Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
6. dec 2010

idem ja spat baby,lebo sme sami doma tak si idem kus nadspat 🙂 dobru noc

tinaki1275
6. dec 2010

@strasska ok inac ja tiez dam zajtra z poslednych zasob este moje namrazene(nech sa potesi)..uz mam len asi 10 sackov..a tej malej potvorke teraz chuti viac ako aptamil ..a uz ani koliky z neho nema..🙂)

katty17
6. dec 2010

@monline - inac ja som sa minule stazovala ze mam pocit ze mam vacsiu nohu. sakris. ved neobujem ziadne lodicky 😠

tinaki1275
6. dec 2010

@katty17 tvoj muz pecie? WAW !!

mirka285
6. dec 2010

@monline vidis to bude urcite tym,akoze stale nosim 36,ale asi ju mam sirsiu,lebo predtym som tie cizmy normalne nosila v zime a nic...baby viete ako som sa zlakla ked mi tie nohy opuchli?ja som to ukazovala Tomasovi ten vyplestil oci,ze asi mi omrzli 😕

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 už si prikrmovala aj niečím iným?

katty17
6. dec 2010

@tinaki1275 - on vari, pecie, upratuje.... 😀 . ale to ze to vie robit neznamena ze robi tieto veci za mna 🙂 ja varim take tie klasicke jedla a on vari rozne specialitky. zboznuje jamieho oliviera , cize vari a pecie tak nejako ako on 🙂 nejako sa v tom vyziva chalanko 😀

strasska
6. dec 2010

@tinaki1275 ja uz sa tesim na prikrmy, o mesiac zaciname 😉

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok ano davam uz treti tyzden zeleninku na obed ,klasika zacala som mrkvou ,potom zemiak,brokolica, karfiol ,spenat..este mi potom stale vypije mlieko ale uz nie 150ml ale tak 100..ale chuti jej dnes mi spapala 4 plne polievkove lyzice..

tinaki1275
6. dec 2010

@strasska no zaciatky su dobra sranda ,ja som kazdu novu zeleninku natacala na video..stoji to za to... 😀

katty17
6. dec 2010

@tinaki1275 - mne dnes sandra prvy krat papala mrkvicku a dala si tak za malu lyzicku. ale tie ksichtiky stali za to. podarena bola 🙂 ale pekne jej to slo dole krkom 😀

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 ja som tiež začínala mrkvičkou, mrkva so zemiakom, brokolica.. mrkva jej chutila.. tej zjedla - keď som to mala vo Via avent poháriku tak podľa tej odmerky spapala tých 80ml.. ale mrkvu zo zemiakom, borkolicu, karfiol.... proste všetku ostatnú zeleninu odmieta.. ak do nej dostanem jednu lyžičku, tak je to úspech.. a nútiť ju nebudem, aby som jej jedlo neznechutila.. inak ja som jej skúšala dať už aj banán.. tak z neho tiež pekne spapkala..

katty17
6. dec 2010

baby, idem si lahnut a docitat knizku 🙂 dobru nocku a sladucke snicky.

monline
6. dec 2010

@mirka285 a možno boli aj zimy slabšie ako je táto 🙂 Mne nohy ale narástli nielen do šírky (to skôr ani nie), ale do dĺžky..

tinaki1275
6. dec 2010

@katty17 waw aj tak by som si ho obcas rada pozicala..😉)moj nevie urobit okrem caju a oblozeneho chleba nic..on si nerad ani ohrieva jedlo ,ak ja nie som doma tak radsej neje..😢a nezapacka ti pri tom kuchynu? moj tatino varieval casto ale kuchyna bola vzdy ako po vybuchu a mama po nom vzdy hundrajuc upratovala..

mirka285
6. dec 2010

@katty17 moj Gabo pozera vsetky relacie o vareni 😕 a tiez vari len tie jeho speciality doma..napr. moj Tomas chce gulas iba od Gaba,vraj on robi lepsi ...tss

tinaki1275
6. dec 2010

@katty17 dobru..😉

monline
6. dec 2010

@katty17 aspoň máš dôvod kúpiť si nové 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@monline co ze dnes tak skoro?ved noc je este taka mlada🙂)teda hlavne pre teba🙂)

mirka285
6. dec 2010

@monline vsak som ich mala v rakuskych alpach pred dvoma rokmi..ale oni su takeho uzsieho strihu,takze asi mi naozaj omrzli,lebo som tam mala prsty natlacene....

tinaki1275
6. dec 2010

@mirka285 tak mi pozicaj ty svojho obcas..🙂)jaj ja so takeho pred mm mala 7 rokov a nejako som chcela zmenu 😀 a teraz mam pravy opak ..ale predosly nevedel ani ziarovku vymenit a mm vie opravit uplne vsetko .. 😉

tinaki1275
6. dec 2010

@mirka285 len co ty tak nehrajes aby ti drahy kupil nove 😵 uz nas by to zabralo ..len mne nemaju sancu ze omrznut 😀

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok mne prave mrkvu az tak nechcela ale so zemiakom ju hltala..a brokolica nic moc,tak davam malicko ale karfiol je mnam mnam..ja myslim ze to bude len zvyk..ja tiez niektore dni ked vidim ze je nervozna tak ju nenutim ..ale poslednych 5-6 dni to vyslovene hlta..a este pri tom vydava take zvuk ze mmmmmm..sa furt smejem..

monline
6. dec 2010

@tinaki1275 bola som s Nikou u lekárky, malého mi varovala mama a spal len necelú hodinu, tak bol veľmi unavený..zaspal by mi už pred šiestou, ale to som nechcela, lebo potom by bol celý rozbitý, nespal by do rána..tak sme ho zabávali do siedmej, rýchlo sprcha a najesť a spinkať..

mirka285
6. dec 2010

@tinaki1275 nie,nemozem tolko rozhadzovat,uz som si tento rok kupila dvoje cizmy....ale ty mas doma zase kutila,vsk nemusi vediet vsetko 🙂

strasska
6. dec 2010

bru noc 😉

tinaki1275
6. dec 2010

@monline joj a ako Nika? dufam ze to nie je nic vazne..

tinaki1275
6. dec 2010

@strasska dobru noc a vyspite sa pekne na to nase vymesacie🙂)

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 ja sa tiež bavím na malej.. keď papká a chutí jej, tak tiež si pri tom veselo rozpráva.. a mmmmm ka .. a škerí sa na mňa 😀

tinaki1275
6. dec 2010

@mirka285 mas pravdu ..som celkom spokojna (ak prave nie som v depke🙂)a to mi vadi vsetko ..dvoje su dost to ti asi neprejde.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre