Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. jan 2011

@kafoditka ja som ten nazov poplietla a teraz si neviem spomenut ako sa volali,uz sa mi to zlieva vsetky tie golface...ale ja si spomeniem....inak uz sme doma z oslavy,mala porad zaspala od unavy 😀

maxara
8. jan 2011

pekny vecer.. kde som ? no serem na vas som si povedala 😀

mirka285
8. jan 2011

@maxara co mas zasuvaci den?

luludi
8. jan 2011

@maxara maxi... ejha..fiiiiiiha... ale toto?! 😀

aalexis007
8. jan 2011

Ahojte 🙂 Čo dávate do ovocného príkrmu? 🙂

maxara
8. jan 2011

@mirka285 dnesny den som mala velmi plodny.. Isli sme k nasim, bola tam sestra, ta starsia, co je obcas znacne prepnuta a poznamenala, ze navrhla Branovmu triednemu, ze mu pomoze zorganizovat stuzkovu.. tak som sa jej pytala, ze aku ma predstavu a ze nevie presne, ze este musi pohladat nejaku salu a podobne.. tak som jej zacala diktovat, co vsetko musi s ucitelom dohodnut a ze aky je postup na stuzkovej a asi ako by to mohlo byt a do toho ma napadali vsetky mozne vizie a choreografie a scenky a debiliny, ze sme uz aj cely program napisali, uz len vyperlit 😀 a ukecat chalanov, aby to zahrali.. ale ja si myslim, ze keby ma zavolali na jednu triednicku hodinu, tak odtial odidu namotivovani jak slak 😀

kafoditka
8. jan 2011

@maxara no pekne od teba, my si robime starosti a ty nas osieras.. 😀

maxara
8. jan 2011

@aalexis007 susienky podrvene

maxara
8. jan 2011

@luludi @kafoditka akeze starosti? pruh sa mi asi trosku zhorsil, lebo je to hnusne citit, ked si lahnem na brucho, ale do 19teho to vydrzim 😀 takze ziadne obavy

aalexis007
8. jan 2011

@maxara a aký názov tých sušienok ? 🙂

maxara
8. jan 2011

mam ist nieco citat? alebo mi poviete co pretriasate? alebo? vidim, ze Lulu je uz domka od svokrovcov, normalne mi tu uz chybala 😉

kafoditka
8. jan 2011

@aalexis007 napr. sunarka od Sunaru alebo Nestle susienky-tie su ako dlhe detske piskoty velke a daju sa pekne pichnut malemu do ruky 😉

aalexis007
8. jan 2011

@kafoditka jéééj, už som niečo našla na nete - musím kúpiť malému. Vďaka 😉

maxara
8. jan 2011

@aalexis007 ja mam nejake z tesca pre deti od 6mesiacov safari, lebo ine nemali, ale vyrobca je asi Hami? moze to byt? nechce sa mi vstavat sa ist pozriet.. a asi ani nemam sa kam pozriet, lebo ma teraz napadlo, ze ich mam vysypane v pohari sklenenom..

kafoditka
8. jan 2011

@maxara urcite si zalistuj nazad dve tri strany, oacik tam dala fotku, kde o 20kg menej a to stoji za pozretie 😉

maxara
8. jan 2011

@aalexis007 alebo Nestle to moze byt.. asi

maxara
8. jan 2011

@kafoditka no toto, idem kuknut

luludi
8. jan 2011

@maxara 😉 😵 😵 ked sa budem 2x vydavat, zorganizujes mi svadbu 🙂

maxara
8. jan 2011

@luludi 😀 a bude to ta najsupernejsia svadbu, aku si kedy zazila 😀 ale zenicha si vyberas sama

luludi
8. jan 2011

@maxara to neboooj, to bude k prilezitosti zlatej svadby - tusim 25 vyrocie sobasa, vtedy sa organizuje druha svadba ;) ibazeby nie..ale stalo by to urcite zato 🙂 🙂

maxara
8. jan 2011

@luludi 50te je zlata svadba 🙂 nasi maju 41 uz za sebou

mirka285
8. jan 2011

tak som si naivne myslela ked mala o siedmej odkvecla,ze pospi do rana a prd makovy...uz sa tu na mna skeri a tvari sa velmi vyspato 😒

luludi
8. jan 2011

dnes som na fb vyhodila spomedzi priatelov moju sestru.. lebo to co tam produkovala uz bolo neznesitelne 😔 ozaj, ktora z juloviek je skorpion?

maxara
8. jan 2011

@kafoditka ty sa nehanbis dat ubohej oacke taku desnu radu, ze sa ma odfotit v polovicnych plavkach a predstavit si, ze sa takto opaluje vedla m pri mori? to keby som spravila, tak uz nikdy ma k moru nikto nedotiahne.. @oacka ja ti poslem fotku moju v polovicnych plavkach a uuuuplne s kludnym svedomim sa budes opalovat a pritom si das cocacolu, dva hamburgery a k tomu kazdu pol hodinku nejaku sladku mlsnotku 😀

kafoditka
8. jan 2011

Dnes mi mm leze strasne na nervy 😠 asi je zla konstalacia hviezd lebo perli a zabija ma odkedy dosiel na obed z roboty 🙄

kafoditka
8. jan 2011

@maxara tak ale chcela nakopnut, tak co! 😀 😀

luludi
8. jan 2011

@maxara 50? nooo dobre, tak ja este pockam tych 25 rokov navyse, ale potom cakam od teba velke veci 😉

maxara
8. jan 2011

@luludi moja sestra je skorp, ja ta chapem, daj, co urobila 😀

@mirka285 tak sa s nou asi musis trosku porehotat

merikac
8. jan 2011

@maxara mxi, tie strany do zadu ani nekukaj, lebo natrafis aj na dominiku a mirku v plavkach a to je tak demotivujuce, ked sa na ne kuknes,,ze sa clovek hned pri pohlade na ne rozhodne zavrhnut akukolvek dietu,,lebo ""hento"" je pre nas smrtelnicky nedosiahnutelne 😀 😀 😀

maxara
8. jan 2011

@luludi ak budem nazive.. 😀 😀 😀

@kafoditka nakopnut? to by si mna nakopla tak akurat na nejake antidepresiva 😀

luludi
8. jan 2011

@kafoditka joooooj to poznam...vtedy radsej obist alebo preskocit... hm.. inak ta obdivujem, ze dokazes byvat so svokrovcami. Moji su fajn, ale tyzden je maximum, co dokazem zniest a myslim, ze aj oni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre