti tej rotavírusovej hnačke?

denisse
15. sep 2010

@vll
ja to teraz riesim a velmi vaham ... mala je teraz nachladena, takze aj tak nemozem a o chvilu nam uz treba dat hexu a vraj medzitym maju byt 4 tyzdne ... som na pochybach, ale skor asi nedam ...

tinaki1275
15. sep 2010

@denisse a tak to ma mala super servis...🙂)kadernicka az do domu ..

tinaki1275
15. sep 2010

@vll ja som sa zatial nerozhodla,my sme boli predvcerom na prve ockovanie a chudak mala bola 2 dni v placi ,tak este uvazujem ...u nas je to ale sirup ,neviem ako je to na slovensku.

kafoditka
15. sep 2010

Baby, ja som sa rozhodla, ze maleho zaockovat dam. Ockovacia latka, ktoru dieta vypije ako sirupcek vytvara imunitu v crevnom systeme a tak chrani proti infekcii, ktora sposobuje tazke hnacky a hospitalizaciu. Dieta ziskava odlonost voci tejto infekcii na cely zivot..
@denisse moja doktorka mi povedala, ze najlepsie je ockovat vsetko zaroven. Ze najprv vypije sirupcek a potom dostane hexu do jednej nozicky a pneumokoky do druhej..

kafoditka
15. sep 2010

Baby len sa chcem opytat, ockovanie proti zltacke je povinne alebo nie? Lebo to by som teda chcela aby bol zaockovany.. a ak nie je povinne a mala by som sa rozhodnut medzi ockovaniami proti rotavirom alebo zltacke - tak urcite dam radsej zltacku..

tinaki1275
15. sep 2010

@kafoditka tak tot som nevedela,to mi tu v grecku nikto nepovedal a nevies ci mozme ten sirupcek zobrat aj neskor, my uz mame prve ockovanie za sebou...inac tu sa ockuje vramci prveho ockovania aj na zltacku typu B ,a potom v 6 rokoch na zltacku typu A,je to vramci povinneho ockovania..

kafoditka
15. sep 2010

@tinaki1275 ten sirupcek sa moze podavat do pol roka dietata.. takze v tvojom pripade v pohode - nic si nezmeskala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre