Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
7. dec 2010

@mirka285 no tak budete mat doma malinku elenku kalisku...

bambola
7. dec 2010

mala by mi spala ale o tomto case je naucena na kocik a kedze vonku prsi a na mojom retro kociku nie je ziadna plastenka mozme ist akurat dokelu ☹ nervozna je dokonca aj na rukach a ani prso nepomaha, idem skusit pokocikovat po garazi asi 😀 esteze maju nasi dvoj garaz 😀

mirka285
7. dec 2010

@bambola no lenze moj Gabo je byvaly kanoista...
@meruska dkujem pekne,ja chcem doma dievcatko a nie nejaku chlapinu,aj ked jej fandim,je fakt dobra...

sarai
7. dec 2010

@robika aj moja to mala tak vzadu na jazyku a drhla sa. a ako dlho to uz davas? kedy mam asi cakat zlepsenie. lebo mne sa ju potom nechce dlho trapit.
@maxara zriedila som jej to dost, mala to ako taku riedku kasicku. aj z flasky by mozno sla cuckat. a davala si ju fakt do lahu skoro? a nezadusi sa mi tak? lebo ani mne sa neje dobre polezmo.

mirka285
7. dec 2010

baby takze dobra sprava pre vsetky ktore nastupuju na rodicak v decembri-zmenili prechodne ustanovenia takze nam tych 256 eur ostava na sto percent 🙂 🙂 🙂

mirka285
7. dec 2010

@sarai ja som zacinala davat tiez prikrmy po leziacky,mne to inak nevedela zjest,vraj sa to nema,ale naucila sa mi tak prehltat a teraz mam doma malu jedacku,na obed zlupla 1OO ml jak nic...

meruska
7. dec 2010

@mirka285 ti verím 😉

kafoditka
7. dec 2010

@mirka285 odkial mas informaciu?? 😵 😵

mirka285
7. dec 2010

@kafoditka som ti hovorila,ze sa o to zaujimam a dosledne to sledujem..a je jedno kedy si si o rodicak podala,dolezite je kedy nan prechadzas 😉

kafoditka
7. dec 2010

@mirka285 tak to je super, ale pokoj na dusi budem mat vtedy, ked mi to pride na papieri a este lepsie na ucet 😉

sarai
7. dec 2010

@mirka285 tak to mozno skusim a uvidim, co to spravi

luludi
7. dec 2010

@maxara @bambola: to je mile s gymnastikou... ja sa smejem, ze nas risko bude robit vodne polo, vystuduje za architekta a ozeni sa s rysavkou pehavou... zvysok je jeho vec... ako si zariadi tak bude 🙂 😀

kafoditka
7. dec 2010

@luludi 😀 😀

bambola
7. dec 2010

@luludi ale ste mu naplanovali 😀 u nas je jediny ciel, teda co sa mm tyka, urcite nie lekarka 😠 a mama ju nahovara aby isla robit baletku, ze tie idu do dochodku uz v 32 😀 😀

bambola
7. dec 2010

garazove kocikovanie nemalo uspech a musela som ist nakrmit nase dve diablice (sucky 😀 ) tak som malu dala do autosedacky a supla pred telku nech neplace a ona je tam spokojna tak som ju tam nechala, ze ci naaahodou nezaspi od tolkej spokojnosti, ale zatial nie 😀

bambola
7. dec 2010

a ked som bola uz v tej garazi tak som prisla aspon na skvely darcek pod stromcek pre mm 😵 sme u nasich na dvore hravali badminton ale potom nam pes zozral kosik tak sme dohrali 😀 tak kupim normalne sadu rakety a kosik aby sme mali svoje a mozme mastit na dovolenkach a tak 😎

mirka285
7. dec 2010

@bambola aj ja hravam s Gabom badminton,maju v Auparku v tom sportovom obchode a mozno aj v Tescu...

bambola
7. dec 2010

@mirka285 jaj to ja kupim na nete aby som nemusela sa nikam trepat 😀

maxara
7. dec 2010

@sarai ja ju davam tak, ze ma podvihnute telo, ale je to viac lah ako sed.. a tiez mi to uz pekne papa.. najprv vymyslala poriadne,a le teraz uz je to ok.. ved aj mliecko pije po leziacky a ja ho tak pit neviem.. ale napr take pikao z tuby sa mi dobre cucka po leziacky 😉

@mirka285 no ja by som kanoistku nechcela.. tiez fandim Elene, ale ak mam povedat pravdu, tak iba jej meno je na nej zenske 😒 cize.. mne hovorila kamoska, co sportuje od malinka, ze ked sa to so sportom prehana od malinka, tak je len malo deti, ktore sa tomu ostanu venovat a vsetky ostatne na ten sport zanevru.. a hlavne mi vypichla plavanie 😒 a co teda ja mozem povedat z akvabel, tak ano.. ako som s tym skoncila, odvtedy uz len jazero a teraz uz len clapkanie sa 🙂

maxara
7. dec 2010

@mirka285 a dokedy nam ostava tych 256?

maxara
7. dec 2010

@luludi 😀 no moc toho chudak na vyber nema 😀 a co ked nebude Ninka pehava rysula? 😲

luludi
7. dec 2010

@kafoditka ved zase mu nemozem vsetko naplanovat ;)
@bambola joooj to lekara by chcel z neho david.. onkologa.. som mu vravela, ze len cez moju mrtvolu, tak zabil pokecom, ze ked inak nedáám ;)

mirka285
7. dec 2010

@maxara do 20 mesiacov veku dietata...ved ja tiez nechcem kanoistku a Gabo ma s tym kazdy den drazdi 😠
@bambola hej,ale oni su rozne,aj kosiku su shity a kvalitne,takze ja by som to zcez net nekupovala...

maxara
7. dec 2010

baby a co uz mate kupene? ja prave koketujem s takou myslienkou.. chcem kupit taku somarinu pre mm sestru, ale nemozem to sem dat, keby nahodou to tu citala 🙂 nech ma prekvapko

luludi
7. dec 2010

@maxara joooj ninku nam najprv musi nechat @strasska in miško 😉

maxara
7. dec 2010

@mirka285 tak mas aspon dovod mu to vyhovorit, teda okrem estetickeho.. alebo sa ho spytaj, ci sa mu tam v klube nejake kanoistky zeny pacili.. a navyse jej to ani nejde k menu.. 😉 Linda kanoistka? to je blbost.. to skor karatistka 😝 😀

maxara
7. dec 2010

@luludi no ved mozno necha.. ved to by bola nadlho laska na dialku.. 😉

mirka285
7. dec 2010

@maxara radsej karatistku,tie aspon nemaju take chlapske postavy...ale Gabo je do toho sportu uplne zazraty,my mame doma ponahravane vsetky prenosy ake kedy isli,v garazi sa najdu aj nejake stare kanoiky,a dost cato rozprava,ze si kupi novu kanoiku a zacne chodit na vodu...dufam,ze to len tak trepe 😀

bambola
7. dec 2010

@luludi preco prave onkolog? 😕

@mirka285 ked ja sa do toho aj tak nevyznam, tak pokukam ceny a co pisu a kupim taku zlatu strednu cestu. ci mas tip na nejaku znacku? dufam, ze mm to necita 😠
@maxara napis do sukromnej nech sa inspirujeme 😉

bambola
7. dec 2010

@mirka285 pockaj do stane linda pod strom kanojku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre