Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
17. jan 2011

ahojtebabule,
akurat som malu okupala,nakrmila a ulozila spat,som zvedava,dokedy 🙂
@kafoditka mne sa mala zacina tiez davat na 4,ale zatial sa len tak pohupuje 🙂
inak ja som skorpionka 🙂 ale na mna to moc nesedi,myslim,ze to musia posudit skor druhi
babule chcela som sa opytat,tym,ktorym drobci zjedia 190ml prikrmu,po akej dobe su znova pytaju papat.

kafoditka
17. jan 2011

@maxara Ninka je uplna princezna v tych satach 🙂 a strasne sa mi pacia tie celenky..

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 tusim si mi spominala, ze ho maju v premamam v eurovei??

zuzik1983
17. jan 2011

@maxara zlata je ninka v tych satach,tiez mame par takych,co sme dostali,ale moc ich asi nevynosime 😒

mirka285
17. jan 2011

@kafoditka mali ho v Eurovei v All toys,ale to bolo uz asi tri mesiace dozadu,takze neviem..

mirka285
17. jan 2011

@zuzik1983 mne po troch hodinach...

zuzik1983
17. jan 2011

@mirka285 lebo moja vydrzi tak hodinu a pol .myslim,ze nemoze byt po tak kratkej dobe hladna,ked zje cely poharik.po mliecku vydrzi nepapat aj 4hodky. 😒 nechapem

mirka285
17. jan 2011

@zuzik1983 neni smadna,skus jej dat caj...

mirka285
17. jan 2011

@kafoditka v premamam maju quinny...

zuzik1983
17. jan 2011

@mirka285 davam jej cajik,len ona mi ho nechce,sa s cumlikom na flaske len hra.ale ked tam ma mlieko,tak pije normalne 😕

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 fuuha, nakoniec budem mat problem ho nazivo okuknut.. 😕

mirka285
17. jan 2011

@zuzik1983 toto bol aj nas problem...skus vymenit caj za iny,ona je smadna...

mirka285
17. jan 2011

@kafoditka na tej kosickej neviem,lebo tamsom sa zamerala na tie maclareny,ale mozno ho tam maju...

zuzik1983
17. jan 2011

@mirka285 a aky davas ty? lebo uz som skusala 3 druhy cajiku,tento posledny aj chvilku pila a zrazu nechce.mala som normalny sypany feniklovy,hipp feniklovy,teraz jablkovo medovkovy

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 na kosickej ho budu mat isto, teraz som si spomenula, ze ked som bola v robote na tom vecierku, stavila som sa tam a pani akurat brala posledny ruzovy kus na zabalenie, lebo sa predal.. inej farby uz nemali..

zuzik1983
17. jan 2011

@mirka285 a kolko caju jej davas?

mirka285
17. jan 2011

@zuzik1983 ja tiez mam vselijake a striedam,mam ovocny,detsky bylinkovy,feniklovy...
@kafoditka tak tam ho omrknes...

mirka285
17. jan 2011

@zuzik1983 ona vypije maximalne 150 za den,niekedy 80,ako kedy...

zuzik1983
17. jan 2011

@mirka285 asi budem musiet znova vymenit cajik,mozno ju oklamem 🙂

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 len nafigu je, ze ho tam maju o 50euri drahsi ako vsade inde.. 😠 ja ho tam fakt len poskusam a objednam asi z netu

mirka285
17. jan 2011

@kafoditka ved ho poskusaj a objednaj s Eniky beniky a tym padom nebudes mat problem ani s reklamaciou...

oacka
17. jan 2011

@zuzik1983 moja tiež nechce piť čaj z fľaše,ale ke´d jej ho dávam striekačkou,tak si spokojne pije, neviem,čo to má za výmysel, ale hlavne že sa napije...

mirka285
17. jan 2011

mala zaspala,idem cvicit,caute...

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 no ale fesanda mi dnes povedala, ze momentalne maju multiway, lebo sa im lepsie predava a zatial liteway nebudu objednavat.. a aj tak ich tam mam plne zuby.. oproti TPD, vedla Albera je novostavba a tam sa otvorila nova predajna pre deti, tak zajtra tam skocim, na internete pisu, ze maju aj chicco golfky..

zuzik1983
17. jan 2011

@oacka lenze moja nejaky cas uz cajik z flasky pekne pila a zrazu jej uz nechuti?rozmaznanec maly 🙂

gabika41
17. jan 2011

mala sa mi totalne odpaja od mlieka,este minuly tyzden aspon rano a vecer dala 180ml a dnes iba po 30ml........ 🙂 som zvedava,ci jej to bude stacit celu noc 🙂 inak to riesim tak,ze jej kasu davam uz na desiatu 🙂

oacka
17. jan 2011

aj moja predtým pila a odkedy má zuby,tak z fľaše pije len UM, čaj ani šťavu z fľaše nechce...

katty17
17. jan 2011

sandra uz zaspinkala. ona tak zboznuje caj ze az nechapem . pravy opak vasich deticiek. tak ale jej zas mliecko a cajik neskutocne idu. 🙂
@noemarta - maci ja som dnes prisla k nasim, cize pojdem od nich zajtra. a mam tu len hlboky kocik. :( nerob si starosti nejako to poriesim. tam ma mozno vezme brat autom a naspat pojdem busom.
@mirka285 - miri paradne si zacvit. dnes mozes aj za mna . ale poprosim ta, nech mam zajtra o kilo mene 😀

kafoditka
17. jan 2011

@katty17 Kati, ked tak milujes posilku, tebe nevadi, ze spoteni chlapi tam vyvreskuju s kazdym zdvihnutim cinky a obkukavaju baby pri roznych cvikoch? 😀 ja som chodila pred par rokmi pravidelne cvicit body work do Astry a mali sme to v takej mini telocvicni na konci fitka, takze som cez neho pravidelne prechadzala a s niektorych chlapov mi bolo fakt na grcku 😝 toto nieje nic pre mna.. ved aj v tom zenskom som vydrzala len 2 mesiace 😀 ale tak zasa viem, ze kazdemu vyhovuje nieco ine... 😉

maxara
17. jan 2011

@kafoditka kukni sem http://deti.bazos.sk/inzerat/5724811/Predam-Chi... a skus sa dohodnut, ze to chces vidiet, vysksuas a kupis si novy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre