Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
21. okt 2010

baby ja vam taaaaaaaak zavidim ze vam deturence uz spinkaju o 8mej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja newem co este mam vymysliet na tu wonderku samodobijaciu a co sa neda nikdy vybit 😠 aj sa hraje na hracej deke, aj na brusku je dost dlho, aj v lehatku sa hojda, aj na rukach, ale akonahle je v postielke alebo v kociku tak konec sveta ☹ mama mi dnes povedala ze mam zacat jest diazepan 😀 😀 😀 len problem bude potom taky ze ja zaspim a ona nie 😀

mirka285
21. okt 2010

@katty17 mala si kupit,vsak su take chutne...vsetky tie detske veci tam maju pekne,len ten obchod je otrasny tak to trosku odradza,ale akonahle sa to doma vyperiem,vyzehlim tak je to eno nuno 😉 o a nechapem co tolko vela naraz vypila,asi preto ze dnes mala o jedno krmenie mene,lebo herecka rano vstala az o deviatej a ona sa zvycajne najskor zobudi a siedmej,nepapa sa a az potom pokracuje v spanku..tak asi jej to jedno jedlo chybalo alebo co,tak normalne som jej po 150 tke dorabala este dva krat 30 tku 😀

oacka
21. okt 2010

@alllexa a neskúšala si mu tak cvične po nakojení dať UM? len tak,že či by ešte pil? ja to občas s mojou tak skúšam,keď mám pocit,že málo pije,ale ona nutrilon ani fľašu nechce. ale ona nechcela ani čaj.
stretkko sa vydarilo? to je dobre. mm po mňa prišiel o 17:15!!!!!!!! dobehli sme do Adam a Eva, odchádzali sme odťial 18:10, malá cestou späť tak ryčala ako nikdy v živote. to nebol plač ale zúrenie! oblek má a ja mám prd! a zas je v robote...to je život? malá ho vôbec nevidí, s takou nádejou sa naňho usmievala,keď ju vyložil zo sedačky, a on zas hajde do roboty.
nad nami revy, deti vybiehajú s revom na chodbu, už ani neviem či tie zo šiesteho ale ten zo siedmeho... ešte keď naša začne na piatom, to bude spevokol!

mirka285
21. okt 2010

@katty17 sa im asi nepozdavalo ze mame Sandru Bullock aj na Slovensku ci co?

oacka
21. okt 2010

@tinka349 to preto,lebo ona sa v prvých mesiacoch vyspala do zásoby!

tinka349
21. okt 2010

@oacka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

merikac
21. okt 2010

@maxara tu na konovi som nasla tuto https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/owens/a... alebo toto. nviem aky je medzi nimi rozdiel http://www.webyshopping.sk/webyshopping/action/...

oacka
21. okt 2010

@tinka349 vyčkaj trochu,to sa zas zmení.

katty17
21. okt 2010

@mirka285 - ja netusim. zrazu len kukam ze kde je moja fotka z profilu 😀 . tak som si tam dala novucku fotku.

katty17
21. okt 2010

@merikac - merikac rozdiel je aj v tom ze tie farebne byvaju drahsie. aspon tak som to videla minuly tyzden v rakusku. proste flase uplne rovnake len rozdiel bol v dizajne 🙂

merikac
21. okt 2010

@katty17 dakujem

katarina7777
21. okt 2010

caute kocky, idem sa postazovat.... slahne ma....oprala som v pracke moj mobil... najviac ma hneva ze som tam mala kopec fotiek maleho 😠 😠 😠

merikac
21. okt 2010

@katty17 ako to je sila s tou foto,,mala si napisat adminovi, ze to preco a zaco,, 😠

petrap001
21. okt 2010

@katty17 asi ziarlili tak ti to vymazali 😀 😀 😀

petrap001
21. okt 2010

@katarina7777 😖 nevyhoda modernych mobilov,co?ze su malinke a lahke a poriadne ich ani necitis ze ich mas.no nezavidim ti.

meruska
21. okt 2010

ahojte ...stretko bolo super..moj si aj poreval aj pospinkal 😀 ale o 8 vecer krasne zaspinkal ako vzdy, tak som spokojna

meruska
21. okt 2010

o chvilu pridam foto

meruska
21. okt 2010

hotovo 😉

katarina7777
21. okt 2010

@petrap001 praveze iphone neni ani taky maly jak som ja blba... na nic sa poriadne nesustredim lebo jednym uchom nacuvam co robi maly a potom to tak dopadne... idem vas trosku pocitat nech sa ukludnim

mirka285
21. okt 2010

baby pekne foto mate
@petrap001 ty mas velmi zaujimavy uces,to mas na temene hlavy take vystrihane na kratko?.. ti to velmi pasuje,aj ta farba....
@katarina7777 telefon to uz asi nerozchodi,ale z karty by sa mohli dat este stiahnut tie udaje...

petrap001
21. okt 2010

@mirka285 dakujem 🙂 no a mam to vystrihane.to mi brat vymyslel taky uces,tak som mu nechala volnu ruku.ved to su len vlasy,dorastu 😀

alllexa
21. okt 2010

@oacka - UM som este nedavala, takze neviem, len s tym cajikom som to skusala, lebo to mi raz poradila detska lekarka. Ale o dva tyzdne mame kontrolu, tak snad to dovtedy vydrzi. Nechcela som ho moc zaucat na UM.

mirka285
21. okt 2010

@petrap001 praveze ja som to uz videla na temene take vystrihane a mne sa to paci,akurat ze ja uz som na to stara 😀

kikulina21
21. okt 2010

no ahojte ja som tu prvý krát tak,moje babo uz spinka a dufam ze budeme stavat az rano!! 😉

oacka
21. okt 2010

@petrap001 ten osemročný brat????? šikovný! 😀

oacka
21. okt 2010

@kikulina21 a kde si bola 3 mesiace? 🙂 vitaj! 😵

merikac
21. okt 2010

@meruska, @petrap001 dievcata aj ked vas bolo po skromne,,istotne ste si stretko uzili

oacka
21. okt 2010

@alllexa mne by už ani nevadilo,keby pila aj UM, veď už je veľká. som bola v pokušení kúpiť Bebu,že či by jej to nezachutilo,ale prečo robia len také veľké balenia? mohli by aj také malé testovacie.

petrap001
21. okt 2010

@kikulina21 vitaj aj Matuska vitame 😉
@oacka no tomu by som velmi neverila v takych veciach 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre