Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. dec 2010

ja by som si aj z tychto vybrala 😕
http://www.svetkocikov.sk/25-kociky-x-lander

kafoditka
4. dec 2010

Baby vsimli ste si, Zrzulka ma na FB status, ze jej Miska je na ARE ☹

maxara
4. dec 2010

@kafoditka 😲 nevsimla.. co sa stalo?

kafoditka
4. dec 2010

@maxara neviem, nenapisala... 😔

mirka285
4. dec 2010

dufam ze nic vazne 😔

maxara
4. dec 2010

@kafoditka ☹ chudatka.. ja uz neviem.. ja sa prestanem stretavat s ludmi.. stretla som kamosku a za dva dni mi pise, ze nastupuje tehotna do nemocky, lebo jej rastie cysta.. a dalsie dve maju tiez rozne problemy.. ☹

mirka285
4. dec 2010

@maxara velmi su pekne tie golfky

bambola
4. dec 2010

@maxara ano maxi 🙂 to si davala, mne sa tiez pacili

mirka285
4. dec 2010

@maxara tie ruzove su uplne ppc 🙂 🙂 🙂 som sa do nich teraz prave zalubila

mirka285
4. dec 2010

@maxara a vsimni si,ze este aj ta cajocka co ich tlaci vyzera ako ja 😀

kafoditka
4. dec 2010

Bru nocku, idem sa venovat 😉

maxara
4. dec 2010

@mirka285 😀 ty mas mensie brucho a nemas dvojitu bradu 😀

maxara
4. dec 2010

@bambola @mirka285 heeej pocuvajte to su moje.. ja som si ich nasla 😀 😀 😀 alebo budeme mat pre zmenu my tri rovnake kociky? ak sa teda rozhodnem kupovat golfky..

bambola
4. dec 2010

@maxara no ja som bola rozhodnuta pre maclaren a bola som spoko a teraz mam uz troch kandidatov 😠 😀

mirka285
4. dec 2010

@maxara podla mna kym kupime este sa nam budu pacit minimalne troje...ale urobim si takych troch favoritov a uvidim ktore Linda najviac sadnu...

mirka285
4. dec 2010

@maxara mam dvojitu bradu 😔 ale brucho nemam 😅

maxara
4. dec 2010

@bambola a ktory je treti? hadam nie quiny zapp lebo mirku nacisto trafi 😀
@mirka285 Mirka nemas.. a ak mas,, tak ja som si ju nevsimla, cize ti nie je vidno.. a minimalne ju nemas taku velku ako ta baba, co tlaci tie golfky 😀 Miriii, toto bol kompliment, tak co sa tvaris sklamane

mirka285
4. dec 2010

@maxara bambole sa paci to i coo pluto....od dnes smirujem golfky po nakupnych centrach...hm,vsak ja moc po NC teraz nechodim 😕
do leta snad ta brada nebude,ale ja aj ked som stihla tak nemam vychudnuty ksicht...vsak cvicim jak dabel a nic nebadam na sebe zatial 😀

mirka285
4. dec 2010

opustam to tu dnes,dobru 😉

maxara
4. dec 2010

@mirka285 ale ved to je pekne, ked nemas vychudnuty ksicht.. chces vyzerat ako ta nechutka z farmara? ta zdenkova kobyla blondata? 😕

bambola
4. dec 2010

@maxara neee mne sa quinny celkovo vobec nepacia, takze ziadne strachy 😀 ale ten icoo co davala mirka link 😉

maxara
4. dec 2010

@bambola no ja som pozerala teraz tie quinny a musim povedat, ze zapp je podla obrazku asi jediny pekny, ale myslim, ze som videla u merikac nazivo buzz, ale nie som si ista a pacil sa mi.. takze nazivo mozno vyzeraju vsetky inak.. teda urcite.. a tie moje som pozerala a vsade stoja 199 e , cize zrejme nejaky debilny vyhradny dodavatel

bambola
4. dec 2010

@maxara ja som buzz tiez videla nazivo a stale sa mi nepacil 😀

maxara
4. dec 2010

@bambola no ale akoze videla som aj krajsie, ale ked porovnam obrazok a skutocnost.. no chapes

bambola
4. dec 2010

@maxara a 199 nieeje tak vela ci?

bambola
4. dec 2010

@maxara chapem chapem 😉

maxara
4. dec 2010

@bambola no co ja viem.. sa mi zda, ze aj je.. hlavne ked mam jedni skarede golfky doma a jedina ich chyba je, ze su skarede.. toto mi neprejde u mm 😒 😅

bambola
4. dec 2010

@maxara musis mu povedat ze skarede golfky su pre skarede deti, ze aby vyzerali, ze oproti tym golfkam su ake pekne 😀 😀 tak ze potrebujes pekne golfky aby si ludia nemysleli, ze ninka je skareda 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre