Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
16. okt 2010

@bellablonde cely tyzden chodi petko do toho centra??? nas to caka od stredy 😉 dnes sme nakupovali vo velkom potrebne veci... az som sa cudovala co vsetko tam treba detom doniest

mirka285
16. okt 2010

@katty17 vrak tych 100 ml nie je vobec vela,deticky piju aj viac,mne sa to zda tak akurat....Sandra je fakt zlata,mala okana je to uz 🙂

noemarta
16. okt 2010

babule lucim sa, idem sa osprsit a sup ho do postielky, za mojimi dvoma laskami. 😉
dobruuuu.

katty17
16. okt 2010

@monline - aj mne sa velmi paci ked sa sandra smeje zo sna. celkovo zboznujem ked zacala vydavat zvuky pri rehotani. je to take milucke 😉

monline
16. okt 2010

@merikac haha, to poznám..ponožky akoby behal po zemi bosý a dnes ako som žehlila som zbadala aj žmolky na viacerých nových polodupkách a dupačkách zozadu na nohách, ako nimi šúcha

merikac
16. okt 2010

@katty17 tak pokial to ma pana,,sa mozes nim pysit aj ty a fakt je vidiet, ze to neni take to gycove akvarko,,,ale ozaj uz kus nabytku,,,to moj muz vecne vymysla,,rybicky,ppagaja, psa,,,,a nakoniec to vzdy zostane na mne,,,,,

zrzulka
16. okt 2010

@katty17 to ano ale ked je to jeho hobby tak ho to aj bavi nie??? ty si tu krasu len uzivas 😀 😀

katty17
16. okt 2010

@mirka285 - tak to si ma ukludnila miri. lebo ja stale hresim risiho nech jej nedava tolko cajiku. pokazde ked si s nou nevie rady, strci jej flasku s cajikom do pusy 😀

monline
16. okt 2010

@katty17 my sme dnes robili "indiána", páčilo sa mu ako to robím a keď som to chcela na jeho puse, tak vyplazoval jazyk, myslel si, že ide niečo na papanie 🙂 ale občas vydal "áááááá" a vtedy sa to podarilo 🙂

merikac
16. okt 2010

@noemarta obru noc,,,, 😉
@monline tie zmolky mame aj my,,je to asi normalne,,,lebo oni stale suchaju nozickami,,

zrzulka
16. okt 2010

@monline ja takyyyyyyyyyyy uzivam si drobca naplno, je rozkosny jak sa rehli... zatuzila som po tretom babetku ale muz ani pocut 😢 😢 😢 tak sa s tym trapim

zrzulka
16. okt 2010

@katty17 presne toto robi aj muz ked si nevie rady 😀 😀 😀 ale s tym ze mi da drobca ze je hladny 😀 😀

merikac
16. okt 2010

A inac nasa Emma, vobec nedzavoce,,,je to skor vynimocna chvilka, ked sa chce rozpravat,,,skor len caka, kto sa snou bude blaznit aby sa mohla smiat,,a zvuky vydava take skor mrncacie,,ajked neplace,,ale vobec ziadne ga, ga, ga,,- istone vase deti uz kecaju, ze?.... ☹

katty17
16. okt 2010

baby, to je ako ked ja som na konikovi , risi je na na strankach o morskych rybach... normalne ze tiez nejake forum o tom 🙂
idem si uz k nemu prilahnut . papa babulky a krasne sladke snicky. 🙂

monline
16. okt 2010

@zrzulka ja by som prijala dievčatko, ale muselo by sa narodiť tak za týždeň najneskôr 🙂))) a však vy ste mladí, za pár rokov môže byť aj tretie bábätko, dovtedy ho presvedčíš

zrzulka
16. okt 2010

baby tiez si deti cele dni zuzlu ruky??? maly akoby ich mal k puse prilepene, strci si do pusy dva prsty a uz dudle aj hodinu

katty17
16. okt 2010

@monline - jej indiana sme uz robili aj my. strasne sa jej to paci. a snazila sa opakovat 😀

zrzulka
16. okt 2010

@monline lenze ja chcem uz teraz nie za par rokov a moj muz uz mlady nie je, v podstate ani ja niesom ja len vyzeram ako tinedzerka ale roky utekaju

monline
16. okt 2010

@katty17 @noemarta dobrú noc

katty17
16. okt 2010

@zrzulka jasneeeeee. a ake zvuky pri tom vydava. konecnaaa 🙂 mlaskoty najvacsie 😀

zrzulka
16. okt 2010

@merikac pato tiez malo, on nie je ukecany 😀

monline
16. okt 2010

@zrzulka malý si teraz menej strká ruky do pusy ako predtým,...ale dnes práve vopchal dva pršteky, predtým skôr pästičky cmúľal

mirka285
16. okt 2010

pozerate markizu?teraz spieva tachy chlap a sa mi to strasne paci,spieva po francuzky

merikac
16. okt 2010

@mirka285 ide mu to,,,pocujem ho 😉

zrzulka
16. okt 2010

@katty17 dobru noc... 😉

mirka285
16. okt 2010

@zrzulka a kolko ma rokov tvoj muz ak to neni tajomstvo?sa mi nezda niaky stary

monline
16. okt 2010

@merikac malý tiež nevykrikuje z postieľky, ale snaží sa o zvuky vtedy, ked s ním hovorím..a snaží sa pusou napodobniť, niekedy ju špúli, niekedy otvára na veľkú, aj tie zvuky sú rozdielne, skúšame ooooo, aaaaa, jeeeeee..a to, čo povie on, tak jemne sa podobá

zrzulka
16. okt 2010

@monline ja mu tie rucky furt vytahujem a on furt naspat, myslim ze miska to nerobila ona az teraz zacala... odkukava od pata 😀

zrzulka
16. okt 2010

@mirka285 on mal 43... to uz je teda dost 😀

monline
16. okt 2010

@zrzulka páči sa mi tá chuť mať deti, tí drobčekovia majú strašnú moc 🙂 a ty si ešte mladučká, však koľko máš rokov? lebo vyzeráš ako moja nika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre