Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
19. dec 2010

@mirka285 tak co s nimi ,,,,,ved len po niekom to zdedili,,,,Denis je povahovo presna kopia tatka,,,,,,,,,,

tinaki1275
19. dec 2010

tak mne sa nejako brutalne spomalil posledne dva dni internet ..kym nahodim stranku tak to strasne dlho trva.. ☹
ani nestihnem pokomentovat vase super fotecky ...
tak hadam zajtra dnes skusim aspon docitat co ste popisali ..

kafoditka
19. dec 2010

Booze baby ked citam, ake mate problemy s pubertakmi, tak som rada ze Filip je este malicky a puberta je este v nedohladne.. ale obdivujem vas, ako to zvladate ukocirovat..

katarina7777
19. dec 2010

@kafoditka neminie nas to ale radsej nech sa vyblaznia ked su mladi jak potom v 50 tke podaktori dobiehaju to co zamladi nestihli 😒

mirka285
19. dec 2010

@merikac no a Tomas je asi po mne ☹ so mnou tiez plieskala puberta o sto dvesto...som sklamana,vyhral ten druhy chalan,ale na druhej strane sa to dalo cakat,ze v madarskej spevakej sutazi nevyhra slovak...nevadi,aj tak bol lepsi a vsetci to vedia 🙂

mirka285
19. dec 2010

@katarina7777 Kati ale v 50 tke prichadza na chlapov druha puberta,to nevies?

merikac
19. dec 2010

@kafoditka nic ine nam nezostava, len riesit,,a vysvetlovat a stale dufat a verit,,,,a luuuubit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to posledne je to najjednoduchsie 😀

merikac
19. dec 2010

@mirka285 no ja mam pocit,ze cim dalej,,tym ich to chyta aj skor,,,mojho mm, cyhtila uz v 36 😀 😀

mirka285
19. dec 2010

@kafoditka Domi ale mozes este dufat,ze Filip bude tutko a bude ti sediet pri sukni 😀 len neviem co je lepsie....

lela1809
19. dec 2010

kocky padam do postele ... bru noc 😉

katarina7777
19. dec 2010

@mirka285 hlavne na tych ktori sa v mladosti nevybujacili, ti vatcinou skoncia s novymi mladymi manzelkami a malymi detmi.

katarina7777
19. dec 2010

@lela1809 bruuu noc.

ja tutmaka pri sukni veru nechcem

mirka285
19. dec 2010

@merikac no to nechci vediet co predvadza moj Gabo...on musi byt za kazdych okolnosti pan dokonaly 😖

mirka285
19. dec 2010

@katarina7777 no presne,len som to nechcela napisat aby som si nieco take neprivolala 😀

monline
19. dec 2010

@merikac kedy si mu povedala, že ho ľúbiš? ja Danielkovi aspoň 150x denne poviem, že ho maminka veeľmi ľúbi..a Nika občas pozrie...tak ju objímem a poviem jej to tiež..ona sa rada túli...ale chalani sú asi niečo iné 🙂

macik27
19. dec 2010

@katarina7777 nestraš...mne ten môj cukrík na narodeniny povedal...ako ten čas letí, miláčik veď ty už máš 31...som myslela že ho zastrelím 😀

merikac
19. dec 2010

@monline ten moj je ciciak ale ukrutny,,uz teraz ako mame Emmku sa tak netuli,,,,,ale este stale vidim,,ze sa necha hladit pri tv,,alebo ked mu pusinujem hlavu,,,,,,,,,,, 😀 ,,,,,,,,,,,a ze ho lubim,,som mu povedala dnes,,,asi takymto sposobom,,aj ked si taka zgerba,,aj tak ta lubim 😀

monline
19. dec 2010

@mirka285 pozerala som..škoda, že nevyhral Nikolas, spieva krásne..ale v tej piesni, ktorú mali obaja spoločnú, sa mi moc nepáčil

katarina7777
19. dec 2010

@mirka285 tu je takych co ziju s rodicmi cely zivot plna r.t, vacsinou maju mamicku generalku ktora akukolvek nadejnu kandidatku na nevestu bez milosti odplasi.

kafoditka
19. dec 2010

@mirka285 😀 no dufam a budem sa snazit o to, aby bol od mala samostatny a ziadny Oidipovsky komplex nehrozi 😉 Boze, hned ma napadol Jakub Svehla a jeho mamicka.. 😀

monline
19. dec 2010

@merikac tak to mu musí stačiť 😀 zato je to milé, ked aj takíto veľkí pubiši sa k nám pritúlia, že? 🙂

mirka285
19. dec 2010

@monline no tak to bolo jasne,ze nevyhra,predsa len je to sutaz v Madarsku...a ta spolocna piesen sa mi nepacila vobec,to bol zly vyber,ani jeden z nich to nezaspieval dobre...
@katarina7777 jezis Kati len to nie 😀
@kafoditka vsak ale Kubo je taky zlaty...

merikac
19. dec 2010

@monline 😀 to je ,,,,ved clovek by za nich aj dychal,,,,,,,,,,,,,ale mna aj tak najviac dojima,,ked vidim ako on lubi emmu a hovori jej "" ze nkto nema taku krasnu setstru ako ja,,,alebo,,booze ja ta tak strasne lubim""" a emma az hyka ked sa k nej denis prihovala a jasi sa s nou----ja len dufam, ze im ta laska vydrzi na vzdy,,,,,,,,,,

mirka285
19. dec 2010

@macik27 tak to mas este v poho...mne ten moj hovori,ze co by si chcela,vsak uz ti taha na 40 tku 😕

merikac
19. dec 2010

@mirka285 😀 jaky mily,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀

mirka285
19. dec 2010

@merikac bud rada,Tomas Linde nevenuje ziadny cas,iba ked ho poprosim nech je pri nech chvilu,alebo tak...vraj je krpata a nema s nou o com ☹

kafoditka
19. dec 2010

@mirka285 no ako chlap ano, je sexi..

katarina7777
19. dec 2010

idem buvat, pekne snicky

macik27
19. dec 2010

@mirka285 vedia zalichotiť tí naši chlapi ...a to my ešte povedal že môžem byť rada že ho mám že pri ňom vyzerám mladšie...zasran jeden 😀 😀 😀

monline
19. dec 2010

@merikac vydrží..majú krásny vzťah...aj Nika veľmi ľúbi Daniela, aj keď sa mi zdá, že to prvotné nadšenie ju trocha prešlo..von sa jej už s ním nechce, ale uznávam, že cez týždeň ked príde zo školy, je už tma a cez víkend to akosi "nestíha" 🙂

@mirka285 asi aj u nás by to bolo obdobné...nevyhral by maďar, dokonca myslím, že ani do finále by sa nedostal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre