Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
16. okt 2010

@monline tak to aj pato ked s nim rozpravam tak napodobnuje... on inak jak maca pisti, take cudne zvuky vyludi az je sam prekvapeny 😀

oacka
16. okt 2010

@zrzulka naša zásadne cucá obe ruky naraz! alebo jednu cucá a druhou si ju pridržiava, mokré ich má hnusne a potom ma nimi obchytáva a pchá ich do úst aj mne, zllatá,chce sa podeliť s tou delikatesou.. 😀 😀

zrzulka
16. okt 2010

@monline ty lichotnicka 😀 😀 😀 ... ja mam o par tyzdnov 33... ale duchom furt mlada 😀 😀 😀 to budem hadam aj 50tke ako decko

mirka285
16. okt 2010

@zrzulka a to je stary?jej to nehovor ani zo srandy,vsak Gabo ma 42 a mysli si aky je mladik 😀

zrzulka
16. okt 2010

@oacka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je zlate... a to sa jej tam obe rucky zmestia??? 😀

monline
16. okt 2010

@zrzulka no..k 35ke si želaj od manžela bábätko 🙂)) fakt by som ti toľko netipovala 🙂)

monline
16. okt 2010

@oacka ten môj na mne objavil najmä vlasy a šticuje ma poriadne 🙂

zrzulka
16. okt 2010

@mirka285 coze on ma 42????vyzera tak mladucko... teda aspon podla foto.... 😀 myslim ze aj laco vyzera mladsie ale s detmi by sme sa mali poponahlat 😀 😀 😀 a dnes som k tej mojej nalade videla tehulku s nadhernym bruskom az som opat zatuzila.... moje hormony sa vzburili a takto ma trapia 😢 😢 😢

merikac
16. okt 2010

@zrzulka ty a 33 😨 😨 😨 padla mi sanka

@mirka285 ta ktvoj mm, teda na toho mladika aj vyzera,,nie ze si to len mysli,,,tiez by som mu ani zo sna taky vek nehadala

kafoditka
16. okt 2010

@zrzulka jasne, ze sa zmestia 😉 Filip si natlaci obe ruky do pusy co najhlbsie, najskor mlaska a potom ma jednu vrazenu tak hlboko, akoby si chcel mandle poskrabat a samozrejme ze ho napina az mu slzy vyskocia.. 😠 😠 som myslela dnes, ze vytiahnem perinku a nejak ho do nej nasukam a zaviazem mu tie ruky 😀 😀 😀

merikac
16. okt 2010

@monline s tou silou z tych deti si trafila do cierneho,,,ja by som tiez este jedno brala,,ale tiez mm, neche ani pocut,,aj dnes sme sa o tom bavili,,uz len guli ocami,,musim s tou temou prestat,,lebo sa este zlakne a prestane tutu mutu 😀

mirka285
16. okt 2010

jeeej to mu nemozem ani povedat 🤐 vsak on by chodil ako pav cely den zajtra 😀

zrzulka
16. okt 2010

@monline xixi budem si zelat k 33,este na 100% nema darcek pre mna ako ho poznam 😀 😀 😀 nechcem mat velky rozdiel medzi detmi 😀 😀 😀 zober si ze v 35 by uz miska mala 5 rokov... to uz sa mi zda dost vela nie???? ja to uz mam premyslene vsetko len chlap nespolupracuje... 😠

zrzulka
16. okt 2010

@mirka285 no tak ale ved ani ty nie si na zahodenie... by som ti tiez netipovala tolko co mas... by ste chodili jak dva pavy po byte 😀 😀 😀

merikac
16. okt 2010

@oacka
@monline a mne a muzovi a denisovi emma smatra po tvari- paci sa jej nos,lica- stime, a skriabe,,akonahle sa k nej priblizime uz aj docahuje rukami a tiez ked ich tak vystreli priamo z ust,,,tak som cela mokra,,,, 😀

kafoditka
16. okt 2010

Baby ja by som chcela dalsie mimi tak najskor o 3-4 roky.. si neviem predstavit, ze by bol medzi nimi len rocny alebo 2rocny rozdiel..

zrzulka
16. okt 2010

@merikac ze tiez tomu nemozem uverit ze 33, ja si stale pripadam jak 18tka 😀 😀 😀
no a chlapov mame tusim rovnakych co sa tyka deti... tiez uz na tuto temu uz nezacinam....

zrzulka
16. okt 2010

@kafoditka ja som chcela rok a pol ale nedalo sa, pri miskinom stave by som to nezvladala lebo s nou trebalo 4 krat denne cvicit... to by som dieta asi nedonosila

oacka
16. okt 2010

presne,aj Kristínu napína a potom na mňa prekvapene pozerá,že to čo sa stalo? to ako som urobila? 😀 😀 ona zíva a trepe ruky do úst,tak jasne že ju napne. Aj Kika ma kmáše za vlasy,ja som jej naobľúbenejšia hračka. tie moje vyrážky mi tak vie podrápať svojimi nechtiskami...normálne to bolí...

zrzulka
16. okt 2010

ale my uz vlastne 3 mame, len z prveho sa stal anjelik... uz by mal 5 rokov

katarina7777
16. okt 2010

kocky davajte si pozor na vase male krasne princeznicky lebo za par rokov dojde nas borec na slovensko zenu hladat 😀 😀 😀

merikac
16. okt 2010

baby toto ste citali,,ako nakazili krvou chalana HIV? Pri previerke transfúznych staníc a darcov krvi objavili u jedného HIV. Podľa odborníkov aj napriek prísnej kontrole odobratej krvi, nedokáže technika odhaliť vírus, ak je v tele len niekoľko dní.

oacka
16. okt 2010

@katarina7777 😀 😀 😀 😀 aký fešák taliansky! moja má už 3 nápadníkov, tak my sme už mimo hry...

mirka285
16. okt 2010

babule,moj Gabo by bral dalsie dieta hned...on bol vcera normalne sklamany ze som dostala kramy...ale ja asi nechcem,ja som teraz taka stastna a spokojna...tym ze mala je dobra tak mame aj atmosferu v rodine taku fajn,som neni nevyspata,takze ani nervozna,ja som naozaj velmi spokojna....

merikac
16. okt 2010

@zrzulka ale paradox, je ako ma do toho druheho tlacil 😀 😀 😀 - on si asi splnil svoj limit a finito 😀

oacka
16. okt 2010

@merikac minule sme boli s bratom a s jeho deťmi v nayke, bratov syn mu vtrepal prsty do ucha a naša Kika vtisla Romanovi dva prsty do nosa. super pohľad na obetavých ockov! 😀

merikac
16. okt 2010

@katarina7777 jaky je chrumkavy,,,inac si vsimam,,ze hadam vsetky babatka maju horenosteky 😀

katarina7777
16. okt 2010

@merikac citala som o tom, mne nukali po porode transfuziu ale odmietla som.... by som teraz ine nervy mala 😠

mirka285
16. okt 2010

@katarina7777 Kati vsak on uz teraz vyzera ako taliansky macho 😀

oacka
16. okt 2010

my o druhom dieťati nerozmýšľame....respektíve rozmýšľame,že zatiaľ stačí jedno...a to už mám 32, takže by som sa mala ponáhľať,ke´d jedno sme robili 3 roky! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre