Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
8. jan 2011

@maxara ty sa len daj dokopy hlavne, ja budem prve 2-3 dni vieden potom pojdem na vychod cez BB a pozriem bambolu a dufam ze stihnem aj vychodnarky pozriet a my mozme dat potom stretko ked pojdem nazad do viedne ,co budem medzi 30.1-3.2. a nazad poletim 7.2...neboj na gule sa pozvem na buduce.. 😉

monline
8. jan 2011

@maxara ahoj..chýbali ste mi neskutočne, normálne som sledovala svoju závislosť, potajme som sem chodila čítať vás, ked mi malý zaspal a ja som sa tvárila, akože som ležala dovtedy pri ňom 🙂 ale nestíhala som všetko, však dnes ste popísali veľa a v takom fajn duchu ste písali, až mi je ľúto, že čítam až dodatočne

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 ty mas aku vahu teraz?

monline
8. jan 2011

@maxara hlásim účasť a niečo na jedenie prinesiem

bambola
8. jan 2011

@maxara i ll google it fou u je supeeeeer, som si to nasla 😀

mirka285
8. jan 2011

@tinaki1275 57 kil a v pase mam 71 cm...inak ked som akoze stihla tak mam v pase okolo 66cm,ja menej nikdy nemam...

merikac
8. jan 2011

@monline keby to nebolo az tak daleko, tak by sme aj my s nunu pribehli,,,sakraa,,,alebo keby bolo aspom leto, ze by sa lepsie cestovalo

tinaki1275
8. jan 2011

@monline no zenicha si obzriet musime..🙂)

bambola
8. jan 2011

@monline dokelu aj ja chcem iiiist ☹

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 si dobra aj s tymi 71..ja lutujem ze som s tym nezacala nieco robit skor..ja budem rada ak sa dostanem na 68...umna to fakt nie su kila..len brucho a mlandravost ..vsetko je ale len na bruchu ...ruky ako palicky ,ksicht prepadnuty ako z koncentraku(to hovori moja mama) ...zla kombinacia...

monline
8. jan 2011

zamrzol mi net, ako naschvál..bambi, presolená polievka nepomôže..povedali by- jeej, aj takto nám to chutí,...a nepomôže ani plač tinaki, lebo sme na poschodí a oni dole, vyspia sa...a nedám svoje umrnčané dieťa im do rúk rovnako ako ty 🙂 len ked je v pohode a smeje sa a na chvíľu 🙂

merikac
8. jan 2011

@tinaki1275 mne prides velmi stihlunka,,aspom z foto a tuu co si na plazi asi mesiac po porode,,tak tam ked som ta po prvy krat videla, normalne som zapochybovala ci je to mozne takto po porode vyzerat

monline
8. jan 2011

@merikac ale bolo by fajn keby ste prišli...nevieš si to zariadiť nejak?

monline
8. jan 2011

sa bavím na debate extraštíhlych žien ako tinaki a mirka o pár neviditeľných cm na bruchu 😀 😀

robika
8. jan 2011

@tinaki1275 aj ja mam vsetko na bruchu ale este aj na zadku, obleciem iba jedny rifle a jedny nohavice, aj to preto lebo mi obidvoje boli volne pred tehu...

monline
8. jan 2011

a už niekto založil tú chudnúcu tému? to by mala asi maxi spraviť..lebo ak to spraví mirka, schudne hravo 5 kíl a vykašle sa na tú stránku..ale maxi to potrvá 5x toľko času..a spolu aj viacerým z nás 🙂

merikac
8. jan 2011

@monline mon,,ale aj ty velmi dobre vyzeras -teda aspom na foto a maxi to aj potvrdila,,takze tak

tinaki1275
8. jan 2011

@merikac to som vyzerala ozaj dobre., aj ja som sa cudovala...teraz je to horsie..asi to je aj tym ze som po 3 mesiacoch prestala kojit..a zacala sa zase stravovat ako pred tehotenstvom -sladkostami ..ale v mojom veku to uz asi nebude ako predty m.. ked som jedla co som chcela..myslim ze moj metabolizmus tehotenstvom zazil sok ..
@monline to ta chapem..a kedy odidu ?

mirka285
8. jan 2011

@tinaki1275 Mati ja som zase taka dost rovnomerna,mne by proste trebalo zo vsadial dat dole 3 cm,z pasu 6cm a bolo by to dobre...ja mam ruky tucne,aj ked sa baby smeju,ale mne su vsetky tricka male cez ruky....a samozrejme tiez to musim schudnut cvicenim,nie dietou,lebo som jak huspenina,takze dieta by ten moj vyzor zhorsila 😒

tinaki1275
8. jan 2011

@monline oacka..a vraj neberu pod 80 kg.. 😠

robika
8. jan 2011

@mirka285 mirka ja by som Tvoju postavu brala hned 🙂

merikac
8. jan 2011

Babulky,,idem si pozriet z archivu sou jana krausa,,,lebo nam prima na tv nejde,,,a potom sa pokusim v tomto smarde zaspat,,lebo emma je ako zbran- jedla dnes sosovicu a to je hrozne ako z nej prdi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 to poznam ..ostane visiaca penumatika..aj ja budem musiet zacat cvict ..ale 3cm to nie je vela to ak budes pokracovat ako si predtym cvicila tak to mas za nejaky mesiac aj dole..

robika
8. jan 2011

@merikac a nedavala si jej tu sosovicu, co by mala menej naduvat?

mirka285
8. jan 2011

@robika keby si ju videla nazivo,hned by si mi ju vratila,mam celulitidu strasnu,mlandrava som a navyse aj chlpata 😀

monline
8. jan 2011

@tinaki1275 niekedy zajtra..ale pred obedom to 100% nebude a predpokladám, že ani pred šiestou..ale už zajtraaaa 😀
akože hranica 80? tak môžem ešte trošku pribrať 😀
@merikac díky 🙂 bodaj by som niekedy mala také brucho ako mirka..ale to môže byť len sen podobný tomu, kde vyhrávam loto 😀

tinaki1275
8. jan 2011

B@robika ja este zadok ok ..to je divne ze tam okrem trosku stehien nezostalo z tehot.kg nic.. len to hnusne brucho ..
ale do dzin vojdem vsetkych lebo su maju nizky pas..inac nehrozi..

merikac
8. jan 2011

@robika davala som cervenu,ale prdi znej tak ci tak

monline
8. jan 2011

@mirka285 dokelu ako to robíš, že aj tak vyzeráš ako sexi kočka? 🙂))

monline
8. jan 2011

@merikac mal mať nejakého zaujímavého hosťa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre