Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
2. nov 2010

@maxara tmavu farbu urcite nie, mozno zlahka rysavu? podla mna je farba co mas teraz pre teba najlepsia 🙂

maxara
2. nov 2010

no baby.. takze ziaden radikal? 😀 😀 ta farba co mam teraz je moja a v tom mam vyplznuty melir.. no som zvedava.. mm chcel, aby som si dala taku orieskovo hnedu, skratka svetlohnedu a do toho melir.. uz som mala aj cokoladovoblondavy melir v mojich vlasoch, to nevyzeralo zle, ale niekedy som mala pocit, ze to vyzera, ako keby som mala mastne vlasy.. a naposledy mesiac pred porodom mi tam supla blondavo medeny melir.. ale to som si pripadala vystredne, neviem preco.. ale nebolo to zle.. celkom medenu urcite nechcem.. to som uz mala a vyzerala som ako janka nittschneiderova 😠

kafoditka
2. nov 2010

@maxara este ten medeny melir, alebo o trochu tmavsia farba a v tom blondavy melir - to ano, ale cisto tmava farba ti podla mna nepojde, ved ty si taky svetly typ 🙂 Nooo ja som uz moc zvedava ked nahodis foto.. Staci, ked sa s tym budes vyrovnavat cestou domov v aute?? Zeby si nam potom hned aj foto sem zavesila 😀 😀

mirka285
2. nov 2010

caute baby...tak ja som dnes s maminou obehala hroby,mala mi uz spi a ja sa chystam zq chvilu zehlit...a umyla som dnes okno v kuchyni,konecne,lebo bolo jak hnoj ☹
@kafoditka zajtra idem do socialky aj na upsvar tak potom ti volam,ja mam pocit ze tie trafene zenske povedia kazdemu nieco ine....
@maxara v ziadnom pripade tmava farba ani radikalna zmena strihu,skor niaky melir na ozivenie,ale pasuje ti to take ake to mas...fuha uz je tolko hodin,idem pustit Panelak a zehlit 😒

merikac
2. nov 2010

@maxara peti,,ziadna panika s vlasmi,,no co,,,prinajhorsom budes chodit v ciapke ako ja uz cca mesiac,,co mam take dohnojene celo,,,,,,,,, 😠

sonkab
2. nov 2010

Ahojte, moj maly si posledne dva dni stale chyta prave usko. Keby mal zapal, plakal by, alebo nie ? Robia to aj vase deti ?

mavion
2. nov 2010

ahojte babule 🙂 prednedavnom som tu zachytila debatu o citacke knih..prosim mohli by ste my ohladom nej poradit? dakujem

ywett
2. nov 2010

Ahojteee maminy,

tak aby som bola IN pisem, aj ked by som inak na nete dnes ani nebola 🙂 ale nemam cas citat, co sa tu od vcera stalo 🙂
Vidim, ze MK funguje ako FB, ze potvrdit priatela..to som netusila, novinka?

@maxara
Dakujem, rada nejake stretko zorganizujem 🙂))))))
My sme mali nedavno v TN a v interierovom zariadeni www.neposedko.sk
Bolo super, asi jedenast mamiciek s babatkami, co sme chodili na tehu kurz.

Baby odporucte mi nejake tipy na vylety v okolo BA...tieto dva dni vymyslal drahy, tak bol Slavin a Horsky park a Pezinok...
Chodi niekto na plavanie??? My sme dnes boli pozriet www.moko.sk ale sme to nenasli, boli sme na tej ulici, presli sme asi aj pat kilometrov, ale sme asi boli slepi...
POzdravujem Vase pokladiky aj Vas maminy

PS: aj si niektora cez den pospite?

mirka285
2. nov 2010

@ywett cau,no jasne vsak musis medzi nas zavitat aby si bola v obraze 🙂 my chodime casto do Sadu Janka Krala a potom sa poprechadzame aj pri Dunaju...zrzulka chodi na plavanie,o stranu aleno dve spat o tom pisala 😉 ja soi cez dennepospim,ale moja Linda spi celu noc takze ja som vyspata a ani sa mi nechce cez den spat,a ani nemam sancu,ikedze spi v noci,cez den spanok nehrozi 😖 baby ja uz mam pozehlene,na zajtr som kupila kura ze ho naplnim,ale mam aj behacky po uradoch,tak Gabo ostame doma,lebo odmietam to vybavovat sama,kedze mala v aute vrieska jak pavian ☹

monline
2. nov 2010

@maxara maxi určite nie radikálnu zmenu farby...tá jemne oriešková s bledším melírom by bolo fajn riešenie, zmena...ale nie príliš..tebe sa blond hodí, ja si ťa vlastne ani v tej orieškovej neviem predstaviť 🙂 a to skrátenie len o pár cm..

@mavion
http://www.ipod.sk/2010/09/amazon-kindle-3-skus...
http://www.amazon-kindle.cz/

ywett
2. nov 2010

@mirka285
Tie miesta tiez uz poznam...ja bych stale isla inam, cela ja 🙂
Moja mala tiez niekedy prespi celu noc, zvycajne sa raz budi, lenze ja do polnoci buntusim...
Zajtra teda dobre vybav 🙂 Musim precitat teda o tom plavani

macik27
2. nov 2010

ahojte, tak moja malinká mi dnes ukázala svoju druhú tvár, vrieskala ako zmyslov zbavená napapaná, vykakaná prebalená ani ležkať ani hrať sa a na rukách už vôbec nie až sa tak odtláčala nakoniec od únavy zaspala a ked sa zobudila tak to bola zase ona, vysmiata od ucha k uchu

mavion
2. nov 2010

@monline dakujem..aj ty si si ju objednala odtial? ty mas ktoru citacku? aj s pripojenim na net? prepac ze ta tak bombardujem otazkami ale nema mi v mojom okoli kto poradit... 🙂 dokonca ani nevedia ze nieco take existuje

ywett
2. nov 2010

Baby, takze par foto som pridala, viac mam na facebooku....a nejak ma to zmohlo, idem zehlit a spinkat a venovat sa este..
Vsetkym prajem kludnu noc

noemarta
2. nov 2010

@mirka285 tak ked sa vratis s uradov, tak daj vediet co a ako to je, a hlavne ci dostaneme rodicak 257,-Eur, ci naaahodou nevedia.
My ideme zajtra na ockovanie, tak nam drzte palce.
@maxara, urcite sa nedaj na janku nittschneiderova 😀 😀 ja mam teraz jemnu orieskovu a v tom husty svetly melir. Na zimu predsa trosku tmavsiu. To by sa mi lubilo aj na tebe.

mirka285
2. nov 2010

@noemarta Marceli jasne dam vediet,a ty mas novu farbu a ani si nedala foto???to ako si predstavujes,aj my sme zvedave...

noemarta
2. nov 2010

@mirka285 neviem....., nechcela som sa chvalit 😀 😀 poviete, ze ahaaa aka samoluba.... 😀
Miri, ja mam normalne teraz okno za ten rodicak, vy sa vsetky zberate na urad to vybavovat, a a a ja ze vsak nemusim, ze som to odovzdala vsetko naraz, tak teraz fakt neviem, ci som tam dodala vsetko, asi tam zajtra zavolam. 😕 😕
Ale napis zajtra co a jak, aby sme vedeli.

mirka285
2. nov 2010

@noemarta no ja som to chcela odovzdat naraz ale to sa nedalo...dali mi len papiere ktore si mam vyplnit,potvrdit na socialke a doniest v mesiaci kedy mi bude koncit materska...

mirka285
2. nov 2010

pozerate Adelu?je tam Marina Georgievova,ona sa mi velmi paci,prirodzena pekna baba...

noemarta
2. nov 2010

@mirka285 nepozeram, ale videla som ju uz, je pekna baba veru 🙂
idem hajen uz paaaaa.

tinaki1275
2. nov 2010

Tak som zase raz prezila navstevu u svojho gynekologa...baby robil mi paptest s mna to tak strasne bolelo ... ☹ az pribehla sestricka a hladkala ma po hlave..hanbila som sa ako pes.. 😒 vidno ze som mala cisarak..ja by som normalny porod asi ani neprezila.. 😒 povedal mi ze je normalne ze ma to tak boli ,vraj som si odvykla..inac je to bratranec od mm a chodim k nemu roky ..a nikdy som nemala taky problem..tak dufam ze sa to nebude opakovat .. 😖
@maxara ja by som to mozno trosku skratila,alebo nejako mierne prestrihala,aby to vyzeralo hustejsie ak je to ako hovoris ze mas kuty ..ale farba ti ide melir mas pekny ...ale jalen z fotiek usudzujem🙂

@monline inac som povedala mm ze chcem ako darcek na vianoce tu citacku ..tak uvidime🙂

mirka285
2. nov 2010

@tinaki1275 a co je to ten paptest?

tinaki1275
2. nov 2010

jaj baby to tu dnes uz nikto nie je?ved este nie je streda... 🙂

tinaki1275
2. nov 2010

@mirka285 a jaj ja neviem ako sa to vola na svk ...to je ten ster z krcka ... 😕 kvoli rakovine co sa robi raz do roka..

mirka285
2. nov 2010

@tinaki1275 jaj viem,to robili aj mne a veru dva krat prijemne to nebolo..

tinaki1275
2. nov 2010

@mirka285 inac sa to ma robit kazdy rok a aj to robim ,lebo raz mi tam nasli nejake zle bunky ale nastastie sa to druhykrat nezopakovalo ale odvtedy robim aj kazdych 9mesiacov....chvalalabohu ze nase krasavice uz budu proti rakovine krcka ockovat 🙂

mirka285
2. nov 2010

@tinaki1275 veru na to treba davat pozor,netreba to zanedbat...kde su vsetky baby dnes?zeby uz spali??som dnes totalne vypluta,to zehlenie ma normalne unavilo..idem aj ja spat,dobru noc vsetkym

tinaki1275
2. nov 2010

@mirka285 dobru ..asi sa poberiem aj ja ked tu nikto nie je..😉

monline
2. nov 2010

čaute

monline
2. nov 2010

učila som niku matiku, tam ma nasrala, že až...ona si spomenie, že má štvrťročnú písomku dnes večer, keď mi malý reve, lebo je viac unavený ako inokedy a nevie zaspať..akoby nemali prázdniny! tak som jej to vysvetľovala a učila ju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre