Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
5. jan 2011

@mirka 285 chcela som sa opytat u koho si s objednavala tie hackovane capicky pre Lindu 🙂

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 skus dat najprv AR ,antirefluxne co je proti zvracaniu ,obsahuju nieco co ich zahustuje (napr.zemiakovy skrob)urcite ma aj Sunar take ,len neviem ci aj v serii 2..ale napr Milupa ma a potom ak nie tak so znizenym obsahom laktozy..mrkni sa na stranku Sunaru nemaju tam nejaku hotline na poradenie?..milupa to tak ma...fakt byjej bolo dobre zvysit aspon objem tekutin ..ono co chvila budes davat uz jogurt takze mlieko tam bude ,alebo by si mozno mohla zahustit mliecko nejakou kasou ...

mirka285
5. jan 2011

@tinaki1275 uz som jej dala dva krat kasu,taku Hipp hotovu uz v pohariku a to nevracala...a teraz som nasla na nete,ze to France lait mlieko je s nizsim obsahom bielkovin,tak ja neviem,ci mam skusit to...ona mi totizto vyvrati aj caj...ja to nechapem,prikrm vobec nevyvrati a zje ho vela ale mlieko a caj ked jej dam cez den tak mi ho vyvrati,ale ked sa nehybe,ze zaspi tak v pohode

tinaki1275
5. jan 2011

@gabika41 ja som to nemala kde dat urobit..vGrecku to malym detom nerobia...tu nastreluju dievcatkam uska ked idu do skoly 😒 aniteraz mi to asi nikto nespravi...kamoska dala dcere ked mala rok aj to niekde v Atenach ..

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 to je akoby mala reflux...pri tom sa tuha strava nevracia..normalne skus aj kupit nejaku kasicku odSunaru a zahust jej to mliecko ..mozno to bude stacit..ono tie specialne mliecka su dost drahe... 😒 nema sunar poradnu na stranke?

mirka285
5. jan 2011

@tinaki1275 ok,vysmejdim to zajtra na nete...ale vies co nechapem...ze ona vracala viac,cim bola starsia...ked bola babatko a pila Nutrilon tak nevracala skoro vobec,lebo sa asi moc nehybala,potom v troch mesiacoch mi Nutrilon zacala odmietat pit,presla som na Sunar ten pije uplne v pohode,akurat ze grca...ja som si uz tiez myslela,ze to ma nejaku formu refluxu..

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 prakticky vsetky deti maju reflux ale niektore vo velmi miernej forme, vraj zvycajne vrcholi v 4- 5 mesia ci a doznieva niekedy okolo 10-teho ..to mi povedala gastrenterologicka . u nas to tak bolo ,prve tri mesiace nebol problem a v 4-tom zacala grckat...ale na zaciatku 6-teho zrazu prestala...dobre je ze Linda aspon papa..ale pit potrebuje ..

mirka285
5. jan 2011

@tinaki1275 veru bude na tom kus pravdy...no v piatok zbehnem do lekarne a kupim jej nejaky novy caj,a opytam sa aj na ten AR Sunar...

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 no idem do hajan,ozaj dnes je streda to hadam preto nechali admini kona strajkovat 😀

gabika41
6. jan 2011

dobre ranko vsetkym 🙂

@mirka285 dakujem za link,ma skutocne pekne veci....

robika
6. jan 2011

Dobre ranko,
vcera som dala Filipko prvy krat brokolicu + mrkva, kedze velmi domace nema rad, ale skorkupovane, tak som to primiesala do hippky, ktou ma rad najviac zo vsetych, ale z tej brokolice som dala iba 20ml, papal pekne, vyzeral ze mu to chuti, ale na konci ho zacalo napinat a vsetko mi vyratil... tak teraz neviem ci mam dat tak stoaj dnes, alebo radsej nie, lebo netusim z coho to bolo, ci mal vela, ale to skor zatvori ustocka a uz som do neho nic nedostala... mala ste uz niektora taketo zvracanie prikrmu?

noemarta
6. jan 2011

ahojte, dobre ranko,
vcera vecer mi total blbol kon, tak som to vzdala.
@mirka285 ideme do petrzalky do kozmetickeho ustavu.
Inac som ti chcela napisat k tomu um, ze skus este to francuzske mlieko France lait, toto iste mala moja suseda s malou, tak skusila toto mlieko a toto jej total vyhovovalo.
kokso dobre fuci dnes......
idem si dnes kuknut perimbabku, sa tesiiim... lebo cez sviatky som ju nevidela. 😉

bambola
6. jan 2011

Dobre ranko,

@noemarta a uz ste objednane? lebo rozmyslam ci aj ja nepojdem s malou
@katarina7777 kati vy asi mate v IT dobre chodniky vsak? rozmyslam totizto ci maclaren vydrzi slovenske chodniky 😀

aalexis007
6. jan 2011

Dnes máme 6 mesiačikov a 8100 g a 68 cm. 😀 😀 😀

bambola
6. jan 2011

@aalexis007 gratulujeme 🙂

kafoditka
6. jan 2011

Dobre ranko..
@noemarta Marceli, kupila si nieco vo vypredajoch? Oplati sa tam ist? Ja som chcela ist kuknut do Auparku cez vikend..

aalexis007
6. jan 2011

@kafoditka a už sú výpredaje - ja chcem ísť do Avion Shopping Parku 😀

booklover
6. jan 2011

@bambola zahrabana medzi knihami... no, mam dve skusky v januari, takze sa ich pokusim spravit. teba este kolko caka?

merikac
6. jan 2011

@gabika41 ano mam cerveny,,ale ten nosim v tom vozim len sporadicky,,napriklad zo3 mesiace som ho vobec nemala von teraz chodim vacsinou po 4 ked je uz tma,,ale taka pevnejsia babula sa prechadza stale okolo s cervenym kocikom- nepoznam ju

merikac
6. jan 2011

@mirka285 to mlieko som davala aj ja denisovi, ked bol maly,,,,:D

merikac
6. jan 2011

@booklover @bambola mate moj obciv,ze sa dokazete ucit pri tyc h malych krpčekoch

booklover
6. jan 2011

@merikac vdaka. ktovie ako to cele dopadne, ci sa vobec podari...

aalexis007
6. jan 2011

@booklover @bambola a čo študujete? - ja by som sa nedokázala učiť pri malom 😉

maxara
6. jan 2011

@merikac tomu ver 😉

@gabika41 no myslim, ze ak by mala nejaka moja spoluziacka nieco spolocne s kvetinarstvom, tak jedine ak spoluziacka zo strednej a to si myslim, ze je pomerne daleko od BA 😉 .. je to spolubyvajuca z NR, tiez chodila na SPU, ale na uplne inu fakultu, ale byvali sme spolu tri roky a uz po mesiaci sme si tak rozumeli, ze nam stacilo sa na seba len pozriet a vedeli sme o com.. 😀 vola so Sona a ma frajera, resp nastavajuceho Peta. A ma hnedeho psa Bona

merikac
6. jan 2011

dobre ranko babulky,,noc celkom v pohode,,az na to,,ze ma vecer odpalilo pri konovi,,,zobudil ma az mm, ked prisiel o 24 a zobudil aj emmu,ktora potom cca do 2 nespala,,ale bol s nou hore on- statocne som vydrzala lezat a robila som sa, ze spim :D..........@maxara- tie saty ti neuveritelne pristanu,,vyzeraju ako najmenej za 150evri,,len prosim ta,,tie gumaky si k nim nedavaj,,vyzeras ako tetka ktora ide do pola so zaprahnutymi volmi-- a v tej sale,,kde idete trsat,,su len take stare kachle,,takze znesies pod satami aj oteplovacky- ak ku podivu to vobec neprekaza ked ich mas pod satami oblecene,,lebo ich mas z toho isteho materialu,,tak to perfektne splyva a este ta to aj zostihluje 😉 ...............tak toto sa mi dnes snivalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aalexis007
6. jan 2011

@maxara ty si chodila na SPU do Nr - aj ja

maxara
6. jan 2011

@merikac ty si ma kedy videla na plese? 😀 😀 😀 presne takto ohaknuta chodievam.. oteplovacky, gumaky a na to saty, satenove, leskle so stolou

maxara
6. jan 2011

@aalexis007 😀 ale ty neskor.. a na aky odbor?

aalexis007
6. jan 2011

Jasné že neskôr 😀 Na FAPZ - odbor výživa ľudí a ty? 😀 😀

maxara
6. jan 2011

inak dobre ranko.. vcera som sa straaaaasne nasrala na tohoto debilneho retarda kona.. prisiel k nam totiz sido na navstevu a tak som si povedala, ze zidem dole (z postele) a ze pozdravim a pri tej prilezitosti si k nim v obyvacke sadnem ku konovi.. a ten zmrd nesiel, tak som si aspon popozerala nejake oblecko na nete a uz aj mam jasno, co si najblizsie objednam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre