Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
14. okt 2010

@monline jezis ten je dokonaly!!!!to je chlapina..super uplne a ako vazne sa tvari ..typicky chlap 😀

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 môj malý pupkáč, nechce sa smiať keď ho fotím, vážny je na skoro všetkých fotkách, tie s úsmevom sú celkom vzácne úlovky 🙂
ja to tu na dnes balím, idem spať, dobrú noc prajem

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 tak skús spať teraz aj ty, nech nie si priveľmi unavená, ak by sa ti malá zobudila..pokojnú noc prajem

tinaki1275
14. okt 2010

@monline ok dobru aj tebe.a pusinku pupkacovi..🙂)

karinnka
15. okt 2010

Dobre ranko 🙂 @monline Daniel je zlatucky v tych trenkoch 🙂 Dnes chcem skusat ten kolacik co tu vsetky peciete s jablkami,ja som totiz otras cukrarka, ☹ tak rada by som vedela piect,ale mne este v zivote nevysla piskota...co sa mi podari je kolaciky s listkoveho kupovaneho cesta alebo kysnute a to som skusala uz tolko receptov 🙂

kafoditka
15. okt 2010

Bre ranko.. u nas noc otrasna, maly zaspal az o 23:00 a kazde dve hodiny bol zasa hore... porazi ma. Ja uz fakt rozmyslam, ze mu dam na vecer nejaku tu kasu od ukonceneho 4.mesiaca aby pospal aspon tych 6-8 hodin, sak ja som uz na nervy z toho jeho spanku - nespanku 😒 A najnovsie ho napina z dudlu aj z flase, sak ja ked chcem, aby sa najedol, tak mu musim nasilu flasu drzat v puse, kym zacne pit 😒 Myslela som, ze to bude len prechodne obdobie a umudri sa, ale nejak to stale neprechadza a to som s nim cely vikend sama.. Baby sorry, ze hned z rana sa vam takto stazujem, ale normalne mi to trochu pomohlo sa vyzalovat..

merikac
15. okt 2010

@monline nahodou tych foto s usmevom ma dos t🙂
A kolotoc len zvesujem, nedemontujem.
V tych boxerkach je fakt uzasny,,mne sa nezdaju ani ze by mu boli velke🙂)))
Aj Emma sa zacina pri kojeni takto otacat,,stale spekuluje, vsetko by rada videla, aby jej nic neuslo..ale ako to robis, ked ti dojde trpezlivost?!- nedas viac papat?

merikac
15. okt 2010

@tinaki1275 ahojte baby,,no co, aku ste mali noc? dufam, ze tentokrat to bolo lepsie 😉

merikac
15. okt 2010

@kafoditka Dominika, nechcem provokovat, ale mne mala spala prvy krat dobre,,zaspala okolo 20,30, potom bola hore o jej zvycajnej hodine o 00,30 a potom som jej davala papat o 5,30 lebo mi isli prsia puknut, co som ich mala plne,,,,ale zato vcera cez den spala len 3x po 20minut, tak asi v noci dohanala. A to s tym dudlom mas ozaj krute,,netusis ani preco taka zmena a napina ho zrazu?- netraba ho uz vymenit, vies, ci nejako uz nesmrdka,,ja len skusam,,istotne si uz zistovala

merikac
15. okt 2010

@karinnka vyskusaj,,je ozaj dobry,,neni presladeny a je taky osviezujuci,,mnamkovy,,istotne sa podari,,nema so co na nom pokazit 😉

merikac
15. okt 2010

Vsetkym vam prajem krasny piatkovy den,,,hlavne nestresovy, nech vam detitcky dnes dobre papaju a spinkajku,aby ste si vy maminy, mohli co najviac porobit, popripade oddychnut 😉

karinnka
15. okt 2010

@merikac Ty si taka odvazna mat dalsie dieta_? 🙂 😵 Keby som nemala hypoteku a moja polovicka o desat rokov menej tak by som sa este dala nahovorit,ale tak az po 3rkoch 🙂 A to este nevravim,ze starsia by nas asi zabila,ta sa ledva stotoznila so sestrou teraz 😀 😝

kafoditka
15. okt 2010

@merikac z dudla nechapem - ved on bez neho ani nezaspal a teraz ho nemoze ani citit.. zda sa mi byt v poriadku, ved ho ma 3 tyzdne, je skoro novy.. Proste mu nieco sadlo na nos a vymysla... A co by si provokovala s malou, ved ja vam vsetkym doprajem, aby ste mali dobre deticky, len ja som sa potrebovala postazovat.. 😉

merikac
15. okt 2010

@karinnka tak vies,,kym som nemala Emmu, tak som v podvedomi stale mala pocit,,ze ved este jedno dieta hadam bude,,,,a teraz ked uz tu je a uvedomujem si ake je to nadherne, tak mi pride luto,ze uz dalsie babo nebude,,lebo nechcem byt svojim detom ked budu vacsie starym rodicom,,,takze ak mat este jedno,,tak hend a zaraz,len skoda, ze s touto myslienkou sa pohravam len ja,, ☹ a co sa tyka syna,,tak ten si sestru doslova vymodlil...

merikac
15. okt 2010

@kafoditka hmmm, tak to je komplikovane,,ked ho nemas cim dobre utisit,,,hadam sa to casom upravi,,,musi sa mozno len vytrucovat,,,,a inac s tym napinanim, som si spomenula na Denisa, ked bol malinky,,a ked si prdol, tak ho napinalo z vlastnych vyparov,,,nie ze by az tak smrdeli,,ale nejako to nemohol citit,, 😀

karinnka
15. okt 2010

@merikac suhlasim....mam pocit,ze malicka rastie rychlo a je mi z toho aj smutno,ze uz take drobcatko mat nebudeme ☹ malicku si vychutnavame ako sa len da 🙂 Kazde detske obdobie ma svoje caro,ale to,ked su drobci najmensi je podla mna najkrajsie 😵 Noooo,ale mozno vyhram loto a prehovorim o par rokov polovicku 😉 Vsak teraz je v mode mat starsich rodicov 🤐 😵 😵

merikac
15. okt 2010

@karinnka ved ty si este kludne mozes zo 3 roky pockat 😀

oacka
15. okt 2010

dobré ránko! naša zaspala klasicky pred ôsmou, ale ja som nevedela zaspať! a malá sa čudesne zobudila o pol dvanásteej,.že je hladná,normálne oči otvorila, to sa teda už hádam mesiac nestalo! najedla a spala ďalej,a ja som šla na net.... vôbec som nevedela zaspať. včera sme ju vytrápili v carefoure - nejedla skoro 4 hodiny! to má zato,že o tretej poobede vymýšľala a odťahovala sa od cicky. ☹
ke´d vám deti nechcú fľašu, nedá sa nahradiť striekačkou? neviem,ako to funguje,ale ja som na to myslela,ke´d som chcela dokrmovať.
monlinin Danko je božský v tých trenkách, a nezdajú sa mi moc veľké.

carrie84
15. okt 2010

Dobre rano, babule 😀

@monline - Danko je fesaaaak! 😉

Musim sa trosku pochvalit - vcera som dala Danka past konicky a on zrazu len - hups - a bol znova na chrbatiku. Oci vyvalene, ze co sa mu to podarilo 😵 Tak som ho dala past znovu a on sa pretocil zase a zase, Vyskereny od ucha k uchu, ze aky je sikovny! 😵 😵 😵 😵 Taka som z toho nadsena 😀

oacka
15. okt 2010

@carrie84 super!
Kočky, čo je so sunnygirl? chodí do súkromnej?

robika
15. okt 2010

Ahojte, tak mi sme mali celkom dobru noc, ale velmi som sa bala, ze bude tak plakat, ako vecer, nastastie asi bol velmi unaveny, kazde 3 hodinky sme papali a hned aj buvali ... a teraz je uz vonku v tej kose, naobliekany, len sa bojim, ze ci mu nevadi ze dycha ten studeny vzduch, len ked on inak nezaspi, uz teraz rozmyslam co budem robit v zime, ved takto rano bude strasna zima...

@oacka sunnygirl som tu uz davno nevidela ani v sukromnej, hadam su v poriadku...

robika
15. okt 2010

Filipko dudlik nechce a ked sa snazim mu ho drzat v pusinke aj tak nevie co s nim, on normalne nevie dudlikovat, teda vie ale iba cicik... 🙂

merikac
15. okt 2010

@robika babule vy sa takto sukromnicite este aj v sukromnej??,,,a kedy to stihate sledovat, aj sukromnu aj normalnu temu???..........

robika
15. okt 2010

@merikac v sukromnej je v poslednej dobe ticho, tam sa chodime postazovat, aby si to potom niekto nahodou neprecital 🙂 a tuto verejnu ja velmi nstiham, rychlo citam co ste napisali, ale zvycajne iba zacnem a uz maly krici ze kde som zmizla a ked si sadnem pred PC s nim, tak sa mu nepaci...

merikac
15. okt 2010

@robika veru,,ani mojej sa nepaci, ked s nou sedim,,tie deturence este su len malinke a uz vedia,ze sedenie pri PC neni o nich,,ale keby vedeli citat,,moozno by cusali lebo by zistili ze zvacsa ohovarame len ich 😀

lela1809
15. okt 2010

bre ranko...
len na skok lebo ten nas maly certik stale vymysla.. tak len vas rychlo precitam .....

my mame desne dni ...spat ani za svet...len sa mece... a to hodinova vychadzka rano bola taka ze kazdu chvilku hore :( a ked uz konecne zaspala tak nam uzasny miestny rozhlas zacal vyhukovat... potom psy zacali stekat...a stale nieco 😠 vecer tiez stale plac... od hladu ☹ no paradne posledne dni ☹
@kafoditka uplne s tebou sucitim... my sme na tom tak nejak podobne akurat ze zaspi skorej a potom buntosi... vzdy ked dudel vypadne ☹

tinaki1275
15. okt 2010

@kafoditka to je asi nieco vo vzduchu ..aj mne mala papala tak pekne a teraz je 150tku tlacim aj hodinu ..aj to vypije max.120 ...a proste nechce...s tym napinanim ale to je divne..ozaj nema v puse ten biely povlak na lickach soor ci ako sa to vola ..to zvykne byt dovodom ze deti nechcu jest ..
@merikac tak som ju krmila o tej desiatej poslednykrat ,velmi neskoro zaspala az okolo polnoci a o stvrtej sa zobudila,ale jest si nepytala a ani neplakala ale ..jej klasicky nepokoj trval do siestej ..potom som ju uz nakrmilaa zadriemala do deviatej ale zase nepokojnym spankom osmej a teraz je celkom ok ..o desiatej sa najedla ale zase sme bojovali s o 150 tkou skoro 45 minut a vypila len 130 ....
@carrie84 bravo blahozelame...

merikac
15. okt 2010

@tinaki1275 ja si myslim, ze je to staci,,netlac zbytocne do nej,,neboj vyhladovet by sa nenechala...ale celkom slusne pospala oproti minulej noci,,co povies?

mirka285
15. okt 2010

dobre ranko,tak Linda potiahla dnes asi za vsetky deticky co buntosia-spala do pol jedenastej a ja s nou 😕 ale teraz uz vymysla a mrnci ze nemam byt pri pocitci ale mam sa zabavat s nou,takze idem dat sprchu a pojdeme do kuchyne varit...

mojalili
15. okt 2010

@monline TAK TO SU SUPER FOTKY, RIADNY CHLAPISKO JE Z NEHO 😀 😀 😀 😵 😵 😵 A tiez je taky buclaty (nie tlsty) ako moj Danko, presnu stavbu tela maju 🙂 Je úúúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵

Ahojte kočky,
tak dnes zlavujem v praci, na prikaz niekoho 🙂 😝 , len presadzam kvetinky 😉

Danko uz 2.den pekne spi, dufam, ze to nezakriknem. 21- 1.30 - 4.30 - 7 hod som ho musela obudit, viezla som LILI do skolky.,,,,takze super, nie je to kazde 2 hodiny 🙂

Opet nam nefunguje vytah, tak si nesiem na 6. poschodie stale Danka hore a dole, uz som ako opica cvicena ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre