Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
25. nov 2010

my sme boli utorok na druhom očkovani.plaču bolo dost.dala som jej poobede o 15tej preventivne paralen cipok.a vecer pred spanim o 21ej druhy.takze sme to zvladli.mame 5900gr a 62cm.

bambola
25. nov 2010

@maxara tak ale vies si to zariadit 😉 a to je hlavne to je o tvojej sikovnosti nie o tom kto to zabezpecil ale kto sefoval 😀

noemarta
25. nov 2010

@maxara @bambola a ostatne, co sa cudujete, ved samoska ze bola dobra akcia, super hostitel a super baby neeee, co moze z toho vzniknut, jedine super akcoskaaaa 🙂 🙂 🙂
Maxine fotky som patricne okomentovala, kafkoooo a na tebe som si zgustlaaaa, hi hi 😀 😀

maxara
25. nov 2010

@bambola 😀 tak potom okiiii, som super hostiteeeel. Pojdes aj nabuduce?

@noemarta pekne si ich okomentovala veru, pekneee 😀

zrzulka
25. nov 2010

....veru veru stretko bolo paradne. i ked som mnohe baby osobne predtym nepoznala mala som pocit akoby sme sa poznali uz roky 😀 vobec mi neboli "cudzie".... deticky uzasne, hostitelka s hostitelom genialni.... veru dobre to padne obcas vytrhnut sa zo stereotypu a pokecat v spolocnosti prijemnych ludi 🙂 dakujem maxi za pozvanie a noemarte za odvoz 😉

zrzulka
25. nov 2010

baby a ja nevidim fotky. jak to???? vsak som zvedava jak stara blaskova a albumy nikde... som slepa ci to od unavy nevidim?

maxara
25. nov 2010

@zrzulka 😀 😀 😀 nevidis od unavy 😉 musis ma potvrdit ako priatela 😉

bambola
25. nov 2010

@maxara jasne, ze pojdem ak ma budete chciet 😀 ale normalne sa mi tak chce spat, ze lahnem s malou na vecerne kojenie a zaspim 😅

zrzulka
25. nov 2010

@maxara jaaaaaj vsak ja som nevedela ze to len pre vyvolenych 😉

luludi
25. nov 2010

ahoj vsetky julovky,

som na par dni mimo domu a neviem sa prihlasit pod povodnym loginom, lebo som zabudla nielen heslo, ale aj to ku ktoremu mailu som sa povodne registrovala :( tak ma nastastie preklopili pod novy login, prosim potvrdte ma znovu ako priatela, prisla som obkukat fotky zo stretka 🙂

PS1: lulu1983 = luludi
PS2: od dnes sa vsade prihlasujem uz len rucne a viac neodkliknem automaticke ulozenie hesla 😖
PS3: uz sa vam take stalo? ci to len ja som taky blazon? 😕

monline
25. nov 2010

@merikac ostala som prekvapená, že ten zúbok je už vonku, pred dvoma dňami sa mi zdalo, že to má ešte mesiac čas, však ani zapálené ďasná, ani biele, ani nejak extra slintanie, ani zlý nebol, ani teplota.. 🙂

mirka285
25. nov 2010

tak aj ja som uz tu....mala stiahla 180 ml mlieka a zalomila,mne sa ani osprchovat nechce ist,uz som vyvalena pred telkou,cakam na Panelak...stretko bolo superske,vsak ale ja som ani napochybovala,zeby nemalo byt 🙂 Maxi to ako vzdy super zorganizovala,Misko si uz aj zvykol na nas,zlaty to chlapec 😉
@luludi ja si davam vsade to iste heslo,telefonne cislo,to nezabudnem 😀

maxara
25. nov 2010

@luludi 😀 bezneee

@zrzulka no sak a neee?

@bambola tusim su z dneska vsetci vypluti 😀

maxara
25. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 miri pockaj, teraz sa prihlasim vsade ako tyyyy 😀 😀 😀

miki060707
25. nov 2010

@maxara maxi, boli sme v utorok na poradni a malý ma 7180 a 65,5cm

mirka285
25. nov 2010

@maxara ale ne ne ne,lebo ja nemam moje telefonne cislo 😝

noemarta
25. nov 2010

@maxara a teraz si ju dostalaaaaaa, dobreeeee
veeeru, aj ja som vypluta, mala uz daavno buva, padla ako kabela a ja padnem takyyy. 🙂

maxara
25. nov 2010

@miki060707 tak ti trosku uberiem a supnem to tam, oki?

@mirka285 😀 aspon ze tak

maxara
25. nov 2010

@noemarta 😀 ja idem za desat minut..

noemarta
25. nov 2010

@maxara pooocuj, ja mam furt zachvat z tej fotky kde je KAFKO s tou tvojou nostalgiou 😀 😀 😀 😀
Si to predstavte, ze telefonuje s drahym ze je kriiiza, ze sorry, ale tu teutonku musime predat a ved pozri Domi, cerveny ako cerveny, no ja mam zaaachvat smiechu, sorry domi, ale nenormalne vysla ta fotka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
25. nov 2010

@noemarta noe noe.. ved to bol kedysi taky paradny kociar.. popolusa by zavidela 😀 ta musela na tekvici zdrhat z plesu 😀

miki060707
25. nov 2010

@maxara ok,diki

noemarta
25. nov 2010

tiez som pridala foto do mojho fotobloguuuu 😉 😉 pozriteeee

maxara
25. nov 2010

@miki060707 nems zac 😉 uz mi chyba do tabulky iba @petrap001

aalexis007
25. nov 2010

@oacka podla mna je dost pevna. Ako ostatne stolicky. Aj sa lahko sklada. Len sa potiahne za take packy a je 🙂 Ja som si objednala tu oranzovu so zirafou a mala by byt tak do 2 tyzdnov. Takze to stihne prist do vianoc 😉

kafoditka
25. nov 2010

@noemarta Marceli 😀 Nahodou keby mala moja teutonka taku velku vanicku a vedela by sa tak perfektne hupat ako tento "nostalgicky" kocik, tak mam najlepsi kocik na svete 😉 Len keby som tam tie moje krivaky tak necerila 😒

noemarta
25. nov 2010

@kafoditka tie som si vobec nevsimla, ziadne krivaky... 😎

kafoditka
25. nov 2010

Joooj ale strasne dobre mi padol dnesny babinec 😉 Sa mi tu moj zakonity smeje, ze netusil, ako mozu zenske stretnutia unavit 😀 Idem kuknut Panelak a spat..

zrzulka
25. nov 2010

som rada ze nielen mna to tak unavilo, by som si inak myslela ze hadam starnem... no ale fakt ma to taha volako do postele. dnes sme s patom sami tak si aj oddychnem

lela1809
25. nov 2010

@maxara ahoj ahoj... tak fakt na to ze som prisla neskoro bolo uuuzasne 😀 Peti fakt fakt fakt mas uzasneho mm 😀 paradne ste sa o nas postarali 😉 nemalo to chybu... @kafoditka @maxara pekne foto
@m 🙂 online gratulujeme k zubku 😉
@katka777 kati mm sa pyta ci sa tvoj mm vola francesco????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre