Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
22. okt 2010

@maxara cize protiklady .............no skoro ako vy sestry

tutifruti
22. okt 2010

Baby tak ja idem spat... zajtra mám o dve deti naviac.... aj ked dnes večer boli super... pekne išli spat... tak aby som ich zvládla nejak.... 😀 Dobrú noc....

maxara
22. okt 2010

@merikac ano, presne tak.. len chapem ho.. on je blizenec ako ja, cize on potrebuje okolo seba ludi.. ja som podobne trpela, ked som isla na gympel.. aj som zmenila skolu

merikac
22. okt 2010

@bambola no mozno ta prekvapi a bude spat ako obvykle

maxara
22. okt 2010

@tutifruti dobru noc pani jesen 🙂 cize ked ide jesen spat, prichadza zimaaaa 😕

tinaki1275
22. okt 2010

@merikac to sa nam stalo uz velakrat..mm je lenivec velky ,ale vacsinou ho k tom dokopem..🙂

merikac
22. okt 2010

@tutifruti dobru noc,,idem aj ja do postele,,zajtra sa dovali rodina,,este stastie, ze uz napecene aj upratane mam,,,

tutifruti
22. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀

merikac
22. okt 2010

@tinaki1275 tak ja ho kaslem, ze je spinavy,,ale tak mohol sa aspom pretvarovat, ze by ma chcel pretiahnut,,,,,j

maxara
22. okt 2010

@merikac ja sa priznam, ze aj mne sa to obcas stane.. ze do sprchy ma nedokope nikto ani za svet.. az rano.. 😔 skratka som niekedy tak unavena, ze zaspim na pol ceste

merikac
22. okt 2010

@maxara
@tutifruti sa smejem aj ja,,si dala zas hlasku 😀

mirka285
22. okt 2010

@merikac to aj Gabo robi ked pride neskoro unaveny tak pozrie na mna .ze vsak nic nechces,a lahne do postele a spi...
@maxara snad necakas zeby sa chlap zaoberal uspavanim...moju Lindu netreba uspavat,ju okupen,nakrmim dam do postielky a ona zaspi sama...ja sa nemozem stazovat ze nemam spolocensky zivot,aj dnes vecer som tu mala kamosky,ale toto bolo konecne nieco ze juchu idem do mesta sama medzi kolegov...

maxara
22. okt 2010

@merikac to uz je ina vec.. rovno povedz, ze len kvoli tomu ta to sere.. ja som si to dnes uz odkrutila rano 😀

bambola
22. okt 2010

@merikac mohla by lebo vlastne cez den vobec nespala teda asi polhodku tak aj za to sla tak skoro ze bola urcite riadne unavena. ale som ju dnes kupala a taka bola stastna v tej vode, je to moja zabka 😵 uz sa tesim ked bude moct sediet ako ju posadim do vane a napustim jej riadne vodu 🙂

tinaki1275
22. okt 2010

baby tak mne dojde buduci tyzden ta tehotna kamoska co ten jej zacina nejako cuvat,uz sa na nu tesim aspon mi pomoze s malou..len dufam ze sa uplne nezosype..uz k tom nema daleko ,jej gynekolog jej dal marodku lebo zacala matbolesti a zvracala a hnackovala zo stresu sucasne ☹

tinaki1275
22. okt 2010

@merikac aa.tak o to ti ide.😉

merikac
22. okt 2010

@maxara 😀 sak a koli comu inemu,,,,jaaaj, ze odkrutila,,,normalne ako sichtu

tinaki1275
22. okt 2010

@maxara to aj mne sa stane ale uznaj ze my zeny sme vzdy cistejsie ako chlapi ..ved chlap len vyzuje topanky a uz je smrad..😢

maxara
22. okt 2010

@mirka285 no Ninka takto asi nikdy nezaspi.. no uspavanie znamena, ze dudle cicku chvilku az zaspi a teraz sa to da uz aj dudlikom.. Miri, vyplac sa.. ulavi sa ti.. ale si nam nenapisala, ako ti to Gabko moze vynahradit

merikac
22. okt 2010

@tinaki1275 tak ja som si vsimla, ze malej smrdia nohy 😀 - aj dnes,,a to este nenosi topanky!!!!!!!!

tinaki1275
22. okt 2010

@merikac to je bezne..a furt ich ma spotene ze?

maxara
22. okt 2010

@merikac 😀 no v poslednej dobe sa mi moc nechce tutu mutu.. asi tym, ze este kojim.. ale ked uz k tomu pride, tak sa to da zniest 😀 😀 😀

@tinaki1275 no vacsinou to tak je.. oni maju silnejsi pach, aby ich samice zacitili 😀 😀 😀

bambola
22. okt 2010

@merikac aj mojeeeeeeeej smrdia nohyyyyy 😀

tinaki1275
22. okt 2010

@maxara jaj mne takto tiez spala a teraz uz 2 dni nie..😢ja len dufam ze to tak nezostane,niekto mi vymenil dieta..☹

mirka285
22. okt 2010

@maxara no vsak neviem,ale asi mi to nevynahradi lebo kuka na mna,ze vsak svet sa nezruti ked si to prepasla 😒 somar....som vam zabudla povedat ze moji kolegovia su po nocnej,to znamena ze sa zobudili niekedy dnes poobede a to su vacsinou rozbiti a vegetia doma...cize to ze neni nikto z nich na FB znaci ze su vsetci niekde spolu cize asi na tej oslave...

maxara
22. okt 2010

@merikac ano aj Ninke smrdia nohy, ale tak spoteno.. ja som jej ich pobozkala a bolo to len take.. ziaden rokfort medzi prstami 😀

bambola
22. okt 2010

@tinaki1275 a vysiel uz nejaky zaver z toho ich vztahu-nevztahu? si nam tusim chcela do sukromnej napisat

tinaki1275
22. okt 2010

@maxara jaj ja radsej budem citit cistotu ako ten muzsky pach ..😢 inac nastastie mm hraje 2x v tyzdni basket a raz futbal tak to je istota ze sa krasne vysprchuje ,a to sa vzdy aj super preberie 🙂 aj ked je vzdy mierne unaveny zvlada aj dalsi sport.vykon ..

tinaki1275
22. okt 2010

@bambola pockaj napisem mrkni tam nechcem to dat tuna..

mirka285
22. okt 2010

no Gabo mi prave zahnojil ze pojdeme v nedelu na sushi ze nemusim varit,tak aspon nieco...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre