Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
10. jan 2011

@maxara supis fotky 🙂

dneska sa mi maly pred kupanin uplne sam otocil z chrbatika na brusko, predtym som mu musela pridrzat nohy aby aj hlavu prelozil, strasne sa mu to pacilo ze to robil aj vo vode a nokoniec si trosku glgol, ale neplakal 🙂

kafoditka
10. jan 2011

@katarina7777 maly sikuliak 🙂

kafoditka
10. jan 2011

kde ste vsetky??? vykecavate v chudnucej teme???

maxara
10. jan 2011

@kafoditka tebe isiel kon? 😕 lebo mne nie..
najprv som musela prchnut, lebo ma Ninka komplet ogrcala a potom ked som ju uspala a vratila som sa, tak nesiel tento ihahak

bambola
10. jan 2011

vsak nesiel kon 😠
@kafoditka

kafoditka
10. jan 2011

no hned ako som napisala prispevok, ze kde ste, skapal kon aj mne 😠 a moje dieta zasa nespi 😔

mirka285
10. jan 2011

ja som cvicila a teraz mam spomaleneho kona ☹

kafoditka
10. jan 2011

kedze sa mi stranka nacitava pol hodiny, tak pre dnesok to tu balim, cafte..

maxara
10. jan 2011

ja sem obcas nakuknem ale pozeram film

merikac
10. jan 2011

@kafoditka maly je uzansy,,ako sa vie postavi- baby nemozem vas docitat☹- ved vy pisete ako odusu este viac ako ked ste boli tehu a "nicnerobili"

katarina7777
10. jan 2011

@mirka285 aj ja som konecne cvicila, cvicila som tie 8 minutove cvicenia co tu raz dala link Katy17, naozaj su dobre, cvicila som zadok, nohy, brucho + strecing . A teraz mozem ist upratovat kuchynu, dufam ze mj drbcek bude spinkat az do rana 🙂 jak sa dobre citim po cviceni, len aby mi to vydrzalo.

merikac
10. jan 2011

@maxara UZASNE fotky,,si mala huste vlasy,,,kde sa podeli??? a nove foto s ninkou,,,tiez superne,,,,,,,

merikac
10. jan 2011

@luludi viem, ze slova nepomozu,,ale vy to zvladnete 😵 😵 😵

adelaine
10. jan 2011

@maxara Peti, ty si mala riaadne vlasy, suprove 😀 ja ako dieta tiez, a ostali mi zial tri chlpy na hlave 😖 😖
@kafoditka, to s tym croisantom ked si napisala, skoro mi oci vypadli, pocuj, tvoj Filipko je nejaky velky sikuliak,
hrabe sa do toho nasho velkeho sveta, len co je pravda, najprv ma polozila ta fotka, kde stal v postielke, a teraz
toto, no teda! 😉
moj bubu je nejaky lenivsi, ale zato kvaka a kvaka, ze ho usta nebolia 😀

maxara
10. jan 2011

@merikac 😒 to bolo skaredeeee 😀

robika
10. jan 2011

@maxara uzasne fotky, mala si krasne huste vlasy... tie copy boli bohovske 🙂
baby mne sa Filipko velmi casto drhne s kuskami chlebika alebo jablka... jablko velmi zboznuje, ale vzdy mu skoncia na jazyku nejake kusky, ktorymi sa potom drhne... ako ich ucite prehltat tieto kusky? mam mu davat zapijat ?

maxara
10. jan 2011

@adelaine no nielenze mi vypadali po dospelost, ale este teraz po porode uuuuplne.. 😖

merikac
10. jan 2011

@maxara co sa hras na urazenu,,,,,sak aj ja som bola kedysi mlada, krasna,,,,uz som len krasna 😀

merikac
10. jan 2011

@robika aj mne sa Emma drhne jablkom,,,chlebik vie,,no jablko nie

tinaki1275
10. jan 2011

@miki060707 tak sa zajtra drzte..

mavion
10. jan 2011

Ahojte baby 🙂 teda citam ze ste si zalozili novu temu o chudnuti 🙂 ja by som tiez velmi chcela nieco zhodit a bola by som rada kebyze mi dovolite pridat sa k vam 🙂

gabika41
11. jan 2011

dobre ranko vospolok... 🙂

luludi
11. jan 2011

Dobre ranko vsetkym 😵

adelaine
11. jan 2011

dobre ranko kocenky,

fiiha, co to citam, nakuknem tu sem tam, a tu je nova tema a chudnuti...
ako to, ze tam nie som? 😲 😲 mne to velmi treba, uz som aj uvazovala
o tom, ze si k narodkam venujem poukaz do studia formovania postavy,
lebo doma s tym neviem akosi nic urobit 😠 a cim viac sa na to sustredim,
tym viac to ide hore...asi musim mat svoje kilecka na haku 😀 😀 😀

ale nie o tom som chcela, chcela som sa povodne opytat,
kolko vam cez den vasi drobci spia?
moj cez den take 3 hodinky,
v noci je to cca 9 hod., nie je to malo?

maxara
11. jan 2011

Ranko..
@noemarta ja dnes na tie klbiky s Ninou nejdem.. pojdem v ten stvrtok, ako som mala na plane, lebo od rana je z divych vajec.. mm mi ju zobudil o pol 7 a potom ma znova celu ogrcala, lebo chamtivo jedla a zabehlo jej ☹ takze ma do teraz skoro drblo..

maxara
11. jan 2011

a ozaj, baby..
@mavion @adelaine ta chudnuca tema je zalozena pre extra tucne julovky, nad 80 kg.. tak pochopte, ze chudnut zo 100 je ine ako chudnut zo 60 na 55 ☹ ved by nas to strasne demotivovalo.. akoze ja som uz teraz rozladena a nie to este keby tam boli same chude.. ja chapem, ze vam sa zdate tucne, ale co sme potom my? dufam ze to chapete.. nase chude, ako Mirka a Tinaki a Kafko chudnu tu verejne.. alebo si zalozte tu spominanu temu uz len 5 kg a som spoko.. a chudnute spolu vy chude.. my mame uz len 25 kg a som spoko.. tak kolko vam treba zhodit, hm?

meruska
11. jan 2011

dobre ranko 😉

@maxara nadherne detske foto
@kafoditka Filipko je veľký chlap, krásne stojí, a zdá sa že sa mu to náramne páči

Otázka na všetky???
Od stredy je v tescu akcia na všetky detské mliečka, sušienky, kozmetiku atď... zaujímajú ma ale mäsovo zeleninové príkrmy...kupujete len Hipp??? lebo budú mat i Hamánek, Sunarku, Ovko...čo hovoríte na tieto???

adelaine
11. jan 2011

@maxara mas pravdu, ze je to trosku o inom,
mna vsak trapi aj tych 10 kg co mam navyse, ale kazdu z nas trapia kilecka 😉

kafoditka
11. jan 2011

Ahojte 🙂
@meruska viem o tej akcii a pojdem kupit prikrmy. Co sa tyka znacky, tak mne je to jedno. Malemu kupujem aj hipp, aj sunarek aj hami. Podla toho co lubi - vacsinou su to cestovinove a ryzove veci, tak mu kupim tie a je mi jedno, z akej znacky budu..
@adelaine dakujem za Filipka, je taky zivy do vsetkeho, aj lekarka mi povedala, ze je sikovnostou trochu popredu, ale tak isto vahovo aj vyskou.. mne sa teda nezda nejaky velky, ma 72cm a vazi 9100g, ale ma to tak dobre rozlozene, ze nema ani brucho, ani velke faldy, len je taky pevny a trochu lickaty 😉

luludi
11. jan 2011

baby pod 80 kg, ktore chcu schudnut, zalozime temu Uz len 5 kg a budem spokojna? 😉

ja zatial nechcem kupovat prikrmy, mne sa to zdalo dost citit za konzervantami, zatial varim doma 🙂 uz aj tak kupujeme velke mnozstvo ovocia a zeleniny, vacsinu to pripravujem na pare, takze len odoberiem risimu trochu bokom.

@kafoditka: filipko je sikovnik, risko sa na neho este vobec nechyta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre