Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
6. nov 2010

@mirka285 😀 😀 boze ja sa musim smiat Miri...ja zasa strasne tuzim po jednych nie lacnych hodinkach a ked sa da, tak mu to vzdy nenapadne podhodim a moja zlata, ja uz na ne cakam tri roky a furt ništ... 😕 😉
ja som sa rozhodla, ze mu kupim hodinky a este nejake blbosti k tomu a je to.

Baby viete cim sa teraz ládujem?? Vianocnymi oplatkami s medom 🙂 som si dnes kupila do zasoby, ja to strasne lubim

merikac
6. nov 2010

@bambola pamatam este teraz na ten nas 1. vianocny,,,- ozdoby som si nan robila rucne,,,a taaaaaak strasne som bola nan pysna

monline
6. nov 2010

@mirka285 a aspoň si mu naznačila čím by ti ulahodil?

tinaki1275
6. nov 2010

@bambola jezis az ma striaslo to som si hned uvedomila aka si mladucka(alebo aka som ja stara?)..o 10 rokov mladsia odo mna..😉)

mirka285
6. nov 2010

@merikac a co mam robit ked som neni hodinkova..ale zato sperky a bizutku to zas mozem,toho mozem mat doma na kila a furt mi je malo 😀

kafoditka
6. nov 2010

@mirka285 ma napadlo, ked ti chcel kupit take drahe hodinky a ty nechces, tak mu nadhod, ze by sa ti hodil briliant na druhu ruku 😉 😵 😵

bambola
6. nov 2010

@oacka akoze uz nebudem doma s nasimi ale budeme s mm a malou v nasom bytiku s nasim stromcekom 😉

monline
6. nov 2010

@oacka videla som ju..krásna je vo vianočnom

oacka
6. nov 2010

@bambola tak som to myslela. minulý rok ste ešte nemali vlastné vianoce?

monline
6. nov 2010

@tinaki1275 striaslo? neblázni..keby som ja ako najstaršia z vás mala mať mindráky, že ste tu z 90% všetky pod 30...tak by som sem ani nechodila..a kam mám chodiť? medzi dôchodkyne? je také fórum? 😀

mirka285
6. nov 2010

@kafoditka no vidis,tak v tomto by ste si s Gabom urcite rozumeli 🙂 my si vianocne oblatky pecieme sami-Hand made 😀 ja tento rok neviem co mam kupit rodicom,nemate nejake typy?vacsinou im kupujem spolocny darcek,ale tento rok fakt neviem..

merikac
6. nov 2010

babulky,,idem spat,,ja som v poslednej dobe nejaka unavena,,,,,,,,,,dobru noc a prijemne sny 😉

merikac
6. nov 2010

@mirka285 fotak maju?-ten sme my kupili minuly rok svokrovcom

oacka
6. nov 2010

@monline sa už chystáš do dôchodku??? 😀 😀 😀 😀 aj ja som 30+, to je teraz v móde, mať v takom veku miminko.. sme strašne in!

tinaki1275
6. nov 2010

@monline ale no to som myslela len ako vtip 🙂) a ty neblazni ved sme skoro rovnako stare..a ty si uz aspon stihla jedno dieta vychovat co ja ..teraz sa tu mordujem s prvym 🙂,ja som tu asi ale najstarsia s prvym ...

bambola
6. nov 2010

@tinaki1275 a co ta na tom striaslo prosim ta ? 😀

oacka
6. nov 2010

ja kupujem všetkým starkým Kikin kalendár A3. nech si ho pekne vystavia v kanceláriách. 😀

dominikaa
6. nov 2010

ahojte kocky,mozem sa k vam "vtierknut" 😅 citam vas tu dost casto uz ste mi aj par krat poradili,ake nejak som este doteraz nepisala,vy ste tu uz partia,velmi sa mi paci ako si navzajom radite a povzbudzujete sa ...inak moj datum narodenia 🙂

merikac
6. nov 2010

@monline
@tinaki1275 no a po vas som tu asi ja najstarsia 😀

kafoditka
6. nov 2010

@oacka dobry napad 😉

oacka
6. nov 2010

@dominikaa vitaj. to si ako vydržala, nič nenapísať doteraz?????? 🙂

monline
6. nov 2010

@merikac dobre sa vyspi, krásnu nedeľu prajem

kafoditka
6. nov 2010

@dominikaa no vitaj medzi nami 🙂

mirka285
6. nov 2010

@kafoditka vysral by sa mi na hlavu lebo dnes ma akurat zdrbal ze vraj vobec nenosim ten prsten co mi kupil 😕 a k tomu ja ho nosim akurat dnes nie..mna by potesila nejaka dobra kniha

monline
6. nov 2010

@dominikaa isteže sa pridaj..a ak si aj nočná sova, tak budeme len rady, že @merikac, @tinaki1275, @bambola ?

merikac
6. nov 2010

@dominikaa nieco take,,ako dobry den jmenuji sa vtirka a budu tady s vami bydlet? 😀 - nech sa ti paci,,,myslim, ze sa sem este vmestis 😉

tinaki1275
6. nov 2010

baby ked hovorite o vianociach je mi do breku ..chcela som ist tento rok po 5 rokoch zase na svk cez vianoce ale asi to nepojde..letenky su vzdy sialene drahe tak sa to neoplati ..radsej pojdeme v januari to nas vyjde jedna o 150 eur na osobu lacnejsie....a tu su vianoce o nicom ,oni tu stedry vecer vobec neoslavuj u..len sa 25.12 stretnu rodinne na obed..a po minule roky sme robili s dvoma slovenkami a jednou ceskou vzdy stredy vecer spolu ale tento rok budu vsetky svk ...a tak som chcela aby sme prve vianoce malej oslavili u mojej mamy..☹

mirka285
6. nov 2010

@merikac maju asi tri,lebo vzdy ked si my alebo segra kupime novy,tak stary im dame,a aj tak s tymi digifotakmi nevedia fotit...minuly rok som im kupila fotoramik

oacka
6. nov 2010

@tinaki1275 a nemôže vám tie letenky niekto zasponzorovať ako vianočný darček?

kafoditka
6. nov 2010

@mirka285 ja si robim zalusk na noveho Matkina, uz sa tesim..

Baby ja vam musim napisat, co sa nam vcera stalo. No mali sme sex a v tom zapale sa mu zvliekol kondom. Cela davka vo mne. A ja mam plodne dni 😲 😲 😲 Sakra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre