Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
22. okt 2010

konecne som sa vymanilaa spod zovretia mojej malej a mam volne obe ruky, len to nezakriknut 😉
@ericica myslim, ze pondelok tinaki spominala, mozno jej zase nejde net

merikac
22. okt 2010

@tutifruti a aku farbu si zvolila tento krat?

maxara
22. okt 2010

@tutifruti 😀 😀 😀 mi hovor.. ja sice za strihanie a melir nechavam 20cku, s cim som samozrejme spoko, ale mm tiez kuka ako puk a nic.. dokonca raz ma vyzdvihol na hlavnej ceste rovno pred salonom, nadaval mi, ze za nim muselo pribrzdit nejake auto a to sa nesmie na hlavnej takto blokovat premavku 😀 ale, ze by si vsimol.. az ked sme prisli domov, sa ma spytal, ze kde som to vlastne bola a ja tak sucho, ze u kadernicky a on z fleku: jaaaaj a ja ze kde si tak dlho.. ale ze by aspon buuuu zabucal k mojmu imidzu.. a kedze som ostala ticho, tak potom zahnojilk, ze hned sa mu na mne cosi nezdalo a zaklincoval to tym, ze ma prirovnal k Vadkerti.. 😖 som chcela ist reklamovat uces

ericica
22. okt 2010

@merikac ked si sa ma vcera pytala co by si mu mala kupit nech dam nejaky tip neuveris aj mna napadli tenisky 😀
@maxara no ved hej a ked maju pod capicou ani by si sa s nimi nemala o com bavit no nie 🙂

ericica
22. okt 2010

baby ked spominate kadrnicku aj ja by som mala skocit le neviem na koho nechat tu moju malu ceckanu 😀
po porode ku mne prisla domov bo je to aj tak kamoska ale nechcem ju stale obtazovat a ja uz mam haaro fkat vyrastene...
na ja platim len sa dve farby co mi ich miesa 25 evri, v tom este neni zaratane strihanie a zehlenie 😝 strihat ma striha raz do troch mesiacov

maxara
22. okt 2010

@merikac 🙂 my tu byvame uz tri roky, s nasimi susedmi vedla nas sa bavime prakticky od hned ako sme sa nastahovali a oni nas zoznamili s ich znamimi, co postavili dom vo vedlajsej ulici (sme v takej novostavbovej stvrti) a teraz zajtra maju ti vedla nas oslavu 40tky a budu tam este okrem tych ich znamych este dalsi par, ale ti su starsi, tak neviem.. ale som rada a tesim sa.

ericica
22. okt 2010

u nas uz spi cely dom a asi aj ja sa poberiem ,lebo sa tu edina vedla mna mrvi asi chce papat.... 🙂
majte sa fain a krasny vikend vam vsetkym zelam 🙂 🙂 🙂
@merikac prijemnu oslavu 🙂

merikac
22. okt 2010

@maxara ked bol Denis este malicky,,tak som ho poslala k susede, nech sa jej ide opytat, ci ma volne-a ci mi urobi melir,,,,a ked zazvonil u nich na zvoncek, tak zakrical,,teta bibika mamina sa pyta, ci jej neurobis na hlavu tie pasiky
😀

ericica
22. okt 2010

@maxara maxi aj vy si to uzite 😉 😉 😉

maxara
22. okt 2010

@ericica no a hlavne ked hraju hry na kompe.. 😒 ved to len strielaju po sebe a kricia

@robika super, potom som nasla aj to, ze sa meri cinila a vybrovsila ti nejake overaliky.. a niektore fakt pekne.. ja mam jeden taky stredne hruby ruzovy a veru je to 68ka a Ninke je LTT, tak neviem, ci jej uz nemam pozerat vsetko vacsie 😕

merikac
22. okt 2010

@ericica a keby si si ju zobrala ku kadernicke so sebou??...ja to tak idem totiz riesit v utorok,,hadam vydrzi

mirka285
22. okt 2010

baby ja som taka pica!!!prave som zistila ze ta oslava je asi dnes!!!mrkla som teraz na Facebook a ziadna baba z mojej smeny neni prihlasena co mi bolo divne,tak ja krava sprosta som dosla nato,ze ta oslava je asi dnes a nie ako som si ja myslela ze zajtra!!dobre mi tak,to mam zato ze ke ma volali,som sa tvarila jak panna orleanska ze ja nejdem nikam ja mam malu a dnes ke mi Gabo zadrel ze co by som nesla,vsak on bude s malou,tak som cela natesena pisala koleyni a neodpisala i,tak som dosla nato ze do riti to je asi dnes...a hlavne ze ja uz sa tu obliekam a machlim 😢 😢

tutifruti
22. okt 2010

@merikac nie... ked mala Alžbetka rok tak som šla do práce... zhruba na rok...lebo potom som bola na rizikovom... no a ked mala Dory rok... tak som šla znovu do práce.... 😒 Máme uver na byt... auto... atd..atd...

merikac
22. okt 2010

@maxara jaj tak,,tak myslim, ze s tym potykanim nebude problem,,,,

ericica
22. okt 2010

@merikac no asi to budem musiet aj ja tak poriesit lebo uz mam strasne vyrastene vlasy vyzeram ako keby som dosla z romskej osady 😀

maxara
22. okt 2010

@ericica vdaka 😉

@merikac 🙂 zlaty.. inak celkovo je Denis velmi mily chlapec..

ericica
22. okt 2010

@mirka285 a to uz teraz nemozes ist???

maxara
22. okt 2010

@mirka285 😀 ☹ tomu sa hovori zmiesane pocity, co prave mam.. aj sa mi chce z toho smiat, ale aj s tebou sucitim.. no ale sup ho, utekaj sa chystat 😉

tutifruti
22. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 aký všímavý....
@merikac no tentokrát vyzerám ako pani jesen 😀 mi dnes Dorotka zarvala... Mám tam všetky farby... aj kaderníčka sa bavila, že vyzerám ako vzorkovník farieb.... 😅 Ale v podsate som svetlo plavá...s odtienmi medenej...

maxara
22. okt 2010

@ericica aaaale Eri, vyzeras super.. aj keby si mala neviem ake vlasy.. inak mne moja kadernicka povedala, ze pokojne mozem malu zobrat so sebou, ze uvarime aj mliecko, ked bude treba 🙂

merikac
22. okt 2010

@mirka285 😀 😀 .mirka si mi pripomenula jednu situaciu z detstva,,,,nasi mali zajednany pobytv tatrach- aj somnou,,a mama si tiez zle pozrela datum,,,a jasne, ze vecer pred odchodom na to prisla, ze vlastne uz den sme mali byt v tatrach,,,ja som spustila, rev, lebo somsa tam strasne tesila, otec jej zacal nadavat,,a ona zadrela, ze ako dobre,ze sa pomylila,,,lebo ved by sme nevideli jednu cast deti jakuba sklara- co akurat v ten vecer davali, ci ako sa to volalo

mirka285
22. okt 2010

@ericica vsak mam vlasy ze langose mozes na nich vyprazat a lezim v pyzame v postely.ja som hcela it zajtra okolo siedmej a okolo jednej ze pridem domov...som nasrata same na seba...lebo ke som mla tomasa,nemala som problem vsade som isla,a teraz som z Lindy cela dosrata,nikam nechodim a mala je taka ze prehovori na nu moja mama a mala sa rozreve...

ericica
22. okt 2010

@maxara diky si ma potesila ale nie teraz vazne dnes som si gebulu umyvala a mam haro strasne vyrastene.....musim sa uz objednat 😝

merikac
22. okt 2010

@maxara maxi diky aj za neho,,,je mily a sikovny a spolocensky a vie sa obcas aj spravt,,ale ked mu prepne,,tak by som po nom aj topanky hadzala od zlosti

maxara
22. okt 2010

@tutifruti no straaaasne 😀 neviem, ci si si u nas vsimla, ze mame na kazdej skrini nieco vylozene, akoze nic.. akoze padko nenapadko krabica alebo balik plienok... mm ma totiz uplne cudne videnie 😀 mu hovorim, ze vidi len do vysky obocia (on ma take vpadnute oci a furt ma depky z toho, ze mu precuhuju obocnice 😀 tak akoze nad ne nevidi) a do bokov vobec nevidi 😀 😀 😀

ericica
22. okt 2010

@mirka285 ☹ ☹ ☹ viem sa vcitit do tvojej situacie a ja by som uz z hnevvu na seba ze aka som sprosta nesla....
a co na to Gabo???

merikac
22. okt 2010

@mirka285 vis co Miri, vynahrad si to zajtra a nanominuj sa niekomu aj s malou na navstevu 😉

merikac
22. okt 2010

@tutifruti tak preto taka palka,,lebo je tam mnoho farieb,,ale na jesen sa to istotne hodi,,,,,,,,,potom daj foto,,aspom tie profilove, 😀

maxara
22. okt 2010

@merikac no ale ved to kazdemu obcas prepne.. mne tak dnes prislo luto toho mojho synovca. Ma 17 rokov a nema ziadneho kamarata ☹ ani spoluziaci sa s nim nebavia poriadne, von ho nikto nevezme a jeho mama, cize moja najstarsia sestra je mimon.. ☹

tutifruti
22. okt 2010

@merikac no som sa riadne pobavila na tatrách 😀 😀 😀

@mirka285 no asi by ma drblo 😠
@maxara 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre