Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
9. dec 2010

@oacka oacka este ta nikto nekopol do zadku 😠 😠 😠 😀 pivooooooo 😝 😝

oacka
9. dec 2010

@bambola a prečo nie???? ale gambrinus nemám. 😀 😀 😀

boddez
9. dec 2010

🙂 🙂 🙂 hehe zase tu je zoznamovacia kancelaria🙂):D:D 🙂 🙂 🙂

tinka349
9. dec 2010

@oacka predpokladam, ze aj mojej idu zubky, ta papa vsetko co ma poruke, len cumlik a flasu neda do pusy 😀 a taaak slinta...len ja stale nic nevidim v puse ci ide nieco von ci nie, ci co

tinka349
9. dec 2010

@boddez ty co nespis? keby moja uz spala, tak bezim hned aj ja, no ale hyperaktivita je stale hyperaktivitou...ale predpokladam, ze o chvilu zalahne 🤐

bambola
9. dec 2010

@oacka ale teraz by postacil aj saris, len ak vsetko pojde tak ako ma tak este 7mesiacov musim pockat 😉 preto neprovokuj 😀

oacka
9. dec 2010

ženy, veľké priznanie musím učiniť...teraz,kým tu skoro nikto nie je... začala som fajčiť... a neviem prestať...hrozne mi to zachutilo,až ma to prekvapilo...

mirka285
9. dec 2010

@bambola vsak mam pohar s vodou pri posteli,uz je mi zle z tej vody...

oacka
9. dec 2010

@bambola ja som si až neskôr všimla tvoj status, som sa zasmiala...ja som si dala pivko,aj keď som dojčila... ale ty buď vzornejšia a vydrž!!!! 😉

oacka
9. dec 2010

@mirka285 Roman kúpil basu sektu,že nech si užijem,tak skús piť namiesto vody sekt, možno ťa to bude viac baviť. 😉

mirka285
9. dec 2010

@oacka fakt ti to zachutilo?mne nie,ja som musela normalne tipnut cigu v polke 😀 mala som dva pokusy a zistila som ze ja uz nebudem fajciarka 🙂

oacka
9. dec 2010

@mirka285 aj ja som čakala,že mi z toho príde zle,ale nič, hneď som si zaspomínala na staré časy bez záväzkov....

bambola
9. dec 2010

@katty17 ozaj som sa chcela opytat,ti povedala nieco rolna na to ze uz prikrmujes?

mirka285
9. dec 2010

@oacka a vies ze sekt by som si dala,si mi normalne chute narobila...

oacka
9. dec 2010

@mirka285 ja som už jednu fľašu stiahla... ale musím si nechať na Silvestra. 🙂 blbé je,že ja si to neviem sama otvoriť,musím čakať na romana 🙂

bambola
9. dec 2010

@mirka285 mne voda nevadi, ja tak ci tak pijem len vodu, sladene mame doma malokedy

mirka285
9. dec 2010

mne dnes dokina povedala,ze nevadi ak uz nahradzam mlieko prikrmom,ze staci ked mala vypije pol litra mlieka za den 🙂 takze som spokojna,lebo Linda uz viac mlieko moc nechce,ona uz spapa radsej zeleninku a o ovoci ani nehovorim,to uz zje celu tu malu flasku 🙂

mirka285
9. dec 2010

@bambola ja sladene nepijem vobec,dokonca to kupujem iba pre navstevu ked ma prist,ja pijem len caj alebo vodu ale tolko vody vypit je pre mna uplne umenie,mne nevadi voda,ja ju len proste nevladzem vypit...

oacka
9. dec 2010

@mirka285 stačí pol litra???? to je mi novinka. a veľmi pozitívna pre mňa. Kika dnes kuskala keksík,vyslovene jej to vyhovuje,keď môže žuť väčšie kúsky. aj banán ráno tak papala roztlačený vidličkou.

mirka285
9. dec 2010

@oacka aj ja som sa bala ze to je malo,a ona mi povedala,ze ked papa dost prikrmu tak to uplne staci....tak som odchadzala dnes z poradne maximalne spokojna,aj som bola v tescu nakrmit vselijake prikrmy a iez som nakupila nove bodynka od 6-9 mesiacov lebo tie co ma, su jej ltt 😒

boddez
9. dec 2010

@tinka349 Sofinka spinka už od 19:45...ako hodinky...a tatiko ešte kuka odsudene a trošku šprtá učenie ale len trošku..ale už idem no..a aj ty bekuška halo ..čo to je..spinkame ..do kráásy este do vačšej akej ..si a maminka ty tiez ..šup šup..

tinka349
9. dec 2010

@boddez aj ja som pozerala odsudene 😀 ale potom som vypla lebo som uspavala malu a nejak nic...stale ju uspavam, u zaspon mrnci takze coskoro zalahne a ja po nej 😀 a najhorsie co je, ze ju musim furt hojdat v kociku....to neexistuje ze ju dam do psotielky a zaspi...to by zobudila najprv ceeely dom hlasnym placom 🙄

boddez
9. dec 2010

@tinka349 uff...by mi rohy narastli..a ja ked ju uspavam tak po kupkani vypije svoje mliečko s kašičkou a uhojdam ju 3 krát a spinka do rána...hosp no ma to ja zlate dieťa...ta tvoja bekuška..to je riadne čiiselko..teda... 😀 😀 😀

tinka349
9. dec 2010

@boddez uz na 3x ju uspavama ide vyskocit z toho kocika 😠 uz som zlostnaaaaa 😠 nie a nie spat....aj sa napapala aj je prebalena a niiiiiic . . .

oacka
9. dec 2010

@boddez tvoja bude vystrájať v puberte a Bekuška uuž bude vtedy vybúrená a poslušná. 😀 😀 😀

monline
9. dec 2010

tuším všetci predpokladali, že kôň zas nepôjde, tak šli radšej spať 🙂

bambola
9. dec 2010

@monline ja som tuuu a cakam ci tu niekto je 🙂

tinaki1275
9. dec 2010

baby aj ja som tu ..neuveritelne ze to funguje..

tinaki1275
9. dec 2010

@ericica vcerajsia noc bola ok,dali sme viburcol a krasne zabral ,dnes sme to skusali bez..nic moc mala zaspala o pol jedenstaej a po hodine bola hore zase nervna,skusila som gel na dasna..zabral na polhodku a zase bola hore..a teraz pomrnkava ale zatial spi ..uvidime dokedy..

tinaki1275
9. dec 2010

no asi si budem pisat samam sebe..😢a to som mala taku radost ze kon funguje.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre