Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. okt 2010

@merikac no teda meri, ze sa nehanbis.. uboha mamicka 😀 😀 😀 ja neznasam, ked mi niekto pcha do ruky letaky.. je to pre mna take nasilne.. tak isto, ako ked stoji bezdak s notabene pri vchode do tesca, ze nemas kadial inakadial ist.. mne je neprijemne, ked ja si nechcem ten notabene kupit a idem okolo a on ma oslovi a ja mu poviem nie dakujem a on aaaaleeee..

merikac
9. okt 2010

@maxara nam sused psa neotravil ale mu kopol do hlavy- mali sme srncieho ratlika,,,chudacik,,cela hlava mu hned opuchla a do par minut bolo po nom,,,vadilo mu, ze strasne stekaval na jeho psa ktoreho pustal na voditku az pri nasu branku ,,a ten tak provokovat tu nasu,,ze sa isla potrhat,,uz z dialky bola naich celu rodinu alergicka- bola to sucka,,,,hovori sa,,ze ten kto krutym sposobom zabije nevinne zviera,,stane sa mu nestastie,,i ked ja som tomuto susedovi nikdy nic zle nerpiala,,do roka zomrel ☹ dostal rakovinu,,,,

merikac
9. okt 2010

@maxara ale ona bola zlata,,a ja som ju z dialky spoznala,,,lebo poznam jej maminu co mi tu vizitku dala,,a ja som ju ani k slovu nepustila,,,ze dakujem,,take uz mame,,cize ona ani nestihla nic povedat,,,tak som sa potom zle citila,,ze som ju tak nechtiac odfajcila,, a Matka,,chuda ani netusila o co sa jedna,,tak som jej to potom vysvetlovala 🤐

maxara
9. okt 2010

@merikac aj my sme mali srncieho ratlika fenku a veru si neviem predstavit, ako by sa dala udriet..a na ktoru cast tela.. ved vsetko by muselo byt smrtelne.. ☹ ved to je taky krehky psik.. akoze ked neposluchala, dostala capanec po zadku a aj to len taky light aby sa len znormalizovala.. to musel byt hajzel..
no a ta mamina.. nabuduce ked ju stretnes, jej to vysvetlis 😉

bambola
9. okt 2010

dievcata vdakabohu, ze nemate (a ani ja) mm ako je moj oco. tento vikend varim ja, sme u nasich a mama je v benatkach na vylete, ale to je jedno ci voci mne alebo mame, styl mojho otca je "co budeme jest", "co mame na veceru" a pritom vidi, ze napr. mama prave prisla z prace alebo, ze prave som polozila malu nakojenu 😠 a najlepsie je, ze nielenze ma byt navarene ale este aj frfle do varenia "ako to robis?" "preco to takto robis?" "no neviem ci to takto ma byt", joooooooj na porazenie 🙄

monline
9. okt 2010

ahoj baby
tak aj ja som si pred chvíľou poplakala...prvýkrát keď som si pozerala tu na koňovi fotky krásneho trojročného dievčatka, ktoré od pol roka trpí rakovinou a bojuje..strašne veľa zdravia jej prajem...a druhýkrát, keď som si pozrela tortu od @mojalili..tak ma to dojalo..aký krásny prejav šťastia z toho, čo máš, prejav lásky..a v tomto rozcítenom duchu som si prečítala aj príspevok @denisse a vyronila slzu i za jej depku....
Natlačila som do seba práve horalku a po nej kyslú smotanu zmiešanú s grankom, týmto sa tlačím denne, a že prečo nechudnem 🙂 Ohlásila sa mi návšteva na podvečer, že prídu malého pozrieť, tak sme sa aj vychystali, ale neprišli..nemám rada ak sa niekto sľúbi a potom nepríde..a určite mi prídu niekedy, ked sa mi to nebude vôbec hodiť...malý spinká, dnes spal len polhodinovky, mala by som ho okúpať, no neviem...mrvil sa pred chvíľou, lebo mu vypadol cumeľ, ale zase zavrel očká..uvidíme...
@maxara ja neznášam, ak zbierajú príspevky na nejaké nadácie a dve baby sa postavia tak, že nevieš po ulici prejsť zo žiadnej strany..alebo sa postavia do dverí na pošte..pred lekáreň..a idú ťa pohľadom prepichnúť, ak im nič nedáš..prispievam..ale nie tak často, ako ony zbierajú do kasičiek

monline
9. okt 2010

@bambola mama si potrebovala od neho odpočinúť 😀

monline
9. okt 2010

@merikac neviem, prečo sa cítiš previnilo, však nie každému vyhovuje, ak mu strkajú leták do ruky, ved si ju odmietla slušne a dokonca si jej povedala pravdu, že tú vizitku máš doma..

merikac
9. okt 2010

@monline noo,,ja somtaky somar,,aj ked sa niekedy dostanem do nejakeho knfliktu, ze si stojim za svojim a mam pravdu a toto dotycneho o pravde aj neskor presvedcim,,citim sa ako debil,,je to moj pocit a neviem preso som taka 😠 normalne ma to serie

merikac
9. okt 2010

@monline tak to neznasam ani ja,,,a hlavne v nasom mini tescu,,kde ta odchytia aj 5x do tyzdna,,, 😠 ......Aj ja mamvam take iste stavy ako ty,,ze ma dojmaju osudy druhych,,ale nerobi mi to dobre,,,☹(((((

maxara
9. okt 2010

@monline no to tiez.. ja taketo vyslovene zobranie neznasam.. u nas v PLUSE su tri vchody a stoja vzdy pri kazdom a ja vacsinou idem cez jeden dnu a druhym von a kedze su hnusne vlezle, nikdy im nic nedam, hoci by som mozno aj rada prispela a vzdy sa vyhovorim, ze som dala pri duhom vchode..alebo ze dam, ked rozmenim (ked vchadzam).. 😅 som hnusna ja viem, ale nemaju zobrat..

@merikac aj ja sa citievam previnilo, ale aj si to uvedomujem, tak potom ma to nesere

monline
9. okt 2010

@merikac z tohto by si mala rýchlo vyrásť, lebo ťa budú ľudia využívať

merikac
9. okt 2010

a kdeze sa dnes flaka na sa mirka?????? zeby si este davali s Gabkom nejaku veceru v meste?! 😉 a vsimla som si ,ze viac mamin prestalo prispievat- ako tehulky pisali skro kadzy den a teraz akokeby sa pod zem stratili ☹

monline
9. okt 2010

@maxara
@merikac ja sa cítim previnilo ak zbierajú na detskú onkológiu a nedám..ibaže na to zbierajú každý týždeň, nejde prispieť zakaždým..

merikac
9. okt 2010

@monline tak jasne,ze im to nedajm najavo,,ale je to taky vnutorny pocit,,

monline
9. okt 2010

@merikac ako tehotná som písala asi menej ako teraz..inak- pred rokom, ked som nazrela na koníka (kamoška tu zvykla písať), tak som len prevrátila očami, že- písať si o soplíkoch a pokakaných plienkach dokola? ee...ked som bola tehotná niekedy na začiatku, vôbec ma to tu nebavilo..prišlo to až neskôr, keď som vás tu začala spoznávať a odkedy mám malého, tuším to hraničí so závislosťou 😀
niektoré to asi majú opačne..prestalo ich to baviť ked už majú drobčeka doma, asi písali z práce, ked mali ešte dosť času

monline
9. okt 2010

@maxara čo pekné dnes napísal pán primár? 😀

kafoditka
9. okt 2010

Babule caute 🙂
Dnes som bola pol dna v praci kuknut, bolo fajne, maly bol ukazkovy, supla som si jedno suche martini 😉 Stavili sme sa na Kosicku do Predeti, kupila som malemu ciapku s rukavicami a take chlpate teple ponozticky, strasne milene..

MIRKA, BAMBOLA - obzerala som si golfky Mclaren a musim povedat, ze som zmenila nazor 😉 Su super, pevne, polohovatelne, lahke a dobre sa ovladaju.. Velmi sa mi lubia a mojej polovicke tiez 😉 A tolko krasnych veci tam mali pre decka.. ciapky, bundicky, overaly zimne...

merikac
9. okt 2010

@monline tak to je asi stastie,,ze ked som este pracovala- som o konikovi nemala ani tusenie 😀 ,,neivem neviem kolko casu by som venovala praci a kolko konovi 😉 ...a ked si spomenula,to pisanie o soplikoch a plienkach,,,tiez som sa kedysi nad tym pozastavovala, ba doknca, ked som mala denisa ma take debaty vytacali,,tak velmi som sa chcela zaradit do kolotocu "zivota",,ze som sa doslova vyhybala akemukolvek kontaktu s podobne " pstihnutymi"........a teraz ,,,aha,,neni dna kedy by som sem nenazrala 😀

merikac
9. okt 2010

@kafoditka a co obocko,,to este nechyta chrasticky,ked si bola v spolocnosti?.....

merikac
9. okt 2010

@monline noo a ked si vcera dala navrh, kto sa ako s kym zoznamil,,mozes zacat,,ja mam rada historky o zoznameni a zalubeni,,,a hlavne tie skoro neuveritelne- take,,ze si clovek povie,,tak toto sa moze stat len vo filme 😉

mirka285
9. okt 2010

dievcence zdravim 😉 uz som vam chybala co?mojalili pekna torticka a hlavne pekny skutok ze ste to tak upiekli aby tato vedel ze ho lubite....dennis posielam vela energie a musi dufam ze tie koliky po 3 mesiaci ustupia...hlavne sa neopustaj,urcite sa to zlepsi,ja tomu verim 😉 my sme boli dned a Auparku na sushi,uplne som si pochutila,cerstve bolo a potom som presmirovala detske obchody,a najlepsie veci mali v Nexte,tak som malej kupila dve tricka a dvojo legin,v Zare sa mi oblecko nepacilo,vobec ta nova kolekcia neni vobec farebna,v HaM tiez nic moc nemali,tak som kupila malej aspon dve ciapky 😝 a kupila som si pre seba paperovu bundu kedze ma prist ta zima a bundu z miínuleho roka neoblecie resp. nezapnem cez prsia....zajtra som sa rozhodla navarit dobry vyvar,a upeciem rebierka...

mirka285
9. okt 2010

@kafoditka akurat som ich dnes ukazovala v Auparku Gabovi ze aha hentie golfky si kupim,tak len prevratil ocami co zase otravujem 😀 ze a naco mi vraj budu dva kocare,on si myslel ze ja ich chcem snad hned 😕 ja by som chcela aby mi Teutonka vydrzala este buducu zimu a na jar by som isla do golfiek,tak to mam naplanovane..

monline
9. okt 2010

@merikac tak neviem, či toto bude ako z filmu..Dobre teda, napíšem ako som sa zoznámila s mužom, myslím tým samozrejme súčasného a nie exa...
Mala som 26 rokov, Nika niečo vyše 4, už 2,5 roka som bola sama...môj dedo organizoval dedinskú zábavu (vo vedľajšej dedine, kde býva), kam sa chystali moje tety a strýkovia. Volali ma, ja som nechcela ísť, však čo tam budem robiť bez chlapa? Ale dedo ma požiadal, nech predávam tombolové lístky, že on nikomu inému nedôveruje, a že sa zabavím s príbuznými..tak som naveľa súhlasila..na zábave samé páry, nič zaujímavé sa nedialo, až o 23tej prišla partia "chalanov" sa zabaviť..medzi nimi muž, ja som si povedala- konečne chlap, čo sa mi páči 🙂...sedela som s maminou sestrou, ktorá je jeho susedka, muž prišiel ku mne, že chce 15 lístkov a nech mu ich aj vyberiem..neskôr šiel za tou mojou tetou, že- kto je to? a ona mu- ruky preč, to je moja neter! 🙂 (mal povesť sukničkára)...o polnoci bola tombola a muž vyhral 7 cien vrátane hlavnej- živého prasaťa 🙂 Celý natešený mi daroval jeden darčekový kôš a zavolal ma tančiť..tak sme si zatančili, aj sme sa prešli, aj sme sa neskôr zašili..a tak nejak to začalo 🙂
a inak- aj sebe som vybrala 15 lístkov a nevyhrala som absolútne nič 😀

merikac
9. okt 2010

@monline to bolo mileeeeeee,,,a predpokladam,,ze take stastie mu nosis aj dodnes 😵

kafoditka
9. okt 2010

@merikac na obocku nemam este ani jednu chrastu, takze to bolo v pohode.. 😉

@mirka285 kde si videla pekne bundy? Mne chce peto kupit uz z tejto vyplaty zimnu, ale ja by som chcela taku nad kolena, teplu s vyssim golierom a kapucou..

monline
9. okt 2010

@merikac tak teraz ty 🙂

mirka285
9. okt 2010

@monline jee to ake pekne zoznamenie...

merikac
9. okt 2010

@mirka285 a aku velkost si malej kupovala?

monline
9. okt 2010

@mirka285 ale odkedy sme spolu, tak na tombole sme nevyhrali vôbec nič 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre