Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
9. jan 2011

@maxara maxi dakujem za linky, momentalne tak provizorne sme to aj my tak urobili, ale jedno z tych urcite vyberieme a kupime, ako som to pozerala, zide sa to aj neskor, ked uz bude spinkat sam v postielke bez ohrady, pokial bude nekludne buvat 🙂

merikac
9. jan 2011

@8aninka5 noo, aLE ved ja sa odvazim vecer oblecena v topankach a najedena a nevyprazdnena- a to budem mat aj 85 😀 😀

merikac
9. jan 2011

@kafoditka ano natren cely chlebik- korku ojem a tak jej davam- ale natrety je tak, ze nozikom nesmiem z chleba vobec maslo nabrat- neviem ci chapes ako....

mirka285
9. jan 2011

@8aninka5 vsak ty si mladica este..zo Ziliny tu tusim nemame nikoho,ci?ako sa vola mala?
@merikac Linda tu korku zuzle ale striedku ani po kustickoch nevie spapat...

kafoditka
9. jan 2011

@merikac jasne, len taky maslovy film 😉

maxara
9. jan 2011

@robika no ja som to vyhrabala tu z nejakej temy, co pisali baby, ze ci sa take nieco predava a zopar tam pisalo, ze maju toto pokupene, co som popridavala a zopar pisalo, ze ked prelozili gungo spat do postele normalnej, tak prilozili k posteli na zem matrac z postielky a ze parkrat tam to dieta rano nasli spat, ale potom sa naucilo nepadat.. co mi prislo trosku cudne, a usudila som z toho co som sa docitala, ze deti spia rozne nekludne, niektore zabranu potrebuju, niektore sa to naucia a niektore nepotrebuju vobec.. napr ja som vzdy spavala tak, ze ako ma polozis, tak ma rano najdes 😀 teda ak ma polozis na brucho 😀

maxara
9. jan 2011

@mirka285 z Terchovej mame Sarai, zrovna dnes pisala a kusok odtial z Kubina mame Tutinku.. a Kafo je predsa z CA

maxara
9. jan 2011

@merikac inak Meri, tak ako 30teho? uz som pisala, ze sa tu vykrucas z navstevy .. 😀

8aninka5
9. jan 2011

@mirka285 Mladic,ale 5 rokov uz vydata ;) 😀 😀 😀 mala sa vola Vaneska ;)

kafoditka
9. jan 2011

@8aninka5 a ty akoze mas 25rokov, ked si 84ka?? 🙂

merikac
9. jan 2011

@mirka285 mala sa pridrhovala len najsam prvy krat,,potom jej to slo,,,ona uz opacuje vsetko,,minule jej mama davala oprlatky,,som sa bala, ze sa jej to prilepi o podnebie- ale nie,,zmastila aj tu,,,aj palicky uz laduje ak jej da niekto opacit,,ale drhne sa z jablka,,to neviem papat

oacka
9. jan 2011

@mirka285 ja som dnes Kiku nenútila do mlieka a super papala riadnu stravu, a vykadila takmer úplne dospelácke hovienko...čaj vypila 110ml - LYŽICKOU... z toho ma ide poraziť..

kafoditka
9. jan 2011

@merikac najsam prvy krat 😀 😀

maxara
9. jan 2011

@kafoditka to sarai je 84

mirka285
9. jan 2011

baby musim ist,cafte zatial

maxara
9. jan 2011

@oacka 😀 😀 😀 😀

8aninka5
9. jan 2011

@kafoditka niej a som 85-tka ..preco 84?

kafoditka
9. jan 2011

@maxara no som ja normalna?? jak mechom prastena.. 😖

oacka
9. jan 2011

@maxara ja ľúbim análne témy,no zabijem sa? 🙂

maxara
9. jan 2011

@kafoditka 😀 no nie si asi 😀

kafoditka
9. jan 2011

@8aninka5 sorry, pomylila som si ta s inou babou 😅

maxara
9. jan 2011

@oacka pockaj ty ked raz uvidis lajf mm, tak sa doserete, ked zacnete spolu o hovne.. on je brutalny fekalofil 😀

oacka
9. jan 2011

musím sa vám priznať,že ja sa každý večer seriózne modlím za jednu vec - aby Kika priberala a ja aby som chudla....

kafoditka
9. jan 2011

@oacka no len ci iba tie temy.. 🤐 😉

zrzulka
9. jan 2011

baby caute, absolutne nestiham prispievat takze sorry. este ze vacsinu z vas mam na fb tak smirujem co nove u vas 😀 joj potrebujem raduuuuuuuuuu. baby zacali sme papat mrkvu, 3 dni mrkva... teraz ma mrkvu a zemiak (hipp) a co potom nasleduje dam ovocie ci maso?? co clanok to iny nazor, aj pedina ma celkom poplietla(v piatok sme boli nas 2 krat pichala 😠 ☹ 😢) ... ona ze mam zacat ovocim a az potom ide maso. a davate uz aj chrumky do ruky (myslim tie nesolene ryzove a kukuricove) maly ma furt ten ekzem tak nechcem nieco pobabrat.pri malej to bolo celkom inak co sa tyka zavadzania prikrmov... 😒 a popravde uz si to ani nepamatam ako to bolo ☹

oacka
9. jan 2011

@maxara ja neviem prečo,ale keď sa bavím s najlepšou kamoškou,furt skončíme pri hovienkovej téme...

oacka
9. jan 2011

@zrzulka mäso

zrzulka
9. jan 2011

@oacka a kolko vazi Kika??? 😀

zrzulka
9. jan 2011

@oacka hovienkova tema je in 😀

oacka
9. jan 2011

@kafoditka to ako čo iné?????? sa robím,že neviem,o čom hovoríš....chápeš 😀 😀

kafoditka
9. jan 2011

@maxara akoze takeho typu, ze "bol som na hajzli a vysral som ciganovu nohu??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre