Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
13. dec 2010

@booklover skusala som aj hustejsiu aj riedsiu ,aj rozne typy ,aj nejaku speci -cerealnu ...proste mam pocit ze proste chce len mlieko ..a to kvazi "huste mlieko "teda kasu odmieta..no budem skusat dalej..hadam si zvykne..

tinaki1275
13. dec 2010

@gabika41 mne ale hovorili ze do flase kasu vobec nemam davat ,vraj ju mam ucit jest ju hned s lyzickou ..nezvykne si potom na to tak ?ja mam specialny cumel na flasu na kase uz davno ale zatial som cez flasu neskusala..ty kasu davas?

mirka285
13. dec 2010

@gabika41 ano robil nam aj sono 🙂

cigaretka5
13. dec 2010

@bambola Dakujem

tinaki1275
13. dec 2010

baby ten kon je po tom facelifte o nicom .. 😒

maxara
13. dec 2010

pomooooc ta Martinkina matka vyzera ako rozmetana Iceckom a znovu zosita 😝 😝 bleeeeeeeee

maxara
13. dec 2010

@merikac mm sa narodil v Bojniciach 😉

macik27
13. dec 2010

@maxara no to bude dnes ešte zaújmavé stará si cucká nejaký drink za chvíľu sa rozkecá 😀

macik27
13. dec 2010

poznáte niekto takéto plavky, máte s nimi skúsenosť ? http://www.plavkypredeti.sk/plavky?id=118

tinaki1275
13. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 ja to nepotrebujem ani vidiet ,stacia mi tvoje komentare 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
13. dec 2010

@tinaki1275 ja sa budem teraz dva tyzdne strhavat zo sna

mirka285
13. dec 2010

baby ja som este take zdegenerovane zenske nevidela 😕

tinaki1275
13. dec 2010

@maxara myslim ze to nehrozi 😉)))ty si zena superman,zvladnes vsetko ...🙂

tinaki1275
13. dec 2010

@mirka285 dojdi na Kretu a nabehni tu do kadernictva a uvidis ..tie nase sa tibudu zdat hviezdy 😒

mirka285
13. dec 2010

@tinaki1275 ja som videla zdegenerovane ksichty uz len v Londyne....ale toto?oni su jak z hororu Aj hori maju oci 😀

tinaki1275
13. dec 2010

@mirka285 musim zajtra pozriet archiv..aby som vedela o com to hovorite..

tinaki1275
13. dec 2010

@mirka285 to nepoznam..to taky horor fakt je 😕

mirka285
13. dec 2010

@tinaki1275 fakt je...aj v kinach to bolo...

oacka
13. dec 2010

tá pani vyzerá ako zlí skřeti z Pána prsteňov...a tých chudákov hercov na to museli pol dňa maskovať...

tinaki1275
13. dec 2010

@mirka285 tak to si tiez budem musiet pozriet ..

maxara
13. dec 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐

tinaki1275
13. dec 2010

@maxara to co ved popis co ta tak vyviedlo z miery ...ja tu nic nevidim ...

maxara
13. dec 2010

@tinaki1275 to musis vidiet.. ja som mala cely cas pocit, ze sledujem rekonstrukciu vlakovej nehody a nie farmarku Martinku 😝 to je jeden hnusny hnoj.. ten ksicht.. ona sa este dala.. ale ta matka.. to je hrooooooza. To si este nevidela, to musis vidiet

tinaki1275
13. dec 2010

@maxara no mrknem do archivu dufam ze to pojde..fakt som strasne zvedava..

kafoditka
13. dec 2010

@maxara Peti a ten jeden horny zub 😝 tolko primitivnosti naraz 😲 a ze maminka ma 49rokov!!! Tipla by som jej minimalne 60..

gabika41
14. dec 2010

dobre ranko sa praje..... 🙂
noc bola v pohode,ale v poslednych dnoch tak piska,ze by sa ani v Lucnici nestratila,normalne by mohla robit tym dievcatam predskokanku..... 🙂
@tinaki1275 nie ja este nedavam kasu.Ja na to idem systemom prvy mesiac zelenina,druhy zelenina a ovocie a v tretom zelenina,ovocie a kase.Pomaly mozno dalej zajdem.....lebo ked som tak nad tym uvazovala,tak 9 mesiacov som ju zivila ja,teraz je 5 mesiacov zivene iba z UM,takze aj ten trakt si musi pomalicky zvykat....

booklover
14. dec 2010

@tinaki1275 drzim palce a hlavne prajem vela trpezlivosti 🙂 casom isto pridete na kluc drobcovym chutiam 🙂 ja som inak citala aj o alergii na ryzu, ale ta je extremne zriedkava. a to by sa prejavilo isto dramatickejsie nez len nechutou.

booklover
14. dec 2010

dobre ranko! ja som mala s muzickom vecer debatu, ze sa uz tesim, kedy mala nebude v noci papat moje mliecko a bude k nej vstavat on- ma super spanok- este sa len dotkne postele a uz spi 🙂 ked mu rano pripomeniem, o com sme vecer debatovali, zacudovanym vyrazom tvare mi da najavo, ze to bol moj monolog 🙂
my sme boli hore iba raz- cikat a papat. rano mala Janka naladicku 🙂 papala, cikala, kakala a zas drieme... preto aj visim na konovi. potom musim studieren ☹
vyberam nejake drobnosti pre cerstvo tehotnu svagrinku 🙂 robime jej s mm pod stromcek balicek zakladnych drobnosti, zoznamov a informacii pre prve babo 🙂 taku mam radost, si to uzivam viac nez zhananie info pre seba 🙂

luludi
14. dec 2010

dobre ranko, zboznujem, ked rano vstaneme a risi mi tu tak pol hodinku vazne vyklada, co sa mu snivalo 😵

vonku je zase bielo ;( idem citat co ste popisali vcera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre