Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
14. jan 2011

ja sa tiez nevyznam v golfacoch, ale mne ak teda bude treba, kvoli dovolenke alebo ked uz bude Timi velky, bude chodit a napr. na nakupy aby mohol si sadkat tak kupim lahky, spratny a hlavne lacny golfac...ziadna znacka...
ja sa tesim na svoj sportovy kocik a ten chcem maximalne vyuzit

maxara
14. jan 2011

@noemarta 😀 noe ty teliatko.. Valihora je sympos, normalne som teraz pozerala na nete a on je o 5 rokov starsi od nas 😲 😲 😲 normalne 76ka rocnik.. z coho som dost vykolajena, lebo vyzera na 18.. ale musim sa priznat, ze som pokukovala aj po Rozsovi.. 😅 ten bol strasne sexi, jak bol obleceny..

No a strasne sa tesim na stretko po tom, aj ked asi budem absolutne rozbita, kedze to bude len par dni po.. ale tak snad sa mi podari nejako dostat dom do pouzitelneho stavu a tak.. ked som to teraz pred chvilkou ratala, prisla som k cislu 20 dospelych a 13 deti a mozno aj nejake som zabudla, ale aj mozno nejake bambule nepridu 😅 ale uz mam plan, ako nas upratat, aby sme sedeli pokope a vsetci

mirka285
14. jan 2011

@maxara a ja ze kde v riti trcis,a ty si tradujes po zurkach,som si mohla mysliet 😀 bola si za kocku,vsak ako inac....a nebud smutna a nezneprijemnuj si ten pobyt v nemocke dopredu,nech uz to mas za sebou a budes mat konecne klud 😉
@sarai nejdem ho moc pouzivat,nakolko mam kvalitny sportovy kocik za ktory som vyvalila dost vela penazi na to aby mi teraz stal na chodbe a pre malu je urcite pohodlnejsi...ja osobne si nemyslim,ze golfac je vhodny na denne pouzivanie pre polrocne dieta...ja som si golfac kupila na nakupy,lebo je uzky ,lahko sa zmestim s nim medzi regale,je lahulinky,cize ho lahko zlozim do auta,jednoducho ho mam ako druhy kocik...

meruska
14. jan 2011
maxara
14. jan 2011

@meruska ja tiez asi kupovat nebudem, lebo mam tento sportiak, zatial som spoko, ale je fakt, ze ked uz bude Ninka chodit a bude chdit rada vedla kociara, tak asi bude golfac prakticka vecicka.. ALE jeden golfac mam.. sice sa mi moc nepaci, je zelenomodry, cisto chalansky a ani neviem, ci je dobry, je po sestrinom synovi a tak neviem, ci by som si to nevycitala, ze som ho kupila.. ALE zas mozno sa podari druhe a ... no ja neviem skratka.. urcite si to musim premysliet, ale rozhodne ak aj ano, tak neplanujem donho vrazit viac ako 150e

maxara
14. jan 2011

@mirka285 Miri ty traposka.. ved ja som pisala, ze sa idem flakat 😀
ja sa nebojim nemocnice.. ale celkovo ma chyta depka, ze do riti preco???

@meruska mne sa este paci tento
http://www.kocikovo.sk/product/inglesina-trip-1...

mirka285
14. jan 2011

no ale neopisala si nam do podrobna ,ze uz sa chystas,fintis a tak...cize som nevedela,ze uz je ten den D,chapes?ja sa z depky vacsinou vyspim,tak dufam,ze aj ty...ja nato,coma caka v pondelok radsej nemyslim,snad sa mu tam nedoserem na vysetrovacom stole...musim si urobit poriadny klistir v nedelu 😀

maxara
14. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 chapem ano.. nepisala som, lebo dosli nasi a bolo to zabite..
no ja dufam tiez, ze sa tam nedoseres.. ved ja som mu pisala, ze ho oslnis svojou krasou, tak nech dava bacha a ty sa tam doseres? 😀 😀 😝 to neeeee... Inak Miri, ja by som uz od soboty nezrala a klystire by som si urobila aj tri.. 😔 ja sa poznam

mirka285
14. jan 2011

ja sa zajtra najem este,Gabo vari gulas,mnam...ale v nedelu uz teda budem iba pit a urobim si ten klystir,tak dufam,ze sa mi v pondelok ziadna nehoda nestane...

noemarta
14. jan 2011

@mirka285 miri ved sa kludne najedz aj v nedelu na obed a potom len pi a daj si vecer cipok a aj rano, to bude stacit.
boooze, baby vam nezavidim, jedna ide ukazovat ritku, druha pod noz.... 😔 😔 😔
@maxara ale to ti budu laparoskopicky robit zee??? tak to by si nemala byt az taka rozbita....
akozeeeeeeeeeeeee nejde mi otvorit inter.posta 😠 😠 😠

mirka285
14. jan 2011

@noemarta Marceli v nedelu mi uz kazal iba tekutu stravu a dal mi na recept nejaky roztok,co musim vypit a ten ma vycisti...no sama som zvedava co to so mnou urobi 😀 sa vyserem z podoby 😖

noemarta
14. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 asi tak, porad budes mat tie kila navyse dole 😉
citam spatne ze sa ti nakoniec zapacil peg perego..... je hezky....
aj som ti chcela tento tyzden zavolat ci sa nestretneme niekde na cafe, tusim ked si sla do auparku,ze by som dobehla za tebou, aleee... potom z toho akosi vzislo a isla som labzovat do avionu...

maxara
14. jan 2011

@noemarta To mi nemaju preco robit laparoskopicky.. nejdu mi ani nic odoberat, ani by som to nemala mat take velke.. na laparo musia nafuknut brucho, takze to aj viac boli ako normalna operacia, akurat ze napr 6 stychov nemas v jednom rade, ale na troch malych miestach, takze sa akoze rychlejsie a lepsie hoja rany, ale celkovo je to podla mna viac bolestive (ked porovnam so slepakom operovanym klasicky).. no a hento by mi mali len otvorit tu ranu v pupku a zasit vnutro, pripadne mi tam daju nejaku vystuz.. to uvidia na mieste.. keby to slo laparoskopicky, urobili by mi tri dierky ☹ IP musis skusat, da sa to otvorit

@mirka285 😀 neboj nestane.. ved normalne sa najedz aj v nedelu, lebo ten klystir v pondelok rano vyplavi dostatok lajenka.. to sa neboj.. ja akurat, ze chapem obavy, lebo ja by som si neverila a od nervou by som vysrala aspon nieco male, ale urcite by nieco vyliezlo ☹

katarina7777
14. jan 2011

@mirka285
@maxara baby drzte sa, normalne neviem ktora to ma horsie ☹
Peti a ty nic nechystaj, mozno ked tak pitie ale ostatne sa dohodneme s babami a vsetko donesieme. Povedz si ze takto o tyzden uz ti bude relativne dobre, ja vzdy pouzivam tuto metodu( ked som studovala na statnice tak som si hovorila ze uz o tri mesiace budem mat pokoj 😉 ) A my tu zatial budeme na teba mysliet, posielat pozitivnu energiu a cakat na 3 stranovy prispevok so vsetkym co sa v nemocnici stalo.

tinaki1275
14. jan 2011

@maxara ked si si nevsimla tak moja prva otazka dnes bola ze kde si 😉 ...tak nehovor ze si nechybala..vyzerate skvele obaja na fotkach ale ty samozrejme lepsie.. 😉
inac ja si neviem ani predstavit nechat Leiu samu ..to musi byt des..dnes som vybehla s kamoskou vecer na kafe a nechala som ju s mm od 19-21.30 aj j u musel ulozit lebo bola zapcha a nestihala som dojst nazad..a volam mu a pocujem ju v pozadi plakat 😒 skoro ma porazilo ,tak som obehavala co sa dalo ... 😒 ale nastastie ked som dosla uz driemkala..tak som sa potesila ze sa mm podarilo ju ulozit..musim to praktikovat castejsie🙂)
inac baby zajtra si pride kamoska pre yorkshira - 😅 tesim sa ze sa ho zbavim ..kupanie a cesanie ma znicilo totalne..aj ked posledne dni si ho oblubila Leia stale sa smeje ked k nej podide a nufakom sa jej dotkne..

katarina7777
14. jan 2011

@mirka285 ved ty budes v pondelok vazit menej nez pred porodom 🙂

noemarta
14. jan 2011

@maxara jaaaj, takze normalna operacia,hm... tiez viem co je to laparoskopicka operacia.... ☹ ☹ ☹
ale ja som sa po nej rychlo zotavila. 😉

katarina7777
14. jan 2011

@tinaki1275 som citala ze sme vystudovali ten isty odbor 🙂

noemarta
14. jan 2011

@maxara uz mi to islo otvorit, nejak to blbne, diiik.

katarina7777
14. jan 2011

nohy uz mam odcvicene este zadok a brucho, nechce sa mi ale musim ☹

mirka285
14. jan 2011

@noemarta no si sa na mna jednoducho vysrala a isla si radsej do Avionu ☹ no nakoniec som sa rozhodla pre Perego a nelutujem,ma uplne vsetko,a este aj za dobru cenu ho Gabo kupil...
@maxara no v ziadnom pripade v nedelu nejem uz,vsak by som sa bala 😀

noemarta
14. jan 2011

@katarina7777 boooze to ta obdivujem ze sa ti teraz chce.... aleee aj ja som si dobre zacvicila pre hodkou 😀 😀 😀

noemarta
14. jan 2011

@mirka285 prepaaaaaaac, nabuduce to dotiahnem do uspesneho konca 😉
a vy uz ho mate aj doma???? hod foto neeee, ciiii inkognito aby nikto neopakoval??? 😀 😀 😀

katarina7777
14. jan 2011

@noemarta nechce ale pohlad do zrkadla je dost velky motiv aby som sa prinutila ☹

noemarta
14. jan 2011

@katarina7777 ja zrkadla radsej obchadam 😀 😀

tinaki1275
14. jan 2011

@katarina7777 ale co ? aky si rocnik ? v blave si studovala?

maxara
14. jan 2011

no baby, vdaka vsetkym za podporu a ja sa teda idem z tych depiek vyspat do zlatista, zajtra k nasim..
a prezradim vam jedno tajomstvo.. tu sa neda napisat prispevok na pol strany, alebo na tri strany, lebo tu je jedna strana zlozena z urciteho poctu prispevkov 😉 😀 uz som sa totiz o to nechtiac pokusala.. 😀
a este jedno tajomstvo ma napadlo pri slove tajomstvo, ze v juni oslavujeme s mm 60tku 😀 a ja som mu uz zacala riesit brutalne vymakany darcek a zatial je vsetko na dobrej ceste, len budem na to potrebovat @mirka285 😀

noemarta
14. jan 2011

@maxara tak to je teraz take tajomstvo ze aaaaaaaaaaaaaz 🙂 🙂 🙂 ze mirku................ hm.................. petaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????? ja som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

mirka285
14. jan 2011

@noemarta jasne,ze ho mam doma uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre