Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
19. feb 2010

tak dufam ze to pojde,lebo moje meno s tym ova znie strasne 😒 maxara veru,pocasie nadherne,aj vetrik pofukuje no hotova parada,na prechadzku ako stvorene 😀 😀 😀

maxara
19. feb 2010

kafo - ja som si povinnost splnila 🙂 ja by som chcela nejako dat dokopy tu tabulku, co robila terina... ☹

maxara
19. feb 2010

ericica to je supeeer, gratulujem k babulke... a sem s tym linkom

maxara
19. feb 2010

mirka 😀 😀 tak ti poviem, ziadne pocasie sa mi nikdy nezda skarede, ked sa preebudim s takouto naladickou... a ked kvitne hamamel, tak to je radost 😀 😀

kafoditka
19. feb 2010

maxa.. a keby si jej poslala ip, ze nech ti preposle tie udaje?

oacka
19. feb 2010

ericica, gratulácia! 🙂 😉 Bude to teda Edina?
ddnes som si dala sľub,že nedbudem veľa písať,lebo je to vážne závislosť! ☹
maxi,ak máš možnosť, daj tabuľku, ja nemám na notebooku ani word ani excel iba nejaké napodobeniny, tak to nejdem skúšať...
s tými menami je to divné - moja svokra je Lászlová a mne povedali, že ja musím byť Lászlóová - s jedným ó navyše, že tak je to spisovne... ale nevadí mi to, len kým to niekde na úradoch povysvetľujem.... 😝

janatt23
19. feb 2010

ericica gratulujem k dievcatku 🙂
no ja teraz lutujem trosku, ze som bola nedockava a kupila kocik neutralny. ale neva. peknunky je aj tak 🙂 ale teraz by som radsej nejaky s kvetinkami 😅

maxara
19. feb 2010

kafo - ja som si uz pozbierala... ale mam len wordovy dokument, taku strohu tabulku... je tam nick, po vcerajsku aj nas vek, okres, termin porodu, pohlavie, meno, alebo ako ho teraz volame a datum narodenia, co je samozrejme prazdne... tak ak by ste chceli, ja sa s tym mozem trosku pohrat... mozte mi trebars poslat nejake tipy, co by sme tam este chceli mat... alebo nechceli 🙂 a tie co sa k veku a ostatnym nevyjadrili, sa mozu vyjadrit pripadne do IP

oacka
19. feb 2010

a veru nahadzujte brušiná do albumu! 😎

oacka
19. feb 2010

k tým čo už majú deti,môžeš dať aj ich,maxara.

maxara
19. feb 2010

oacka ano to som rozmyslala, ze tam pridam surodencov... alebo napisem aspon ze prve a x-te .. 😀 ale mozem...

kafoditka
19. feb 2010

jeej maxa, to by bolo super!! ja si myslim, ze tolko udajov do tabulky staci bohate..

maxara
19. feb 2010

toto mi prave poslal drahy, ze keby som sa nevedela rozhodnut:

Najkrajšie meno na Slovensku je podľa štatistov LENKA lebo 3 veci, ktore muzi najviac miluju sa koncia na lenka:
1) mi LENKA,
2) dovo LENKA
3) pa LENKA

ericica
19. feb 2010

kocky dakujem uz sa zacinam na malu tesit sica je tam este 2 % sanca na chlopa ale ja sa uz tesim na nasu princeznu...este to ikto nevie okrem vas a mojej sestry a samozrejme muzika 😀 slubeny link
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5949...

kafoditka
19. feb 2010

no jasneee, typicki chlapi 😀 😀

maxara
19. feb 2010

no tak mi teda budete musiet trosku pomoct... idem tam dorobit stlpec so surodencami a akoze tam dam pocet a ich mena?? 😅

janatt23
19. feb 2010

maxara, tak to je dobre 🙂 mas vtipneho manzelika 😀

ericica
19. feb 2010

a teraz mal vsetko vyberat muz aj meno aj kocik ale povedal ze kocik si mozem vybrat ja ako bolestne ze sa mi nesplnilo to co som si priala....co poviete pekny....je k nemu aj autosedcka aj fusak takej istej farby 😵

maxara
19. feb 2010

erica ten je kraaasny, ma fakt peknu farbu

kafoditka
19. feb 2010

maxa, s cim potrebujes pomoct?

oacka
19. feb 2010

urob,ako len chceš,maxara. 😉 daj mená,ak sa ti chce.

maxara
19. feb 2010

baby podla mna chlapi lubia aj bublaNINKU a huspeNINKU a slaNINKU...

dugyna
19. feb 2010

maxara- ake uda&je ti treab poslat do IP? ja mam termin iny ako pise konik

kafoditka..tak sa ta opytam rono..lebo sa nikto k tmomu nevyjadril..ako chranit pre urieknutim v brusku?este v noci som tu napisala celu tu story

ericica
19. feb 2010

alebo mi pomozte vybrat farbu pre babu ten fialovy je pekny ale sa bojim ze sa bude moc spinit....
a co tu spominate s tymi tabulkami????mala by som sa zase odfotit aj v 20 tyzdni 🙂

oacka
19. feb 2010

dugy,niektoré kočky nosia na ruke červený náramok, takú nitku alebo čo, keď sú tehotné.

maxara
19. feb 2010

dugy, teraz citam konika, tak v pohode mozes sem, ale trebars ked vas nieco napadne ked tu nie som, tak radsej do IP aby som neprehliadla

mirka285
19. feb 2010

a moj maly sa ma vcera pyta ci som si to nerozmyslela s tym menom,ze jemu sa Lindoslava nepaci moc,a nevedel pochopit ze to je Linda a nie Lindoslava 😀

katarina7777
19. feb 2010

Dobre uprsane ranko prajem, gratulujem k novym dievcatkam a chlapcekom.
Vidim ze ste rozoberali vek, ja budem mat v marci 29 ale vsetci mi hovoria ze vyzeram na menej....takze taky stred medzi vami.
Moj chrustik ma stastie lebo ma dve sesternice ktore ho budu rozmaznavat, hodila som par foto s mojimi kockami do albumu.
Mi ani neuverite ze este nemam ani jednu foto s bruskom... musim sa dokopat a potom pridam fotku aj do juloviek.
Co budete dneska varit na obed?

Inak prijemne prekvapko dneska rano , ze sme porazili Rusov... ti nas musia nenavidiet 😀 😀 😀

oacka
19. feb 2010

inak aj ja mám iný termín ako mi dal koník! máme ti poslať IP,maxara?

oacka
19. feb 2010

ja mám termín 23.6. 2010. mne už moj muž išiel na nervy,ako zas od rána pindal v obývačke a potom tak hlasno kričal góooool,že som sa vážne zľakla,až mi do revu bolo! 😠 😠 ale super, že sme vyhrali! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre