Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
10. nov 2010

@bambola že aká som ja šikovná? 😀
nemám svetlo na balkóne..ale myslím, že aj keby som mala, tak by som nešla, zima je 🙂 návliečky som prala

monline
10. nov 2010

@bambola pôjdem si ľahnúť i ja..naspať niečo do zásoby 🙂 dobrú noc prajem

bambola
10. nov 2010

@monline vsak uz aj ja idem. dobru

mojalili
11. nov 2010

@merikac Veru ano, ma zapal usiek aj nosohltana...Tuto noc bol hore kazde 2 hodiiiny do 3.hodiny a potom kazdu 1 hodinu do rana....budil sa na sople, ktore mu stekali, nemohol prehltat chudatko,tak som mu davala cucnut, na rukach mi zaspal... 😒

carrie84
11. nov 2010

Dobre raaaaano 😉

@mojalili - chuda Danko, nech je cim skor zdravy!

mirka285
11. nov 2010

dobre ranko...oacka hrazdicka ti staci,v Draciku dostat nahradne uchyty na zavesenie hracky,a hracky k tomu tak ja to obmienam alebo jej to tam zavesim vsetko naraz a o zabavu ma mala postarane,a na zem si daj tie penovu puzzle,nato hocijaku deku a mas vybavene...
@mojalili dankovi zelam skore uzravenie..ja sa dnes chystam do mesta pokupit vianocne darceky,zastavim sa v parfumerke chcem pe Gaba nejaky parfem,asi nieco od Diora tak idem ponuchat ktory sa mi paci a ten mu objednam potom cez net...idem si rychlo umyt vlasy kym je Linda v postielke nech nejdem do Auparku jak mockos...

lulu1983
11. nov 2010

bre ranko. 🙂 v dubravke slnko svieti 😀

dnes ma richard 4 mesiace 😵 😵 😵 som myslela zo zaciatku, ze sa toho dna nedozijem

mojalili
11. nov 2010

@lulu1983 GRATULUJEM. a preco by si sa nedozila? 😉 😉 😉

@carrie84 @mirka285 Dakujem kocky, on to zvladne, deticky vsetko zvladnu, mam to vyskusane na LILI 😉 Prave zaspal, idem rychlo navarit a supnt sa do postele tiez, lebo som uz aj na seba nevrla, aj na muza...toho asi najviac chudak,ale sere ma 🤐

@mirka285 Miri, aj mna chyta vianocna nalada, tiez by som rada vypadla, ale tu v Senici nic nie je. ALe chystam sa do Brendona v Raci, tam je veeeeeeeeelky obchod pre deti, ved asi urcite vies. Inak tu stolicku HAUCK mam uz aj ja doma... 😉 Skoda, ze ju Danko dostane az na Vianoce od babky, ked uz zaciname zajtra s prikrmami.. 😒

mirka285
11. nov 2010

@mojalili aj Linda ju dostane na Vianoce od babky,ale aspon vtedy snad uz bude pevne sediet 😉 ja som bola v Brendone pre nu a porovnavala som ju s ostatnymi a proste sa mi pozdavala najviac..
@lulu1983 gratulka

lulu1983
11. nov 2010

@mojalili @mirka285: dakujem

mojalili lebo na zaciatku som mala pocit, ze den ma aspon 100 hodin, z ktorych risko prespal tak polhodinu a zvysok preplakal 🙂

lulu1983
11. nov 2010

a este som zabudla prilozit foto: dnes rano som hodnu chvilu vsade hladala okuliare a nakoniec som nasla:

alllexa
11. nov 2010

Ahojte, tak som toho mojho vcera prechvalila a dnes v noci vyvadzal - budil sa kazde dve hodiny, potom po stvrtej len tak z nicoho nic hodinu po kojeni zacal revat. Takze som bola hore asi 5 krat, rano ma z toho bolela hlava. A teraz, samozrejme, zase reve:(

alllexa
11. nov 2010

@mojalili - no prave pozeram, ze sme mali podobnu noc:(

@ericica - ozaj, ako je na tom teraz Tvoja mala?

lutsine
11. nov 2010

@alllexa my to mame podobne uz druhy tyzden,takto bojujeme kazdu noc 😢

alllexa
11. nov 2010

@lutsine - no ja uz som myslela, ze to preslo, lebo po prvych dvoch mesiacoch som mala pocit, ze uz to ustupuje, ze ma dlhsie intervaly. To je blbe, ak to mate stale taketo, to sa potom nemas sancu vyspat:(

kafoditka
11. nov 2010

Ahojte 🙂 baby mne tak strasne uz chyba sneh 😅 Sak o chvilu su vianoce a sneh este nikde.. Ja som uz tiez zacala kupovat darceky, vcera som objednala petovi hodinky, zajtra mi ich kurier prinesie 😉 este mu kupim v Bushmanovi nejaky sveter alebo koselu a jeho mam vybaveneho.. Vonku je krasne, chystame sa na prechadzku. A Filipovi sa deru hore dva zubky, len slimacim tempom..

zuzik1983
11. nov 2010

@maxara a co si si to kupila v lekarni na tie vlasy?lebo kam sa pozriem,tam najdem vlas.ja si normalne vytahujem pramene vlasov,zachvilku budem plesata 🙂

zuzik1983
11. nov 2010

@kafoditka to mne teda vobec,ja uz chcem jar 🙂

lutsine
11. nov 2010

ako casto sa ma chodit do poradne s dietatom vo veku do pol roka a ako to je s poradnami po pol roku?

mirka285
11. nov 2010

@lulu1983 svetovy je,normalne si ma rozosmiala....
@kafoditka aj ja sa uz tesim na sneh ale popravde neverim ze budu Vianoce na snehu i ked si to velmi prajem..dufam ze aj ja dnes dobre nakupim,ale aspon mam predstavu co chcem,tak to je zaklad 🙂

mojalili
11. nov 2010

@alllexa ALex, tak rozmyslam, neboli ho nieco? Taka skryta bolest - uska, alebo tak....mne toto DAnko robil, ked ho boleli uska, co aj teraz je....skus mu zatlacit na uska, tie take vybezky co su na uskach...tazko sa to opisuje...Alebo bolesti bruska...niekde ten plac msi pramenit.....inak zajtra zacinam s mrkvickou, prvym prikrmom.....

Dnes Danko kadi uz 2x, co on zvykne 1/3 dni, chuda, to z tych ATB asi.....ale aj cajik asi zauradoval...musim zplachnut mu tie hlieny z nosohltanu chudak, nemoze ani preglgat...

@lulu1983 dobre si ma rozosmiala s tymi okuliarami 🙂 JA ich mam radsej na sebe, ale ked sa k nemu sklanam, davam dole 😉 Inak maly je riadny bucko 😉 😉 😉
Danko je taka vyzla dlhaaa

zuzik1983
11. nov 2010

baby mne prave kurier doviezol orbitrek,rozhodla som sa,ze idem chudnut,ja normalne zacinam pribeat,to mam zato,ze som taka pazrava 🙂

kafoditka
11. nov 2010

@mirka285 ja hlavne nechcem, aby to dopadlo ako minuly rok.. Na Stefana bolo v BA 16 stupnov.. 😒 a dobre nakup, dufam, ze budes mat stastie 😉 potom sa pochval..

alllexa
11. nov 2010

@mojalili - no jeho boli brusko, on je po nakojeni uplne v pohode, usmieva sa, a potom, po 45 minutach, zacne plakat - kvoli traveniu. A vidim aj to, ze ked sa vykaka, alebo mu dam rurku, tak sa ukludni. Lenze nechcem moc casto pouzivat tu rurku, vraj sa to nema, ze sa musi vediet aj sam vykakat. Tak to kombinujem s feniklovym cajom, to tiez niekedy pomoze.
Inak, citala som na facebooku, ze si zavarala, ako si to robila? Pouzila si obycajne jablka a mrkvy, ci bio? A davala si tam aj cukor? Kolko si sterilizovala, pisu, ze 5 minut, je to dost? A odkial si mala flasky? Lebo asi by boli fajn na to take mensie, tak uvazujem, ci si nejake objednat z netu...

@zuzik1983 - fiha, super, ja uz som si objednala dva razy stepper, ale je to ako zacarovane, z oboch stranok mi napisali, ze uz ho nemaju. Tak asi skoncim na starom stacionarnom bicykli.

@lutsine - citala som, ze za rok by to malo byt tusim 10 prehliadok. Ono to vychadza asi tak, ze do polroka cca 7-8 prehliadok a potom zhruba kazdy druhy mesiac. Tu to rozpisuju:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2949-Dari-sa-v...

mirka285
11. nov 2010

baby ja neviem ako to robite,ze stihate cvicit,ja mam dobre dieta ale cvicit nestiham,jedine keby som cvicila vecer ked mala zaspi,ale to zase nemozem Gabovi spravit ze ho vecer ked si chce oddychnut vyhodim z obyvacky..ja som uz uvazovala ze si najdem nejaku kocku z baraku co by mi chodila poobede kocikovat,ale Linda nechce byt moc v kociku tak uz ani tento napad nehrozi 😕
@zuzik1983 z orbitreku som neschudla v zivote ani kilo,tiez som si ho pred par rokmi kupila,ale nemalo to efekt a to som cvicila poctivo,tak snad tebe zaberie,u mna skoncil ako vesiak na saty...

alllexa
11. nov 2010

@mirka285 - ja chodim dva krat do tyzdna plavat - v piatok, vtedy mi ho mama postrazi, a v nedelu - vtedy ho manzel strazi. A mozno pridam este utorok alebo stvrtok vecer - mm nie je proti. Ale skor asi budem doma cvicit, ked maly nahodou zaspi🙂 Kupila som si aj take DVD so zumbou, tak to chcem skusit.

denisse
11. nov 2010

@alllexa
a ked je tvoj maly taky nespokojny, to si s nim tvoja mama alebo manzel poradia?
lebo s mojou si nikto netrufa zostat a pritom nie je az taka zla cez den (teda ked jej nejdu zuby, vtedy je mrzuta hrozne), ale ked ju chyti zachvat placu, tak ju viem utisit iba ja ...

mirka285
11. nov 2010

@alllexa ja mam tiez dvd podla ktoreho chcem cvicit,ale Linda dava cez den len 20 minutove spanky,takze nemam sancu,a pokial nebudem moct cvicit minimalne tri krat do tyzdna tak to nema vyznam.mne jednoducho nema malu kto varovat,tak sa spolieham ze ved ked bude trochu vacsia,bude mat jeden dlhsi obedny spanok a vtedy konecne zacnem...

zuzik1983
11. nov 2010

@alllexa no ja som si narskor objednala rotoped,ale nevyhovoval mi konstrukcne,tak som ho vratila.potom som si kupila orbitrek,ale bola tam vyrobna chyba,tak som ho vratila tiez 🙂 a teraz som si z inej stranky objednala tento orbitrek,tak uz dufam,ze to bude konecne ok a ak nie,tak uz kaslem na to a pojdem do fitka 🙂

katty17
11. nov 2010

ahojte babulky. sandricka je uz v poriadku tak sa vam opat pripominam 🙂
mirka285 - miri a nemoze gabko malu postrazit okolo tej siedmej na chvilu kym si zacvicis? ja chodim cvicit okolo siestej, siedmej. o hodinku sa vratim a to akurat malu okupem, napapat a spinkat 🙂 risi sa zatial s malou hodku vyhra. dokonca sa vytesuje ze je s nou tu hodinku sam . pustia si vzdy jeho oblubene filmy ako dennik bridgite , laska nebeska, s tebou mne bavi svet.... 😀 cize tri krat do tyzdna sa spolu santia po veceroch. 🙂 to by gabko mohol zblatnut, ci nie. resp. ak chces doma cvicit tak to mas este vacsiu vyhodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre