Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. feb 2010

mojalili chces ostat doma miesto lyzovacky?ma neser 😠 no nas byt uz bol tak prerobeny ze tu bol kut,nic moc vam poviem,ani detska vanicka sa tam nezmesti...dufam ze pojdeme coskoro do domu,niake tri roky tu vydrzim,byt mame sice velmi pekny,taka pozitivna energia z neho ide,ale darmo dom je dom a zahradka a v lete kavicka na terase,vecer grilovacka...no uz si to predstavujem 🙂

janatt23
20. feb 2010

dugy dakujem za radu. uz mi je lepsie ako vcera, tak snad to bude uz ok.

mojalili
20. feb 2010

Jeeeej Mirka, mas pravdu. JA som minuly rok prerabala kupelnu, mam vanu so zastenou a tam je sprchovy panel, takze 2v1.
Ale nie je nad rodinny dom. My budeme mozno uz toto leto, alebo buduci rok prerabat rodinny dom (sice je obytny perfektne,ale podla nasich predstav si ho chceme dorobit) a uz teraz sa tesim na tu krasnu terasu do zahrady. Zahradny nabytok uz mame, uz planujem, ako urobim zahradu na relax a hlavne plno kvetov....to je moje...aj sklenik chcem, aj riadky mrkvicky a tak....tak sa mooooc tesiiiim. Takze o rok 🙂 🙂 🙂
....a manzel mi slubil do ordinneho domu klavir pri krbe....tak sa na to tesim najviac 😉 😵 😵

maxara
20. feb 2010

babule, tak ja som isla nieco porobit... dokopy nic, dala som prat, zvesila som, trosku pozehlila a nakoniec si to ten mm rozmyslel a zazelal si na obed vyprazany encian s hranolkami... takze obed som mala za desat minut... no ja som nejako moc chut na to nemala... no a po utreti prachu z policky s vystavnym haraburdim som si povedala, ze vas kuknem a pozrime ho... holenie. 🙂 Tak k tomu len tolko, ze zatial zvladam vsetky casti tela udrziavat na hladko, maximalne vo faze kiwi a ked pride na to, moj mm sa velmi rad realizuje v asistencii pri holeni... dokonca mi potom oskriabe aj paty, hoci nie vzdy to je nutne, ale on to rad robi a umyje chrbatik... zlatinko... 😵 😵 no a rozhodla som sa tiez podobne ako vy, ze posledna vec, co urobim pred odchodom do porodnice bude oholenie podvozku, kedze ked som bola na slepak v 17tich (bolo treba mat oholeny pahorok, zbytok kludne aj prales, co som spllnala), prisiel ma akoze oholit sanitar, skulavy Attila s britvou... 😕 no katastrofa a dakuejm bohu, ze som sa takto udrziavala, lebo som ho samozrejme odbila, ze som nachystana a na premedikacke, kde sme cakali styria na rozne operacie, tak teta vedla oholena nebola, tak ju holil tam, pred nami a chlpy si pekne chytil medzi prsty a zdvihol proti svetlu a akoze porovnal s vlasmi a pod... skratka uchyl...bleee 😝

mirka285
20. feb 2010

mojalili som zvrela oci a si to normalne predstavila...to bude rodinna pohodicka potom v domceku 😉

maxara
20. feb 2010

mirka a kde chces ten domcek? mojalili ty v Senici? my mame dole sprchovy kut a hore vanu lovestory, to je ako rohova, ale mensia, lebo sme potrebovali ju dat na 110 cm siroku stenu... vyzera ako srdiecko, hodim link

maxara
20. feb 2010

http://www.ravak.sk/?page=lovestory
ale my mame opacne otocenu

mojalili
20. feb 2010

Hej MAxi, v Senici, manzel uz ma ten dom po rodicoch, ale este tam byvaju, lebo ich dcera nema dostavane svoje v jednej dedine, ako to dorobia, tak tam idu a my mozeme zacat s prestavbou toho rodinneho v Senici.
Ale ja to zatial neriesim, mam 3-izb. byt, zatial sa sem dame, tak to neponahla.

Maxara - my chceme v sklepnej casti urobit sprchac, ze ked sa pojde zo zahrady, aby sme sa mohli hned osprsit a ist hore cisty. Takisto chceme hned vela v spodzemnej casti urobit velky satnik (su tam krasne izby nevyuzite...). A na poschodi bude velka rohova vana...relax....NO a WC tam su dve, to staci....

zuzik1983
20. feb 2010

jaruska8 ja budem mat narodky 17 novembra

mojalili
20. feb 2010

MAXI -ta je krasna, ukladam si ten link, aby som inspirovala manzelicka 😉 🙂))))

ericica
20. feb 2010

kocky tak my sa pustame do prerabky uz v aprili dufam ze sa podari dovtedy vybavit hypoteku 😝 😝 😝
a ten gril a kavicka na terase je fain vec to vam poviem....nevedela by som byvat v panelaku....malej ideme kupovat na narodky velku trampolinu takze od nej bude klud ma tu aj pieskovisko a kooopec hraciek 😅
no a ty mojalili co si šiši.....chces ist predcasne do porodnice.... 🙂 kludne sed na zadku 😀
to ti inac hovori ta prava 😀
bola som uspat malu a zadrichmala som s nou aj ja 😵

mirka285
20. feb 2010

jeho maxara,aka romanticka vana,to vidim prvy krat 🙂 ja mam pozemok pri Velkom Bieli to je pri Senci,ale nemozme stavat,lebo to poskupovali niaky zidia,ja som im to nepredala tak teraz to niak umelo natahuju 😠 no a este je moznost stavat vedla rodicov,oni byvaju v rodinnom dome a maju velky pozemok,ale priznam sa to sa nam moc nechce,radsej by sme boli sami..byvaju v Devinskej novej vsi,aj mi tam byvame,ale v byte,to je taka aspon podla mna krajsia cast Bratislavy...no a keby sme predali byt mozme v podstate stavat hocikde na dedine,ale ked ja som taka mestska,neviem ci by som vedela byvat niekde daleko od Bratislavy...v tom Senci resp. Velkom Bieli by to bolo idealne,tak uvidim ako to nakoniec dopadne 😉

kafoditka
20. feb 2010

MAXI, ta je vazne paradna... to my s mm ked si chceme dat spolocny kupel v nasej panelakovej vani, tak ja sedim v tureckom sede a on ako tak napoly lezi s pokrcenymi nohami 😀 😀 no ale romantika by to bola v maxinej vani--to uz heeeeej 😉

mirka285
20. feb 2010

my tam byvame je samozrejme s tvrdym y 😀

maxara
20. feb 2010

mojalili to je super, je dobre to tak riesit... mne tak vec na dome chyba, lebo nas by vysla strasne draho pivnica, kedze mame nejoko vysoko spodnu vodu a este aj problem s tlakovou (to je nieco ako ze sme pod horami, pod Babou a odtial sa valia na jar prudy vody z hor dole, cize cez nas). Cize pivnica by stala 1.5x domu... no a to sme si teda nemohli dovolit... sice sa to stavalo kadejak, financovali to svokrovci cez firmu a tak, takze sme fakt super obisli a vlastne aj tu vanu a plazmovu velku telku sme dostali, lebo ju kupili nejakemu klientovi a ten ju nakoniec nechcel... no ale zaplatena bola v marzi, nejaky odpis urobili a mali sme ju my... inak pozeram, ze pekne je draha fuuu, ale je fakt super, pekne sa tam zmestime a zaroven sa aj ona nam zmesti do kupelne 🙂 mali sme s tym domom neskutocne stastie...

mirka285
20. feb 2010

maxara kym postavime ten dom budem chodit na kavicku do zahradky k tebe..Pezinok mam kusok 😀

maxara
20. feb 2010

mirka nasi byvaju za Sencom v Boldogu, len par rokov, aj ja som tam byvala asi 3/4 roka s nimi a teda nic pre mna... ale to som nechyrovala o aute a bola som viazana na autobusy, co chodia ako penicilin (kazdych 8 hodin), cize otraaaas... navyse nasi teraz ostali na dochodku a zaroven su na tej dedine kratko a nikoho tam "nepoznaju" a tak su taky osameli, mama vsade chce chodit s otcom a on to nevie pochopit a chce ist aj niekam sam a tak ich chyta ponorka... no dovidenia... 😒
kafo, ked k nam raz pridete na navstevu, mozte si dat kupel v maxinej vani, okej? 😉

kafoditka
20. feb 2010

maxa.. 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
20. feb 2010

mirka okej 🙂 kludne dobehni, ale moja zahradka je momentalne len hnusna bahenna pust s asi piatimi krami, (z ktorych teraz jedne kvitne) a s akoze skalkou na rovine, co je v zahr.architekture zakazany prvok, ale ona bude nadvazovat na dom a zahon, len co sa zacne jar... kamarat mi slubil (oni maju velke zahradnictvo), ze mi da nejaku super akciu na zahr. kry, tak sa tesim, na jar nakupim

maxara
20. feb 2010

kafo mam aj sol do kupela (penu nie, mm je alergik) 😉 co neprehovorim ta?

mirka285
20. feb 2010

auto mam nastastie,a strasne sa mi paci prostredie toho pozemku..asi 5 minut peso tam mame jazero,v Bieli dobru zmrzlinu,do Senca kusok a maju tam pozemok aj kamarati..len stavat zatial nemozme ☹ som zvedava kde nakoniec skoncim..v niakej zapadnutej dedine na konci sveta 😀

kafoditka
20. feb 2010

maxa ty si pripad 😉 a ked ta vezmem za slovo a dojdem, co ked sa mi u teba tak zapaci-hlavne v tej zahrade, ze uz nebudem chciet odist?? 😀 To by si asi tazko rozdychala, keby sme s mm zakempovale u teba v tej kraaaasnej zahrade rozkvitnutej 😉 😵

maxara
20. feb 2010

mirka nebooj, urcite sa raz dockas a postavite... a ked mas auto a znamich v dedine, tak si za vodou... deti si zvyknu lahko... my mame susedov uplne paradnych, navstevujeme sa s dvoma parmi, jedni su hned tu vedla, mame spolocny plot a druhi su o kusok dalej... my sme sice priamo v PK, ale az na Cajle, cize do mesta pol hodka skratkou cez vinohrad... a naspat do kopca 😝 takze auto to isti 🙂

maxara
20. feb 2010

kafo, ked prides teraz, urcite sa ti v nej pacit nebude, nemame travnik 😝 😝 a kvitne len jeden krasavec (ma jednu haluzku a 5 kvietkov, Baso mi ho v lete zozral).. ale ked mi das dopredu vediet aspon hodinu, aby som to najnutnejsie upratala tak pokojne 🙂 vanu pre istotu umyjem a kedze momentalne mam volnu izbu, ktoru volame hostovska, tak kludne mozte prenocovat 😀 😀

maxara
20. feb 2010

kafo - ak to vydrzis... nasi psi vas oskacu a ulizu a mm ma velmi rad navstevy, tak zanho tiez nerucim...

kafoditka
20. feb 2010

a je tu kamen urazu! ja sa psov neskutocne bojim, mne darmo povies, ze mi nic nuerobi, ze ma chce len onuchat alebo co... ked zbadam za branou velkeho psa u znamych, nikto ma nedostane dnu skor, pokial ich nezavru a to este vyslem manzela, aby to skontroloval.. 😀 taky som ja strachoprt

maxara
20. feb 2010

no kafo tak ked sa bojis velkych psov, tak to este pochopim, ale tychto mojich??? dam do albumu kym mi ich admini nezmazu, pockaj

kafoditka
20. feb 2010

maxi 😀 tak to by som prezila 😉 a mas krasnucku fotku s mangelom, moc vam to sekne. nikdy som si nemyslela, ze gerbery tak krasne ukazu vo svad. kytici alebo pierku.. Moc pekne

maxara
20. feb 2010

babule kuk do albumu, kym mi admini zmazu krasniky... ta tmava je Lara a svetly je Basko a dala som tam aj nasu svadobnu foto... kym ma to neprejde

maxara
20. feb 2010

kafo vsak su cacani, ved to su plysaky... ziadne psy.. tie gerbery mali byt povodne minigerbery, ale ako na potvoru boli vypredane... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre