Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. okt 2010

@tinaki1275 mne sa posledne dve noci budila v pre nu divnych casoch .. tak uvidime, co dnes

@mirka285 a najhorsie je, ze ani nejakym dobrym filmom v telke si to nevykompenzujes.. ano, viem si predstavit, ako sa citis.. ja mam chut vtedy hadzat nieco.. najnovsie, ked mam taku chut, nieco o nieco hodit, tak idem do Ninkinej izby, vezmem jej papucku, co od niekoho dostala a uz vtedy jej boli male a slahnem ju z celej sily o stenu, az mi smiesno ostane, aka som sprosta.. tak skus take nieco.. ja viem, je to blbost, ale uz ma ani nenapada, co by som ti poradila ☹

maxara
22. okt 2010

@mirka285 no vidis.. ani to nebolelo 😉

mirka285
22. okt 2010

@maxara som este nasrata,ze moja mama je cela Simonko,Somonko-to je sestrin maly,stale ho vruje,malu kocikovala raz,ako mna navadi ze nejde Lindu kocikovat,ved ja som s nou rada,len nech potom neni prekvapena ze mala reve ked si ju chce zobrat na ruky,ked stale cicika a venuje sa Simonkovi ☹

maxara
22. okt 2010

@mirka285 no to je blbe.. aj moj oco takto uprednostnoval svojho prveho vnucika, ale Simonko asi nie je prvy, kedze mas Tomaska.. 😒

mirka285
22. okt 2010

@maxara nie,najprv je Tomas,potom Samko,potom Simon a potom Linda-jedina vnucka,ale Simon je o pol roka strsi a vsetko sa toci okolo neho a lez mi to na nervy...svagor so Samkom-to je ten starsi sestrin syn ide na celyvikend prec a Simonka jej pride zobrat mama aby si sestra mohla poupratovat,sakra ale mne nikto nepride zobrat Lindu nech si mozem poupratovat a to moja svokra byva v Sali takze ta ju kocikovat nemoze a segrina svokra byva tu a tiez jej maleho hocikedy varuje...aj dnes,lebo isli vecer do kina,o takom mozem ja len snivat

tinaki1275
22. okt 2010

@mirka285 inac moja svokra aj ked nasa Leia je prva ,tak uz vecra zacala speivbat ody na druheho vnucika co sa narodil pred mesiacom..a to sm pocuvala v kuse aky je kludny a ze na rukach jej ani nemukol ..a zobrala moju a ta sa po 5 minjtach tak rozjacala..a hned mi ju supla...ale co caka ked ju podrzi 5 minut ? dieta ju nepozna..a ten prcek je strasne maly ,mesacne deti este nerozoznavaju kto ich drzi..

mirka285
22. okt 2010

@tinaki1275 presne tak,malemu babaku je jedno kto ho drzi....

tinaki1275
22. okt 2010

@mirka285 inac aj mm mi vcera zahlasil ze teda jeho matka to s detmi vobec nevie..aj ked sa tvarila aka je skusena ..tak som sa az potesila..ze to uznal..a pravdu povediac musim uznat ze sa aj trosku tesim ze jej mala place.. 😵

mirka285
22. okt 2010

@tinaki1275 moja mama to aj s detmi celkom vie,ale mala jej place lebo vzdy ked tam som,navlacuje len sestrinho a mala sa hned rozplace tak si ju utisujem ja a nikto iny sa jej nevenuje 😢 babulky idem spat,zajtra si piseme,dobru

maxara
22. okt 2010

@mirka285 a keby si jej to povedala? ☹ napr ja som pred mojim ocom telefonovala s kamoskou a povedala som jej ked sa pytala, ako to mm zvladol, kym som bola v nemocnici, ze ako to uz len mohol zvladnut, ked som ju naucila na aky taky rezim a s UM spala od 22hej do rana do 4tej a cele tie 2 dni tu mal obe babky a dedkov.. a ja som prisla domov s troma dierami v bruchu a bolestami, zapalom a ja neviem co este a na tu mas, ved uz si doma, tak sa staraj.. ☹ a vsetci vychvalovali mm aky je statocny a uzasny, ako sa krasne postaral.. a ja? to je akoze samozrejmost.. dokonca som este aj tu operaciu tak naplanovala, aby mala aj mm mama volno, lebo vtedy mala povinnu dovolenku.. takze som na vsetko myslela.. nastastie moja Ninka u cudzich na rukach neplace, ale ked pride ten cas, co byva v 7-8mich mesiacoch, ze pokial sa dlhsiu dobu neuvidi s niekym, tak ho bude vnimat ako uplne cudzieho, tak Ninka nebude poznat veru mojich rodicov a ani moje sestry.. ☹

maxara
22. okt 2010

@mirka285 a tvoja sestra tam byva? alebo len tam chodi?

tinaki1275
22. okt 2010

@mirka285 dobru ...

mirka285
22. okt 2010

@maxara no pokecame potom osobne o tom..dobru moja

mirka285
22. okt 2010

@maxara jasne ze nebyva,len chodi,tak ako ja,vacsinou spolu...

bambola
22. okt 2010

@mirka285 dobru noc.
@maxara a co na to tato? 🙂

mirka285
22. okt 2010

baby tak mrkla som na FB a kamoska tam dala status ze mala by sa dnes dobre vyspat lebo zajtra bude ruka hore,takze mozno ta oslava bude predsa len zajtra,,,no kazdopadne vam dam vediet 😉

bambola
22. okt 2010

@mirka285 tak vidis 🙂

maxara
22. okt 2010

@mirka285 oki, dobru noc a pekne sa do ruzova vyspi a vlasy si umy zajtra az ked vysmazis tie langose, dobre? 😀

@bambola myslis moj oco? aha to som nejako nedopisala 😅 no on potom povedal, ze ho to ani nenapadlo sa nad tym takto zamysliet.. ze preco som nepovedala.. no ale co by som hovorila, ved vedeli, ze som po operacii, nie? ale potom raz niekomu hovoril zase on predo mnou o mojej sesternici, rodila cisarskym teraz v septembri a ked prisla k ocovmu bratovmi (jej ocovi), tak akoze ledva chodila, dosla sa najest a zabalit si domov jedlo a vsetci okolo nej chodili a tak.. a moj oco tomu niekomu potom povedal, ze napr Petra bola este aj na operacii a bola na malu sama a nechodila si k nam po jedlo, aby nemusela varit.. takze viem, ze to vnimaju, ale inak ze by ma niekto pochvalil.. to ee.. preto mi aj pomasirovalo moje k clenkom zatlacene ego, ked ste ma tu vy pochvalili, aka som statocna, co samozrejme zas az tak nevnimam.. ale dobre to padlo..

maxara
22. okt 2010

@mirka285 no ja odpadnem.. tak super... teraz ani nezaspis 😉

maxara
22. okt 2010

dosiel mi drahy do postele, takze dobruuuu 😉

tinaki1275
22. okt 2010

@maxara podla mna si hrdinka..ako si to zvladla..ale to je aj u nas tak ver mi ..moja mamam mi nikdy neprizna kolko toho vela zvladam a ze tu nemam ziadnu pomoc.. ked sa jej obcas postazujem do tel.ze som strasne unavena tak ona ze z coho?mna ide picnut ..a to bol konkretne den ked som bola aj v praci na 5hodin ,.a mm dosiel az vecer o jedenastej ..proste fakt zaberak..

tinaki1275
22. okt 2010

@maxara dobru ..

bambola
22. okt 2010

@maxara dobru 🙂 a vidis aspon, ze to uznavaju len nemaju potrebu ta potlapkat po ramene 😉 to mi velmi pripomina mojho oca
mne tiez domov dosiel mm z husacinky ale ma opuchnuty polksicht kvoli zubu a teraz mi vravi ze este aj bude chory, ze tam kde boli bol strasny prievan a ze uz to citi. najhorsie ze zajtra ide zase do roboty tak to ani nevylezi :-/ zajtra si prosim vas nevolajte zachranku nech nemusi casto na vyjazdy 😉 a odkazte aj znamym 😀

karinnka
23. okt 2010

Dobre ranko 🙂 Jeeej dievcata,ja mam pocit,ze poniektore zijete nocnym zivotom 😉 Ja som po desiatej uplne mrtva a Vy len zacinate pisat 😀
Prajem pekny vikend,vcera som rychlo kupila Emitex fusak tak ho ideme vyskusat 🙂

maxara
23. okt 2010

Dobre ranko.. tak som prave vyprevadila navstevu, bambulo zaspinkalo, tak ze idem vas kuknut pred zehlenim troch pracok 😒 prijemna vizia na sobotne popoludnie, vsak?

@tinaki1275 @bambola ☹ no veru je to tak.. obcas ma clovek chut pocut take povzbudenie.. este ze my sa vieme takto vzajomne povzbudit a imaginarne potlapkat po imaginarnom pleci 😉

@bambola no snad ja zachranku potrebovat nebudem 🙂 ale ak by som nahodou isla dnes po ulici vedla nejakeho zomierajuceho, tak mu to odkazem, dobre? 😀 snad nepojdem 😅

maxara
23. okt 2010

@karinnka a ktory si kupila ten fusak? ten kokon co vyzera ako lodger? alebo ten pevny?

karinnka
23. okt 2010

@maxara kupila som tento pretoze ten co vyzera ako Londger nemali pre mna vo vhodnej farbe 😖 mam vyrazny kocik tak by som vyzerala velmi veselo 🙂 ty budes mat lodger?

tinaki1275
23. okt 2010

baby tak ste ma naladili na ten lodger ..ale neviem ci ho dost vyuzijem..aj ked mi pojdeme na mesiac na svk ,a zase simyslim ze aspon nemusim naobliekavat malu do kociara ak ju strcim v zome do fusaku ..tuna je vecer tak 8- 9 stupnov v zime..cez den okolo 12-13...aleuz bolo aj 20 ...ale to minimalne..tak neviem oplati sa mi ho kupit?a vydrzi to velkostne aj na buducu zimu ?ja nemam paru ..ale je rozkosny ..nasla som na jednej nemeckej stranke ten filaovy co sa mi paci za 74,-EUR...

karinnka
23. okt 2010

@tinaki1275 vydrzi Ti do 3rokoch,da sa v pohode pouzivat aj v sportovom,ked sa Ti hodi kup ho 😉 a ten fialkovy je uzastny 🙂

alllexa
23. okt 2010

Myslite, ze mozem dva dni zbierat mlieko a potom ho dat do mraznicky, nepokazi sa zatial v chladnicke? Lebo potom, pri rozmrazovani, zase bude musiet byt asi cez noc v chladnicke, kym sa rozmrazi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre