Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
6. dec 2010

@luludi v dvoch čižmičkách sú naše sladkosti 😝 jeho dobroty sa tam ale nezmestili tak mu ich Mikuláš musel uložiť na zem

nina88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luludi
6. dec 2010

@booklover u nas to bolo podobne, tiez mal maly reflux silny, ale postupne si trochu zvyka na sportak - uz sa neda az tak dobre nosit, ma cca 9 kg 😉

mirka285
6. dec 2010

@nina88 mna si nevyprovokovala,len som ti povedala co si o tebe myslim...

kafoditka
6. dec 2010

Babule, tak ja vam musim povedat, ze sme sa zmylili a to, co sme si mysleli, ze je zub, tak zubom nie je 😒 proste sa mu len prerezalo dasienko ale zubok tam nevyrastol. ma ta len kusok bieleho ale to ma skoro po vsetkyvh dasienkach.. Takze budem musiet napisat maxinke, nech mi udaj o prvom zubku nateraz vymaze... 😒

booklover
6. dec 2010

@luludi my sme na lazoch, chodime do mesta iba k dr. aj to autom- v autosedacke... na urady, k dr. a do obchodov kocik aj tak nesmie, takze nepouzivame z praktickych dovodov. v ergo nosici je vsetko nastavitelne a ani neviem, ze ju nesiem- vaha je rozlozena, dcera spokojna, väcsinou tam spi opreta o moje srdiecko 🙂 nam to tak vyhovuje. ved nakoniec, jazdy rodic vie najlepsie, co sedi jemu aj dietatu 🙂
@luludi vy ste pouzivali nosic? a v com spociva ta vztahova vychova?

mirka285
6. dec 2010

@kafoditka som si to mylela,a asi ani Maxina Ninka to nema zub,lebo to uz by vam vyslo von..Linda ma uz normalne zubiska 🙂 nevadi,aspon nemate upirceka 😀

kafoditka
6. dec 2010

@mirka285 😀 no tak si musime pockat na ozajstne zuby 😉

kafoditka
6. dec 2010

Baby takto mi zacal lozit po posteli a strasne ho to bavi 🙂

mirka285
6. dec 2010

@kafoditka ale ved dlhpo cakat nebudete,kazdu chvilu su tu....baby na markize davaju Angeliku,ja ten film zboznujem 🙂

mirka285
6. dec 2010

@kafoditka podareny je...

bambola
6. dec 2010

@nina88 @mirka285
nehadajte sa tu. podla mna nina mas pravdu ale sposob akym to tu prezentujes sa mne nezda celkom vhodny. fakt som mala pocit, ze na lutsine kricis.navyse nikto nepisal, ze chce dat dieta do choditka na cely den. a este si myslim, ze ked uz dieta chodi popri nabytku alebo za ruky tak to nie je az take strasne aby sa vyblaznilo par minut aj v choditku, ved sa mozem pohybovat "samostatne". ja berem tvoj nazor (a tvojho ortopeda) a moj je v zasade ten isty narozdiel od toho, ze si nemyslim, ze obcas to moze dietatu uskodit.
navyse aj lekari su rozni....minule luludi zvozila lekarka za to ze ma maleho v manduce a pritom je to jeden z najlepsich nosicov na trhu a na klbiky je vhodny.

bambola
6. dec 2010

@kafoditka fiha, aky sikovnicek 😵

meruska
6. dec 2010

@kafoditka fiiha to sú pózy, aj ja sa už teším keď začneme loziť

meruska
6. dec 2010

@kafoditka vy už asi lozíte dlho? má také modrinky na kolenách, či?

kafoditka
6. dec 2010

@meruska takto lozi asi tyzden.. na kolienku nema modrinu ale od narodenia ma hemangiom, ktory zevraj do roka zmizne..

meruska
6. dec 2010

@kafoditka aha...teda ešte mesiac a možno začnú i naše prvé pokusy

bambola
6. dec 2010

boze ja mam UPLNE vykojeny mozog, nic mi do tej hlavy nejde ☹

robika
6. dec 2010

Ahojte,
tak uz aj u nas je viac snehu, lebo akonahle vzdy nasnezilo, tak potom zacalo prsat a sneh bol fuc, ale dnes sa drzi 🙂
@kafoditka fiha akeho sikovneho chlapceka mas doma 🙂

nina88
6. dec 2010

@bambola mrzi ma ze to tak vyznelo... Ja som fakt neni arogantna... ale nebudem nikoho prehovarat. Majte sa

tinaki1275
6. dec 2010

@monline fajn ze vieme co mas nove..🙂Danielko je krasny mikulas..🙂ja keby som vcera vedela ze budes tak neskoro na konikovi tak nsa pridam..my sme nespali celu noc..kazdych 15 minut bol placa vyhazdovanie cumlika..ja uz ani neviem ci je to nieco ine ako zuby ale kazdopadne spanie sa nam z noci na nic zhorsuje...celkovo sme spali len od siestej rana do osmej.☹

robika
6. dec 2010

@tinaki1275 citala som to co sa Ti stalo, to bolo ako nejaky hrozostrasny film, a nie realita, ale som velmir rada, ze sa Ti macicky nasli a co Tvoje ruky uz ich mas lepsie?

tinaki1275
6. dec 2010

@robika uz je to lepsie chvalabohu akurat ze mala mi stale zatina prstiky presne do tych skriabancov... macicky sa mi nepohnu od dveri ,a vyhybaju sa autu ..tak sa tesim 🙂myslim ze si to zapamataju na cely zivot...

bambola
6. dec 2010

@nina88 ja preto toto nemam rada internetovu komunikaciu, lebo clovek neodhadne tu mieru "intonacie" a mm ma taku dobru vlastnost, ze rad riesi veci online ked je prave v praci alebo ked sme kazdy v inom meste a potom sa pre tieto neodhadnutia intonacie pohadame 😠

robika
6. dec 2010

@tinaki1275 to som rada a prajem nech sa Ti tie ruky co najrychlejsie vyliecia a malicka nech Ta po nich hladka 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@kafoditka no ten je sikovny a vyzera t o ze je maximalne spokojny sam so sebou ze aky je frajer..😉
inac mi tiez mame dasna vpredu aj hore aj dole uplne biele a stvrdnute a ja tam uz zuby citim asi 2 tyzdne..a zuby furt nikde 🙄

bambola
6. dec 2010

@tinaki1275 keby si ty stravila par noci na cintorine tiez si zapamatas 😀 😀
ale je to zaujimave lebo strykovi tiez v zime macky spavaju pod kapotou a aj na sidliskach viem, ze tak tulave macky zohrievaju svoje kozusky ale po nastartovani hned vyskocia a tie tvoje sa tam drzali silou mocou 😀

tinaki1275
6. dec 2010

@bambola tes sa to tvoj rozum prechadza kojenim do matky🙂))budes mat mudru dceru🙂))

tinaki1275
6. dec 2010

@robika jaj to sa nacakame teraz okrem zatinania prstov mame aj vytrhavanie vlasov-mojich samozrejme..a to ich mam zufalo malo 😒 ..ale dik

tinaki1275
6. dec 2010

@bambola ved ja som si to zapamatala,bola som tam sama skoro 20 minut len s kocurom a nebolo mi vsetko jedno ..😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre