Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
16. jan 2011

@oacka to je aká herečka 😀

@monline vidím že sa mu dôkladne staráte o program 😀 mňa by niečo také asi nenapadlo

meruska
16. jan 2011

@katarina7777 viem si predstaviť, že by som v tom dome trávila každé dvojmesačné prázdniny 😝

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 a tu sietku co k tomu predavaju nemas? ja som rozmyslala ci ju nekupim ale tak 25€ a mi zda dost za take nic 😠 ja viem, ze vesat sa tam toho moc neda. no nic, budem si musiet kupit nejaku super stylovu tasku, aha hor sa na nakupy 😀 😀

bambola
16. jan 2011

@kafoditka kafko asi tak nejak aj ked ja by som asi napisala: ostalli sme s mamou same 😕

katarina7777
16. jan 2011

@bambola sietku proti hmyzu myslis? tu mam lebo tu sa v lete vecer neda ani z domu vyjst kolko tu byva komarov 😠

mirka285
16. jan 2011

@bambola aj ja by som napisala same...no a to aku autosedacku si musim kazdy sam zvazit,a hlavne nezabudnite,ze nie kazde auto ma isofix 😀

monline
16. jan 2011

@kafoditka nie, neprevrhne, to je len taký šikmý pohľad zvrchu, preto to pôsobí akoby padal..ale stolička je stabilná a malý tak ľahký, že nemá šancu prevrhnúť ju..a samozrejme stále sme ho posúvali, to sa mu páčilo, stál len kým som ho fotila 🙂 @meruska a že ma to napadlo? sedel mi na kolenách pri pc a páčilo sa mu, že sa s ním posúvam..tak som ho posadila na druhú stoličku a strašne sa začal smiať,a to som ho len za rúčky ťahala..tak som ho priviazala, nech má stabilitu 🙂ä
@maxara malá je už v poriadku? spinká? tiež ma zaujímajú šatičky, ja som vždy tak nadšená dievčenskými vecičkami, škoda, že aspoň švagriná nebude mať dievčatko..na fotke z ultrazvuku majú napísané - pindulák 🙂

monline
16. jan 2011

@oacka krásne na nás oslávenkyňa vyplazila jazyk 🙂
@maxara ozaj, gratulka k polrôčku 🙂

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 nieeeeeeeeeeee 🙂 toto
http://www.maclaren.sk/?organiz%E9r,46

proti hmyzu kupim aj ja lebo byvame hned pri lese a tiez sa v lete bez repelentu a sietky na hmyz neda vyjst 😠

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 inac kedze som teraz u nasich tak som nasla fotky z londyna, ked som robila aupair pred piatimi rokmi a nasla som aj s tymi maclarenom v ktorom som kocikovala a zistila som, ze to bol vtedy techno XT 😉 (na jednej fotke to bolo vidno 😀 ) ale teraz som citala niekde na nete, ze to bol vobec prvy resp. jeden z prvych maclarenov na trhu tak vtedy to asi v anglicku frcalo 🙂

bambola
16. jan 2011

@mirka285 no my uz autosedacku mame ale ci je tam isofix neviem lebo sme ju dostali pred 4 rokmi a je pozicana momentalne.ale zda sa mi ze nie je. ale myslim, ze na autach vyrabanych po roku 2002 by uz mal by isofix vo vsetkych 🙂

katarina7777
16. jan 2011

@bambola to nemam, aby som mala bordel vsetkym na ociach? niee, nepriehladna taska je lepsia.

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 kati to je pravda, to ma nenapadlo 😀 😀

katarina7777
16. jan 2011

som prave pozerala predpoved pocasia a do stredy tu maju byt aj cez den hmly a zvysok tyzdna prsat 😠 😠 😠 😠

meruska
16. jan 2011

@tinaki1275 vo velkom sa tu organizuje stretko s tebou na zapade a co my z vychodu?

lutsine
16. jan 2011

@kafoditka ty si spominala,ze sa ti podarilo schudnut po uprave stravy...porad ako sa stravujes?

katarina7777
16. jan 2011

este som zabudla napisat co sa nam stalo pred kupanim... maly uz bol vyzleceny a este som mu zdvihla nohy ze ci nebude nahodou tlacit, lebo on sa lubi vykakat hodinu po kupani, ale nestihla som mu dat toaletak na pindika a on si nacural do tvare jak tlacil, normalne az oci zatvaral... mi skoro cvrklo od smiechu 😀

katty17
16. jan 2011

dobry vecer babulky 🙂
Tak ja som sa prave vratila z paradneho predstavenia DANCE for life. zboznujem standard a latinu plus lucnicu 🙂 moje srdcovky. joj, hned by som si s nimi hopla 😀
@bambola, Mati, nie vsetky auta po roku 2002 maju isofix. maju to najma auta ktore su robene v kozi. ale nechapem preco 🙂

katty17
16. jan 2011

@katarina7777 - kati 😀 . slusny vykon 😀

asihej
16. jan 2011

Ahojte,uz par mesiiacov sa k vam planujem pridat nakolko mam doma tiez julovciatko. Ale pocas tehu som nestihala lebo som sa ucila na skusky a potom bolo toho casu este menej. No a vidim ze sa tu aj chudne a to je pre mna riez sktualne. Ja som pred tehotenstvom uspesne schudla 12 kil a chcela som este 5 dat dole ale moje plany skrizil Misko. Po tehu mi ostalo este kilo a pol a potom zdolat este tych planovanych 5 a budem spokojna. Mozem sa pridat medzi vas?

monline
16. jan 2011

@katarina7777 to muselo byť roztomilé 🙂)

katarina7777
16. jan 2011

@katty17 ved som na neho aj patricne hrda 🙂

monline
16. jan 2011

@asihej jasnačka, vitaj medzi nami 🙂 a pridaj si nejaké fotky, nech ťa aj s deťmi vidíme 🙂
na chudnutie je tu skupina- už len 25 kíl, súkromná ..a potom sa tu vo fore chudne pod značkou- už len 5 kíl a budem spoko 🙂

kafoditka
16. jan 2011

Akoze na hodinu mi vypadol internet 😠 😕

@lutsine nic dramaticke, zacala som dodrziavat pitny rezim, obmedzila sladke a jedavam kazde tri hodiny ale len 4x do dna.. vsetko som si nakladala na dezertny tanier a po 18tej nic nejedla.. da sa to, lebo ked vela pijes, nemas pocit hladu a nechodis stale nieco vyzobkavat do chladnicky 😉 inak som jedla vsetko, aj mlsku som si dala ale vzdy len doobeda... uz vyse tyzdna to flakam a hlavne teraz, ked mam pred kramamy vyjedam malemu keksy 🤐 🙂

lutsine
16. jan 2011

@kafoditka a kolko sa ti podarilo zhodit?

asihej
16. jan 2011

@monline OK skusim zajtra hodit foto lebo krpca mam na cicku a ja pisem z mobilu.Mne staci chudnut tu , ved aj tych 5 by stacilo 😀

kafoditka
16. jan 2011

@lutsine od oktobra doteraz -6kg.. postupne to slo dole..

mirka285
16. jan 2011

baby ja som dnes uz vysrata z podoby...a nebudem hovorit o krcoch ktore ma pri tom sprevadzaju ☹ a hladna som jak svina,cely den som nic nejedla 😢 😢
@asihej mozes sa pridat ale aj hod nejake foto...
@katty17 Kati ty chodis este do toho fitka?

kafoditka
16. jan 2011

@mirka285 😒 a nemas porad 2 kg dole?? 😉 moja, drzim palce zajtra, daj potom vediet, ako si dopadla..
@asihej vitaj medzi nami, ako sa volas a odkial si??

katarina7777
16. jan 2011

@mirka285 to sa musis odvazit a hned sa ti vycari usev na tvari 😉

ja by som mala cvicit ale sa mi nechce ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre