Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. nov 2010

@maxara juj ved dobre to mas, co sa fucis 😠 a nahodou aj to vyfukanie je dobre, keby si videla s akou helmou ja vzdy odchadzam z kadernictva 😠 na druhy den hned zmyvam. a velmi sa mi paci to farebne prevedenie co ti spravila a burciakova farba je samozrejme nasamlepsejsia 😀 daj si aj za mna 😵

carrie84
3. nov 2010

Baby, dakujem 🙂
Dam mu polku toho panadol cipku, snad sa mu ulavi, chudatku mojmu ☹

merikac
3. nov 2010

@katka55 mooji,,to mi je luto, ale iste pre zdravie drobuliatka to zvladnes a neboj maly bude statocny- budem na vas mysliet, nech vsetko dobre dopadne 😵

karinnka
3. nov 2010

@maxara Mas to pekne 😉 Si Fesanda 🙂

kafoditka
3. nov 2010

@maxara Peti no svetova si!! A ten usmev cislo 5 😀 Paci sa mi to, velmi 😉

maxara
3. nov 2010

no v podstate to mam take ako doteraz, len ovela kratsie a trosku svetlejsie 🙂
dakujem za podporu.. ja sa musim s tym trosku vyrovnat, ale to ja vzdy

merikac
3. nov 2010

@maxara peti na foto na lavo,,- tak na tej by som ta normalne nespoznala,,to je nova petka nielen s novym ucesom, ale aj s novym usmevom,,ale ta na tej pravej strane , to je dobre znama vycerena maxi 😀 ,, a stavim sa s tebou, ze o tyzden sa budes snazit uz vypinat si vlasy do povodnej formy ako si bola zvyknuta,, Ale stalo by za to,,aby si hodila aj foto ked si to upravis sama,

monline
3. nov 2010

@maxara Úsmev za všetky drobné 🙂 pekne ťa zafarbila aj ostrihala, môžeš byť spokojná...a nalej, nech okoštujem i ja 🙂 a nechápem toho tvojho, asi si sa na neho takto neusmievala, súvislosť s parochňou pani Janky tam rozhodne nie je 🙂

baby- tak drobček mi už spí podľa starého času..čo s načatým večerom?

maxara
3. nov 2010

@bambola tento burciak je z cerveneho hrozna, z neskoreho zberu.. je sladucky a taky kyselkavomnamkovity.. juuuj aka dobra chut.. akoze sme s mm jak sedlaci, lebo som mu robila rezne 😕 vraj na ne dostal chut (on neznasa vyprazane, tak preto sa cudujem), varene zemiaky a k tomu kysle uhorky, zapalena sviecka vo vysokom svietniku a k tomu nam do vysokych vinovych poharov mm nalial ten cerveny burciak 😀 😀

merikac
3. nov 2010

@monline ja malu este drzim hore,,,ale chuuda moje ocka jej uz klipkaju, brhli si ich,,akurat napustam vanicku,,,a idem ju kupat

monline
3. nov 2010

@merikac ja som musela ísť kúpať keď začalo bez servítky..to je o šiestej tuším? potom mi zaspal na prsníku...dnes cez deň 3x spal, ale len také necelé hodinky...keby som ho držala ešte hore, horšie by zaspával, musela by som ho asi učičíkať na rukách

monline
3. nov 2010

@maxara ťažká romantika 😀 😀

maxara
3. nov 2010

@monline veru neusmievala, mracila som sa, ved to hned okomentoval.. on je taky prostoreky..ja viem, ze on to myslel dobre, ale co veta to perla.. 😒 ale ja si ho poznam, takze sa nedudrem na neho

@merikac no ty si uchvatna.. jasne ze si to budem vypinat, uz zajtra si dam gumicku, to bola moja podmienka 😀 JEDINA teraz budem mat tremu sa odfotit s mojou upravou, lebo ma zdrbete, ze tak vyfukano to mam lepsie.. 😀

maxara
3. nov 2010

@monline 😀

ywett
3. nov 2010

@maxara
mne sa to pacii, naozaj

monline
3. nov 2010

možno už zajtra bude strana 1971..na tú chcem písať, to už nám začnú ročníky narodenia 🙂

tinaki1275
3. nov 2010

@monline napodobne..mala mi odkvecla s nervami uz pred polhodinou ..a to mame ste jedno krmenie mat za hodinu a pol..to je na nervy ..☹
@maxara mas to dobre ,farba sa mi paci ...a ten usmev🙂jaj a nerob chute burciak som nepila uz roky ..
@merikac ja som sa tak malu snazila udrzat a spustila taky rev..tak dnes ani nekupeme ..zachrapala vo vanicke od kociara vedla mna na gauci ..tak skusim za hodku a pol narkmit a prelozit do postele..

alllexa
3. nov 2010

@strasska - jej dakujem, si ma potesila!🙂 Keby ma videl teraz v teplakoch a okuliaroch, tak by to nepovedal🙂

@oacka @maxara @meruska - tak bola som u doki a konecne mame 6 kg, takze za tri tyzdne pribral 540 g a narastol 3 cm, takze to je tak akurat, a mlieko mu asi staci.
Pytala som sa aj na tie place a doki sa tiez pytala, ze ci nie je hladny, a ako casto ma stolicu, tak som povedala, ze 2-3 krat denne, tak na to odpovedala, ze tak to by nemalo byt hladom.

tinaki1275
3. nov 2010

@monline jaj to ma nenapadlo tak ja cakam na 1975🙂

oacka
3. nov 2010

@maxara teda za tú "pochvalu" by som mm rizky nevyprážala! 😠 úplne pekné to máš, aj dobre vyfúkané. bambola to vystihla,ja tiež odchádzam z kaderníctva poväčšinou so starobabkovskou helmou! 😀 😀
hne´d čo som tu Kiku ohovorila, tak spala doobedu 2 hoďky vkuse a podvečer tiež 2 hoďky, až na to že večer na mne,takže som si bez pohnutia pozrela Monka, aj správy, aj reflex aj promi noviny. ale na bez servítky už bola hore, to pozeráme spolu. 😀

maxara
3. nov 2010

@ywett @tinaki1275 vdaka, uz len ten ksicht vymenit 😀 😀 😀

@alllexa no tak super, aspon vies, ze UM davat nemusis 🙂

oacka
3. nov 2010

@alllexa super pribral! už len nech sa ukľudní. 🙂

mirka285
3. nov 2010

@maxara aj ja sa pripajam k tym ktorym sa tvoj novy uces paci,aj melir je eno nuno,proste moze byt 😉 baby takze infoska pre Bratislavcanky,bola som v Socialnej poistovny aby mi potvrdili ten papier na rodicak,a aby ste vedeli,nerobia to na pockanie 😕 takze papiere som tam nechala a poslu mi to domov postou...

maxara
3. nov 2010

@oacka tak ja som zacala vyprazat skor ako prisiel a "pochvalil ma"

tinaki1275
3. nov 2010

@alllexa blahozelam ,540g za 3 tyzdne je super...mys me to mali za 5tyzdnov..mne mala teraz urcite tiez pribrala,citim to na rukacj ked ju nosim ...s tym placom si myslim stale ze je to bud tichy reflux..alebo proste vzduch v crevach ..mne to nerobi teraz po kazdom papani ale tak cca 2-3 xdo dna sa to stane v noci vobec samozrejme..

maxara
3. nov 2010

@mirka285 to fakt???? no toto - teda myslim tu socialku.. sa mi paci, ze mi urobila ten melir taky husty 😀

Idem hore s ninkou, sa prave zobudila po pol hodinovom spanku.. asi to bude tym, ze k nam prisiel ten nas byvaly podnajomnik a zazvonil.. a potom ked sa prezuval do papuc, tak ich tak cudne hodil na zem pod nohy, ze uplne capli tak na cely dom.. tak to sa musela zobudit, krasulka moja bambulata.. 😀

tinaki1275
3. nov 2010

baby mam taku blbu otazku ,mala sa mi zacala pred troma dnami prevalovat z bruska na chrbatik co ma potesilo ,teda prevalila sa 2x v jeden den a na druhy to iste..ale vcera a dnes ked sme to skusali asi 3-4 x denne ked ju davam na brusko jej to uz neslo ..este to ani mm nevidel..snad mi ani neveri ze sa uz prevratila sama..teraz ked ju dam na brusko tak sa sice aj nadvihne na chvilku a mava s tymi nohami ale nic.. len sa zlosti a potom proste zlozi hlavicku na rucku a cuca ...ani sa jej nechce past ..mam jej nejako pomhat alebo to nechat tak a pockat ..?

alllexa
3. nov 2010

@tinaki1275 - no, ja sa z toho tesim, lebo predtym pribral len 350 g za 4 tyzdne, tak uz som sa bala, ci fakt nie je hladny. No ale place skoro po kazdom kojeni, blbe je, ze aj nadranom ho to chyta a po piatej uz nechce spat. Snad sa dnes vyspim.

@maxara - jej, teraz som si vsimla Tvoje foto - dobre to mas! Ja teda ziadne kuty nevidim🙂

@oacka - diky! No presne, uz by som sa aj rada niekedy trochu v noci vyspala🙂

@mirka285 - diky za info! Inak, ja som zistila, ze moja firma ma sidlo v Topolcanoch, takze tak ci tak to posielam postou, len som to zase zabudla hodit do schranky:/

Inak, zajtra ideme s malym na chirurgiu, uz vyse mesiaca ma na zadocku taku pluzgierik a nicim to nejde upravit, tak nas doki poslala na Kramare...

kafoditka
3. nov 2010

@mirka285 pekny bordel v tom maju 😠 napr. ja som ten papier vobec nepotrebovala... 😒 a ty co sa nepochvalis, ci ti Gabko nieco pekne kupil, haaa? 😉 😀

alllexa
3. nov 2010

@tinaki1275 - nas sa este prevalovat nechce, a ked ho dam na brusko, tak len tak dviha hlavu a nohy a rukami sa nechce podopriet, tak doki povedala, ze nech s nim kazdy den pocvicim a mam ho davat na brusko a prevalovat na chrbatik a spat.

mirka285
3. nov 2010

@kafoditka a ktory papier si nepotrebovala?ved ten co treba aby ti ho potvrdili v Socialnej poistovni,tak ten potrebuje kazdy,ved to je povinny formular 😕 a nakupil veru nakupil,ale som si pokupovala len to co potrebujem,ziadna parad,teplakovu supravu,vestu,jeden sveter na zips a rifle o ktorych stale vaham ci si ich mam nechat alebo posunut sestre..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre