Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
16. dec 2010

@meruska zrejme ano! lutsine nemohla,lebo mm musel ísť do práce,hoci mal dovču....

monline
16. dec 2010

@katarina7777
@katty17 prekrásne fotky 🙂 tá atmosféra vianoc je čím ďalej tým viac citeľnejšia

meruska
16. dec 2010

@oacka dúfam že si jeho slová Kristínka nevezme veľmi k srdcu a túto noc ťa nechá vyspinkať sa 😝

mirka285
16. dec 2010

@maxara takze pekne si das zooperovat ten pruh a potom budes doma oddychovat a sediet na riti....aby si sa uz konecne dala do poriadku...vsak ty mas vrtulu v riti stale sa niekam trepes,takze moja draha musim ta vyhresit 🙄 ale s Ferim v poho teda?nebuchla si sa do neho? 😀

maxara
16. dec 2010

😀 😀 baby vy ste ale.. tak F ma 39 rokov (to som vysmejdila na fb) 🙂 je vysoky, tmavsi, zarasteny.. no co k tomu dodat.. v podstate moj typ 😀 je velmi mily, ukecany asi je, zabavny je urcite a tak trosku je na nom citit tu lekarcinu, taky trolinku namysleny sa mi zdal, ze by mohol byt.. teda len taky postoj k niektorym veciam, ale kedze som ho pocula sa bavit aj s inymi pacientami, asi s troma, tak musim povedat, ze sa velmi milo s nimi bavil a aj s personalom. Takze celkovo je asi taky pohodak..
No jednoznacne s nim budem konzultovat dalsie kroky.. aj ked teda on mi nakazal premysliet to, ze kedy bude operacia a on to zariadi.. Povedal mi, ze take 4 dni, den pred, den D a dva dni po budem v nemocke. 😒 A to je vsetko.. ostatne si musim premysliet a zariadit ja..
Inak sme si stale vykali a aj si nadalej vykame, takze zatial som zvedava, ako sa to bude vyvijat.. Mm ziarli poctivo, ale pohodka 🙂 aspon sa nam nachvilku zlepsi sexualny zivot 😀 😀 😀 😝

maxara
16. dec 2010

@mirka285 😀 😀 😀 fuuuha, to akeho zdrba si mi dala.. budem doma na riti sediet iba v pripade, ze ma budete chodit pravidelne navstevovat.. ved ja mam vrtulu v riti iba kvoli tomu, aby som bola medzi ludmi 😀

tinaki1275
16. dec 2010

@oacka tak to vysvetluje preco ti pribera..tie mlieka druhej generacie teda po 6.mesiacoch su tucnejsie..mne hovorila dr.ze ked mi mala nepriberie v 5.tom mesiaci aspon 300g tak ze pojdeme na aptamil 2 ...
@maxara no ty mas ale smolu ..aspon ze si padla do ruk odbornika..ten pruh by si ale fakt mala cim skor poriesit..no asi ti budu musiet pomoct vasi a mm..kamoska to mala po prvom dietati a nestihla to dat do poriadku a otehotnela na to zase a teraz madruha dcera uz rok a ona chudera je stale akoby v 9 .mesiaci ..nehovoriac o tom ze ma len 60 kg..ale to brucho ..uz je to nebezpecne..takze ak chces braceka pre ninku chod si to dat urobit cim skor..🙂

maxara
16. dec 2010

@tinaki1275 no toto su presne tie otazky, co musim s F prebrat 🙂

mirka285
16. dec 2010

@maxara jaaj Peti no aby som este nebola u teba tak casto,ze sa budes musiet predomnou zatajovat 😀

maxara
16. dec 2010

@mirka285 😀 no to viis.. jasne ze nie.. ved parkujem v garazi, takze zvonku nie je vidno ci som doma alebo nie 😀 😀 😀

maxara
16. dec 2010

@mirka285 normalne si jeden den v tyzdni vyhrad na mna a proste to dame ako pravidlo 🙂 ako zavazok do Noveho roka.. nieco ako Pit sice neprestanem, ale fajcit budem!

lela1809
16. dec 2010

🙂 ahojte ahojte 🙂
tak rada vas opat vidim 😉

mirka285
16. dec 2010

@maxara dobre pravidlo..paci sa mi 🙂

oacka
16. dec 2010

@tinaki1275 ona to pije už dlhšie a priberala tak 110g týždenne. to len od včerajšej noci sa nejako rozjedla...ale podľa mňa to bude len také nárazové... aj ma to prekvapilo,že doki už predpísala dvojku. aj v lekárni deň predtým odporučili Romanovi ,nech už kúpi malej dvojku... Leii už vyšli zúbky?????

maxara
16. dec 2010

@lela1809 ahaho Lenka.. kde si bola tolko?

@mirka285 no tak si vyber svoj den.. pondelok je upratovaci, piatok odchlpovaci a niekdey medzi tym 😀

oacka
16. dec 2010

@meruska mne to nevadí,nech papá,ke´d jej chutí...ale možno ak to bude takto dlhšie,tak skúsim dať čajík,či nie je len smädná, nerada by som ju zbytočne napchávala,keď by bola len smädná.

mirka285
16. dec 2010

@maxara ho ho ho,vidim,ze ma mas zmapovanu 😀 no vsak uvidim ake si dam zavazky do Noveho roku a potom sa dohodneme...
@lela1809 ahoj

lela1809
16. dec 2010

tak idem pomalicky spatne vas citat, kym sa nas pokladik nezobudi 🙂
@katarina7777 @katty17 pozeram ze uz vianocne 😉krasne vianocne foto 🙂 obe vyzerate vlmi milucko 🙂
@maxara peti pozeram, ze si to zase vychytala. teba asi nic neobide... tak asi bude najlepsie to cim skor riesit, a ninuska ta bude musiet setrit v noseni.... 😒 a mm ta bude pekne obskakovat 😀 a Frantisek je pekny dzentlmen 😀

maxara
16. dec 2010

@mirka285 😀 oki, tak po zavazku sa dohodneme.. ja idem buskat.. bruno C 😉

lela1809
16. dec 2010

@maxara aaaaale najprv vikend s rodinkou 🙂 a potom striedavo nesiel net a nas drobec nechcel spat po nasom navrate z vikendu 🙂 a cez den stale dokola .... nejak nestiham pri tom nasom malom certikovi PC zapnut... cez den spi tak 2x po hodinke a potom stale nieco vymyslat ako ju zabavit 😒
@mirka285 ahoj ahoj 🙂

lela1809
16. dec 2010

@maxara bru noc 😉

katarina7777
16. dec 2010

@maxara pekne snicky
@lela1809 ahoj, my uz sme na vianoce vychystani 🙂 teda aspon oblecko mame.

maxara
16. dec 2010

@lela1809 no Leni, tak si to mala perne.. ja uz idem naozaj spat.. sak niekedy nabuduce 😉

maxara
16. dec 2010

@katarina7777 dakujem, aj vam 😉

lela1809
16. dec 2010

@katarina7777 no ja dufam ze buduci tyzden uz konecne mozem riesit Vianoce.... este aj darceky musim riesit 😒 na poslednu chvilu... cez tyzden sa akurat dopravime na plavanie...
jej ozaj nemate nejaky overeny recept na medovnicky??? cez vikend by som chcela piect... (na nejake makucke 😀 )

tinaki1275
16. dec 2010

@oacka bohuzial este nevysli ..,furt sa mordujeme..ja som este vcera kupila aptamil 1,predtym sme pouzivali specialne mlieko aptamil extra care na koliky a dr.povedala ze ho pit urcite do konca 5teho mesiaca..ale hned po tejto 1 ..prejdem uz na 2...akurat ze mne uz tiez zacina s prikrmami odmietat mlieko tak ako mirke...po prikrme da este tak 100 ,ale viac nie..

tinaki1275
16. dec 2010

@lela1809 monline mala dobry ..napis jej nech ti hodi link ja som to uz vytlacila ale neulozila v PC

lela1809
16. dec 2010

@tinaki1275 dakujem 🙂 napisem
vy stale kolikujete?? mne Laura po prikrme spapa iba tak max 60 mlieka.... ona v poslednej dobe cez den ovela menej papa...ale vecer stiahne aj 180 🙂

tinaki1275
16. dec 2010

@lela1809 no my uz nekolikujeme, trapime sa s dasienkami ..a zuby furt nikde..☹ mne vecerne papanie nespapa ani 150 ml ..a najnovsie sa zacala budit o stvrtej rano ze je samozrejme hladna..co nerobila 3 mesiace... 😖 no co uz nutit ju jeste nemozem som rada ze papa ako tak prikrmy .. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre