Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
1. nov 2010

@monline jo jo, mas pravdu, a preto jaaaa som za hviezdu nebola 😒 😒

mirka285
1. nov 2010

@noemarta veru chyba mi zelezo,a aj si ho pojdem kupit,tiez som si myslela ze z toho mam tie kruhy...etste mam chvilu cas,napchava sa pudingom...

merikac
1. nov 2010

@noemarta 😀 😀 no neviem, neviem, ci ju dnes nenaseries,,uz si ju starou nazvala,,kruhy jej vytkla,,,,a este ju aj vyhanas z kona 😉 😀 😀

monline
1. nov 2010

@merikac no ale noe vyháňa mirku s iným zámerom! len dobre jej chce, dokonca až na rozobratie dobre 🙂))

noemarta
1. nov 2010

@mirka285 kup si actiferin, ten je dobre stravitelny.
a a a nehnevas sa na mna za to ze som ti napisala o kruhoch, vyhanam ta z kona a este som ta oznacila aj za staru 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
1. nov 2010

@noemarta tak ale zas byva,,ze na stretavkach po x rokoch zas tie co mali kozy, su stare domace buxty a tiez co boli sede vychrtle mysky,,su akurat v obdobi, kedy stoja za hriech pre starnucich spoluziakov 😀 😀

mirka285
1. nov 2010

ale nie,vsak ja viem ze nemladnem...no co uz,nic s tym nenarobime.ale citim sa dobre 🙂 no keby som teda este 5 kil schudla tak sa citim vyborne...ale do leta ich schudnem,som sa rozhodla...

merikac
1. nov 2010

@monline no ved ja to sledujem,,len som vybrala z kontextu tak aby to zapadlo do toho mojho 😀 😉

noemarta
1. nov 2010

@monline veruuuu este ze si ma ty podrzala, lebo merikac ma natrela ze uuuplne strasne 😀
mna vyhanala minule mirka, tiez spravila dobre tak aj ja jej chcem dobreeeee

mirka285
1. nov 2010

@noemarta ty mi citas myslienky,presne ten aktiferin chcem kupit lebo som ho brala aj pocas tehu a bol dobry,aj srat som mohla z neho 😀

monline
1. nov 2010

@noemarta ono to zas nie je žiadna výhra...pubiši to nevedia oceniť tak, aby to tešilo

noemarta
1. nov 2010

@merikac tak ja teraz stojim za hriech 😉
@mirka285 co tam po veku, hlavne ze sa citis mlado, to je podstatne 🙂
@merikac, @monline hovorim, ze mi to chcela natret..... 😀 😀

merikac
1. nov 2010

@noemarta ozaj,,co znamena to noe v tvojom nicku ?!

noemarta
1. nov 2010

@mirka285 ja som ho tiez brala pocas tehu, a presne, da sa z neho vykakat.
Ved ja ti chcem len dobre, za svatku ta nechcem, ale dobre ti chcem.... 🙂

monline
1. nov 2010

@noemarta pamätám si ten večer, čítala som to tu 🙂
ja so mala dnes plány, ale zase sa nám posral motor vo vodárničke..muž nadáva, že tomu pomôže len ak tam hodí granát, ja nadávam, lebo pračka mi ukazuje E10- problém nenapúšťania vody..☹(( tak s takouto náladou radšej nie

merikac
1. nov 2010

@noemarta veru, veru,,,inac aj my mame 12.11 stretavku zo ZS po 20-tich rokoch,,teda prvu, este sme zo ZS nemali,,,tak som zvedava,,,,,

mirka285
1. nov 2010

@noemarta a co znamena aj ta marta?

merikac
1. nov 2010

@mirka285 a ona neni marta?! 😀

merikac
1. nov 2010

@mirka285 mirka u teba to je jasne,,,,este aj datum narodenia 🙂))

merikac
1. nov 2010

@monline a aj mon, by mohla rozobrat svoju prezyvku

noemarta
1. nov 2010

@merikac ked som sa prihlasovala na kona, tak vsetky marcely a podobne zdrobneniny boli obsadene, tak som myslela ze rozkopem pc, a nakoniec som dala noemarta. Moja byvala velmi dobra sefka, (bohuzial mala tazku autonehodu a na mieste zomrela 😔 😔 😔 😢 😢 😢 ) sa volala Marta. A jeho synovi sa narodila dcera a zije v holandsku a dal jej meno Noe Marta. Tak preto, na jej pamiatku a kedze je zajtra pamiatka zosnulych, tak tymto jej odkazujem, ze na nu strasne moc myslim a ze mi strasne moc chyba. 😔 😢
Prepacte, nechala som sa uniest....

merikac
1. nov 2010

@noemarta ved to je mileeeeeeeeeeeeee 😵

noemarta
1. nov 2010

a ty merikac??? co to znamenaaaa??

noemarta
1. nov 2010

Moj mm akurat zaspal v obyvke, mi tu chrni nahlas, takze u nas tiez nic nebudeeee 😉

mirka285
1. nov 2010

@noemarta jee to je dojimave 😉

monline
1. nov 2010

@merikac raz ma jeden kamoš takto nazval- ako monika, čo je furt online..vzniklo monline, rýchlo som si zaregistrovala aj na pokeci tento nick, lebo sa mi páčil..a aj tu bol voľný..predtým som tam mala nick mng- moje iniciály

merikac
1. nov 2010

@noemarta mna tak volal brat ked som bola mala ,ked si robil zartiky,- tak merikač,,,,,svagrinka ma doteraz vola meri- ale nik iny okrem nej,,,,marianna by bolo ako nic asi velmi dlhe a stavim, sa, ze takych tu uz je

merikac
1. nov 2010

@monline tak to je fajn,,lebo ja ta obcas oslovim Mon,,a uz minule som rozmyslala, ze dufam, ze sa tak aj volas 🙂))

tinaki1275
1. nov 2010

tak vy ste sa dnes rozbehli 🙂 ja dufam ze mi internet zase nevypadne..mm mi odisiel na futbal a mala konecne zaspala..dufam ze jej to vydrzi ..a dufam ze vy sa vsetky za chvilu nevyparite ako mirka na rozoberanie 😀

noemarta
1. nov 2010

@monline hi hi ten online nic by bol super, hi hi 🙂
@mirka285 a ty tu este co robis, ci UZ si tu 😀 😀 😀 to by bolo nejake ryyychle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre