Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. jan 2011

@strasska 😀 😀 sa budem hanbit prist.. tesis sa na mna?

strasska
18. jan 2011

@maxara velmi 😉

maxara
18. jan 2011

@strasska naozaj? 😵

maxara
18. jan 2011

lebo baby ma tu vykreslili ako nejaku uzasnu super paradnu zensku.. a ja si nijak vynimocna napripadam.. 😒 a ani jemna a nezna 😀

mirka285
18. jan 2011

@maxara aj u nas krasne svieti slniecko,prave som sa nadlabla tym uzasnym vyvarom,mnam...a idem sa poobliekat,kym Linda drieme a pojdeme von....
@strasska aj nasa rodina je bryndzova 🙂

maxara
18. jan 2011

@mirka285 a hamamel mi neokomentujes? 😕 vies aky je krasny? zlty

strasska
18. jan 2011

@maxara neboj urobime si vlastny nazor 😉
@mirka285 peknu prechadzku

maxara
18. jan 2011

@strasska 😀 😀 no tak uz teraz sa bojim este viac.. a co ked mi nebudete rozumiet? 😨 ja strasne neeekam 😅

luciana157
18. jan 2011

maminy ako vam teraz spinkaju deturence cez den? kolko krat a ako dlho?

mirka285
18. jan 2011

@maxara vsak 30 kuknem a potom okomentujem,a nezdrzuj ma 😀

strasska
18. jan 2011

@maxara ale prestan, budes taka aka si a taku ta budeme zrat 😀
@luciana157 mne spi 3x 1 spanok je polhodkovy a dva su 60-90 minutove

maxara
18. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 daj si odchod, ty traposka.. 😀

@strasska 😀 okej

@luciana157 o 10 asi hodinku, okolo 13tej aj dve hodinky a okolo 17tej asi hodinu

luciana157
18. jan 2011

dakujem za odpovede, moja malinka spi podobne ako ste pisali, tak som spokojna 😀 ozaj a este som chcela vediet.....mate uz pre malinke autosedacku do auta ci este stale vajicko? lebo mne sa malinka uz do vajicka nevmesti, trcia jej nozulky a potom ich ma v aute take vselijake pokrivene ☹ a jeduje sa mi v tom vajicku, ze sa tam nemoze ani pohnut....len ocami moze hybat 😒

bambola
18. jan 2011

@maxara da sa povedat, ze spapam vsetko 😀 ak by ma napadlo nieco co fakt nezjem tak ti napisem 😀 momentalne napratavam mozog ucenim kym mala spi tak sa mi ine rozmyslat neda 😀

maxara
18. jan 2011

@luciana157 my mame vaco, lebo bolo asi nejake vacsie, Ninka ma uz 9 a pol kila astale jej je dobre, ale teda je uz LTT.. kazdopadne, sedacku uz mame, ale kedze je to taka ta 9-36, tak ju dame az ked to bude naozaj nutne

maxara
18. jan 2011

@bambola 😲 teraz si ma normalne vystrasila.. lebo citam ze papas vsetko a momentlane napratavas mozog uf fakt som vyvalila oci, ale aspon ze si dodala, ze ucenim, lebo dovi 😀 😀 😀

tinaki1275
18. jan 2011

@meruska neboj ked dojdem urcite sa stretneme..nezabudla som ,budem v BJ cca tyzden takze bude cas vybehnut do Kosic.. 😉 dam vcas vediet ..

bambola
18. jan 2011

@maxara nooooooooooooo tak to si mi prave pripomenula, ze prasaci mozocek faaaaaaaakt nemusim, ble 😖 . to je oblubena zabijackova pochutka mojej babky 🤐
ale ako host som vdacny objekt 😀

bambola
18. jan 2011

@tinaki1275 no kde sa tulas? mala neposlucha?

bambola
18. jan 2011

inac v BB ziadne slnko, cely den hmla 😠 poprosim sem na zajtra nejake poslat, lebo teraz mi mala spi vonku, deka na fusaku az po celo 😀

tinaki1275
18. jan 2011

@bambola ja v nervoch ,uz druhy den mala teplotovala teda len do 38 😒 ale aj tak..nechapem ci to moze byt zo zaparenin ale dr.povedala ze asi hej..este furt to ma ale uz je to trochu lepsie..dnes sme mali ockovat a neockovali sme samozrejme takze sa riesilo co teraz ..odletiet sme mali v piatok ale dr .ze ju zaockuje az vo stvrtok najskor pretoze ani ta prdel sa jej nepaci ..tak som prebookovala prave letenky na 29.1.-16.2..,vsetko medzitym bolo min.o 140 eur drahsie ,takto ma to vyslo len o 45 eur viac...hlavne ze stiham stretko 30.1 😀 a menim cely nas program.. 😒
takze v BB ta nepozriem ale ked pojdem z BJ do Viedne nazad tokolo toho 8.2 tak sa mozme vidiet v Blave ..idem este riesit tie nase Alpy ze teda ci ma ta nasa znama pre nas apartman aj okolo 10.2...

denisse
18. jan 2011

@mirka285
kde kupujes bazanta? fiiiha, to som nikdy nejedla a dala by som si ...
a ked varis vyvar, z ktoreho das aj linde, tak nedavas vobec sol? ci az potom dosolis, ked jej odoberies?

bambola
18. jan 2011

@tinaki1275 vsak stretko je kvoli tebe 😉 to by sa presunulo 🙂 no ak nepojdem tak jednoznacne sa musime este potom v BA vidiet.
chudatko moje male ☹ podla mna teplota 37-38 je najhorsia, aspon ja sa vtedy citim uplne nacucky a nic nie som schopna a pritom to este nie je choroba 😒 tak snad sa jej polepsi, aj ta ritusa 😕 neboj, potom na svk bude ukazkova 😉 😵

tinaki1275
18. jan 2011

@bambola a do toho ockovanie nie je nic moc..este aj po nom vzdy je tri dni totalne o nicom ..ale tak mame este po nom 8 dni cas tak sa hadam dovtedy pozbierame a ja ta ritka sa zahoji..no uvidiet sa urcite uvidime ..ja chcem prist aj z viedne do blavy trochu popozerat do shopingov..tak jeden den cely urcite budeme v Blave extra..

tinaki1275
18. jan 2011

no skusim docitat co ste popisali kym sa mala nezobudi ..co bude za chvilu 😒

alllexa
18. jan 2011

@maxara - no, to je to - ked sa znamenie cloveku nehodi, tak potom nema zmysel citat si horoskopy. A s tym cisarskym - povaha cloveka predsa nemoze byt ovplyvnena tym, ze ostane dlhsie v materici🙂 To, ci sa narodi skor alebo neskor je ovplyvnene hlavne fyziologiou matky, aku ma maternicu, ci sa bude otvarat skor alebo neskor. Keby niekto fanaticky veril na horoskopy, tak by si povedal, ze chce pre dieta inu povahu a siel by na cisarsky, co nema logiku, lebo tym by povahu dietata neovplyvnil, lebo je dana od pocatia a neskor potom ovplyvnena vychovou. Alebo by sa to dalo vyratat podla pocatia a snazil by sa splodit dieta tak, aby sa narodilo do jemu vyhovujuceho znamenia🙂 A to mi pride tiez absurdne, aby cas pocatia alebo nejake konjukcie planet ovplyvnili povahu dietata, ktora je uz geneticky dana.

alllexa
18. jan 2011

@tinaki1275 - to je blbe s tymi teplotami a este take starosti s letom:( Esteze sa Ti to podarilo prebookovat bez nejakej extremnej straty. My sme inak este stale neboli ockovani, kvoli tomu zadocku. Zajtra ideme na kontrolu, tak som zase v strese, ci si nas tam nenechaju.

mirka285
18. jan 2011

@denisse Gabov brat je polovnik,tak preto my mame kadejaku zverinu...bazantia poliebk je vyborna,povedala by som ze este lepsia ako slepacia,a odobrala som pre Lindu a az potom osolila,vyhoda vyvaru,ze ten sa moze solit az ku koncu a nic sa tym nepokazi...

mirka285
18. jan 2011

@tinaki1275 Mati rychlo sa uzdravte ☹

maxara
18. jan 2011

@bambola uff, aspon jedlo nechutne jedlo, ze nelubis 😀 😝
a ake, ked nepojdem.. aspon vidis, ze musis ist, ved kukni Tinaki ake robi zmatky v aerolinkach kvoli stretku 😀

@alllexa no presne naopak sa na to pozeras ako som pisala.. ja chapem, ze je to haluz, ale skus si to predstavit tak, ze vsetko co sa stane je osud a je to tak napisane vo hviezdach.. cize aj to, ze ti prepne a pojdes na cisarak preto, ze nechces mat raka, ale blizenca, aj to tam je napisane, chapes? Teda to tvrdia ti, co na horoskopy veria.. a inak, aj to, kedy otehotnies je tam a pod..
a podla mna je to tak, ze vsetci ludia mame danu nejaku povahu do vienka, ktora moze mat spolocne vlastnosti v zavislosti na datume narodenia, tak ako maju napr kvety ktore kvitnu v jednom mesiaci velmi podobne naroky, stromy a tak.. tak ako psy narodene na jar su ine ako psy z jesenneho vrhu.. ALE u cloveka nasledne je povaha ovlyvnena tym, v akom state zije a kto ho vychovava.. cize podla mna je to tak, ze vsetci blizenci maju napr 5 rovnakych vlastnosti a tie su ovlyvnene (vyzdvihnute, potlacene) rodicovskou vychovou.. preto su niektori zakriknuti, niektori ukecani, niektori sebecki, niektori menej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre