Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
22. dec 2010

@mirka285 vidím že sedatko do vane malo úspech 😉

mirka285
22. dec 2010

@meruska malo veru...najprv pozerala jak puk,ze co to je a potom sa tesila,kopala nohami a nahlas sa smiala...a mna konecne prvy krat nebolel chrbat po kupani,takze spokojnost na obidvoch stranach 🙂

meruska
22. dec 2010

@mirka285 ak ju das sadnut, uz ti krasne sedi? moj sa zacne velmi predklanat dopredu...ale my este mame cas...sme mladsi 😉 zatial len trenujeme tahanie za rucky do sedu

strasska
22. dec 2010

@mirka285 inak toto klobuk dole, ako si "priznala farbu", ze si si najprv myslela, ze je to blbost a teraz si zmenila nazor
A som rada, ze sa ti to paci...tak mozno sa konecne aj ja odhodlam a kupim to 😉

strasska
22. dec 2010

@meruska Julka este nesedi a ja ju ani sediet nedavam...chcem aby sa najprv sama posadila

mirka285
22. dec 2010

@meruska trosku posedi ale ked sa ide za niecim natiahnut hned spadne 😀 ale myslim,ze jej to neuskodi ked je chvilu v tom sedatku pri kupani...
@strasska no ja som si to najprv inak predstavovala ako je realita...som si myslela,ze vsak ked dieta sedi,naco sedatko,ale je to super,hlavne teraz ked este nesedi bezpecne a to sedatko ju chrani a ja ju mozem vklude umyt a este ma aj radost z toho...

adelaine
22. dec 2010

@mirka285
hod tu prosim link na to sedatko 😉
alebo ak nechces robit reklamu 😉 , tak mne do IP, dakujem 🙂

strasska
22. dec 2010

@mirka285 podla mna urcite nevadi, ak ju na taku kratku chvilku posadis...ja som chcela kvoli tomu, ze ked ju zacnem kupat vo velkej vani, tak aby sa mi nahodou nevysmykla, ale este musi trochu spevniet, lebo teraz by tam este sediet nezvladla

meruska
22. dec 2010

@strasska ani ja ho nedávam sediet, ja len cvicim ci mi kazala neurologicka...3 krat denne po 3 krat tah do sedu

strasska
22. dec 2010

@meruska a preco to cvicite?

mirka285
22. dec 2010

@adelaine ja som vyslala Gaba a kupil ho v Babymarkete,a vraj mali posledne dve,tak preto mame modre...ale myslim,ze ich predavaju v kazdom vacsom detskom obchode..

meruska
22. dec 2010

@strasska mne kazala vselico cvicit, vzdy ked k nej idem, povie co mame vediet do dalsej kontroly, ona ho kontroluje lebo sme mali hematom na hlavicke po porode...ze ci zvlada vsetko tak ako ma...

strasska
22. dec 2010

@meruska a co este cvicis?

meruska
22. dec 2010

@strasska momentalne mam cvicit toto a otacanie na brusko z chrbatika...ukazala mi ako ho na to navadzat.....ono to vlastne ani nie su cviky, take pomocky skor aby nacas zvladol co ma 🙂

adelaine
22. dec 2010

@mirka285 😉

meruska
22. dec 2010

@strasska ja to s nim robim v ramci salenia sa a hry..jemu sa paci ked sa pretoci alebo si sadne...a ma to urobit par krat za den...to nie je ako vy, co musite poctivo cvicit..ti nezavidim veru ☹

strasska
22. dec 2010

@meruska dik, tak otacanie uz zvlada...a ja ju tiez v ramci hry pritahujem do sedu, tak dufam, ze jej neuskodim

meruska
22. dec 2010

@strasska neuskodis neboj...ja idem na kontrolu az ked bude mat 6 mesiacov..a dovtedy mame zvladnut otacanie, ale to uz nastastie vieme...a hadam dovtedy budeme i pekne sediet ked ho potiahnem a nezacne padat na strany 🙂 sam si ale sadnut nemusi vediet..ide o to aby bol pevny....
mne z jej reci vyplynulo ze to moze robit kazda mamicka...len on je aj sledovany ci to dovtedy zvladne, preto som mu s tym mala pomahat ..

strasska
22. dec 2010

@meruska vies co ani mi nehovor...Minule uz Dr povedala, ze o mesiac koncime...ale ked mne sa zda, ze ju este stale na tu stranu staca...len uz neviem ci si to nenamyslam, ale ked mi o meseiac povie, ze musime cvicit dalej, tak ma asi drbne ☹

strasska
22. dec 2010

@meruska a to uz 6 mesacne dieta musi vediet sediet pevne...to nie je nejako skoro?

meruska
22. dec 2010

@strasska uz hadam nie..Julka je sikulka... 😉

meruska
22. dec 2010

@strasska nie sedieť, zle som sa vyjadrila..keď ho potiahnem za pršteky dopredu...nemal by sa pri tom kymácať...

strasska
22. dec 2010

@meruska musime dat stretko niekedy medzi sviatkami a polozime tie nase deti vedla seba a ja budem pozorovat ako sa ostatne vykrucaju, aby mi uz z toho nezasibavalo 😀

meruska
22. dec 2010

@strasska 😀 som za

monline
22. dec 2010

ahoj kočky
tak som pridala fotky do albumu a ďakujem všetkým za komenty, veeeeľmi potešili 🙂
Dnes sme boli v Poluse okolo obeda s mužom a Danielkom, kúpila som čosi, potom sme sa zastavili doma dať malého do poriadku a šli sme ešte do Senca, nakupovanie v tescu, lidli a kauflande krásne prespal, dobručký bol, až som sa divila..oplieskala som prachy, ale tak to má byť 🙂) stretla som v tescu šéfa so ženou ked som chcela zahnúť do uličky, ale len sme sa na diaľku pozdravili a vytočila som to iným smerom 😖 bol rovnako prekvapený, že sme sa stretli, ako ja
Vidím, že atmosféra vianoc prichádza, je to úžasný čas...@oacka krásny stromček, ja som zvedavá na ten náš riedky umeláč, zajtra ho možno vyzdobíme a možno až v piatok, musím hodiť reč so švagrinou katkou, zistiť, či mareček verí tomu, že aj stromček nosí ježiško, alebo už vie, že len darčeky...nech mu neskazíme ilúzie ak by ho u nás skôr zbadal

sunnygirl
23. dec 2010

Ahojte Bábiky 🙂 ,
neviem či sa do štedrého večera dostanem k internetu, tak mi dovoľte Vám všetkým zapriať krásny štedrý večer, aby bol pokojný a taký ako si prajete ... 🙂 🙂 🙂

kafoditka
23. dec 2010

Dobre ranko 🙂 Dnes rano som sa zobudila na strasny smrad, Filip si spokojne lezal v postielke a plna plienka nalozena 🙂 Dnes ideme piect tri plnkove kolace a chcela by som ist na spoved. Co porabate dnes vy? Pekny den sa vsetkym praje 🙂

mirka285
23. dec 2010

dobre ranko.bilancia dnesnej noci velmi dobra,iba jedno vstavanie a teraz este fesanda spi 🙂
@kafoditka no ako?stromcek vyzdobeny?aj ja dnes idem piect dva kolace,tedalen jeden lebo ten druhy je nepeceny,Gabo isiel rano do roboty a kazala som mu zatavit sa poobede v obchode a kupit nejake malinovky a proseco....

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 ano Miri, mame uz aj my stromcek, nie je sice podla mojich predstav, ale je mileny 😉 To je super, ze mala dobre spala, nad bude aj cez den v pohode..

noemarta
23. dec 2010

dobre ranko
ja mam rovnaky plan ako ty kafko, este dva kolece dopecem, spravim majonezovy salat a chcela by som vybehnut na spoved.
u nas bola tiez v pohode noc, nevstavala som iba raz, ale bola dobra.
Som rada, ze linduska bola dobra, verim ze ta choroba ani nepride.
drzte sa, ide sa makat. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre