Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
28. jan 2011

@maxara
velmi pekne to mas 🙂

kafoditka
28. jan 2011

@denisse dakujem, neboooj sa, aj Barunka sa rozhybe, potom ju uz nezastavis 😉

mirka285
28. jan 2011

@maxara jasne,dobre to mas...retroskop radim medzi sexualne pomocky 😀

maxara
28. jan 2011

@denisse ona mi vlastne vobec nic nestrihala, len ofinu a spravila tu trvcu 🙂 tak na skusku, ze ako to bude.. som zvedava, ako dlho mi to vydrzi

zrzulka
28. jan 2011

....no teda vy tu preberate temy, skoda ze ja sa nemam cim zapojit ...tak idem zas o duuum dal 😉
btw nocne stoliky nemame 😉

maxara
28. jan 2011

@mirka285 mas ho v nocnom stoliku? 😀

mirka285
28. jan 2011

nemam,ale je na zozname veci,ktore musim kupit 🙂

maxara
28. jan 2011

@mirka285 aby ti ho Gabo z Thajska nedoniesol 😀 😀 😀

mirka285
28. jan 2011

@maxara no veru....krasavice idem kupat malu a cvicit,vy aj tak vsetky budete kukat vecer tu trubku,tak potom sa este citame...

ywett
28. jan 2011

@mirka285
ja trubku nepozeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ja kazdy vecer pracujem 😖

kafoditka
28. jan 2011

@ywett a co ty vlastne robis??

ywett
28. jan 2011

@kafoditka
manager, pravnik...viac funkci v jednej...

kafoditka
28. jan 2011

@ywett v konkretnej firme?

ywett
28. jan 2011

@kafoditka
mas ip

bambola
28. jan 2011

srandicky 😀 bobka s mojim bratom 😉

katty17
28. jan 2011

@bambola - mati, vy mate asi cela rodina take paradne oci, vsak? 😀

monline
28. jan 2011

@bambola je mi jasné z ktorej rodiny tie krásne oči bambolka má 🙂 a tuším brácho je za každú srandu 🙂

monline
28. jan 2011

@mirka285 a ja že mi dáš nejaké poznatky...ja by som chcela tiež, lebo takto neskutočné stresy prežívam, tak prd z toho mám 🙂 a pilulky nemôžem kvôli tlaku, muž zásadne nechce pršiplášť 😖 ale kedysi mi lekárka vravela, že danu nemôžem, lebo mám zdevastovaný krčok..no ale počas celého tehu sa nikto na môj krčok nesťažoval, tak nech mi to pozrie poriadne zas..budúci týždeň tam pôjdem (nebola som po pôrode 😒 , hoci som tam 3x bola pre papiere)

monline
28. jan 2011

@ywett tuším budem pod kontrolou, tak nebudem podvádzať a žiadne koláčiky tlačiť 🙂
ani ja nepozerám trubku 🙂
@maxara mne sa páčiš a to ani nie som do teba 😀

monline
28. jan 2011

@luminkasp preklad som mu poslala a podakoval, zatiaľ sa mi neozval, že by niečo ešte potreboval, tak asi bolo všetko v poriadku..díky ešte raz 🙂 na FB som pozerala tvoje detičky, sú tak nádherné 🙂

noemarta
28. jan 2011

sevas holky,
akoze to co ste preberali cez den, fuuuuuj baby..... ved nasu temu vymazu, to sa nepatri cez deeen..... 😉 😉
@maxara pjekne to mas, dobre som pochopila, si si dala spravit trvalu??? tebe sa nahodou nevlnia vlasy???
@ywett perfektne saty si mala, ty si sa teraz niekedy vydavala ze, ako myslim nanajvys 2 roky dozadu zeee, lebo take saty sa az teraz nosia... super ste vyzerali....
takze dalsia pracujuca osoba, tak nie sme same @merikac.....
@monline tebe sa zajtra ozvem a dohodneme sa jooooo, aby si si nemyslela ze som na teba zabudla

Holky jak zacalo vonku mrznut, mne Nela vonku znovu spi aj tri hodiny, vidim ze zboznuje ukrutnu zimu, vidno ze ma polske chladne korene 😉

ywett
28. jan 2011

@noemarta
Vydavala som sa pred 4,5 rokmi 🙂))))) a vtedy som mala tento styl a vela ludi nechapalo 🙂
@monline
Budes 🙂
len mne to od buduceho tyzdna uz nebude tak vychadzat cvicenie aj plavanie, kedze idem uz aj pracovat :(
kolaciky mozes, ja furt tlacim, ale uz nie tolko sladkeho ako pred a pocas tehu

bambola
28. jan 2011

@monline mon u nas sa to asi dedi lebo v prvom rade je za kazdu volovinu moja mamina a potom aj my dvaja s bratom 😀 😀
@katty17 no neviem, mne take neostali, malej by mohli 😉 ale do 14 som aj ja mala take pekne 😎

bambola
28. jan 2011

kupila som si dnes zimnu bundu v akcii, taku sportovu, vhodnu aj na lyze 😉 chcela som si odfotit, ze sa pochvalim a dosla baterka na fotaku 😠

monline
28. jan 2011

@noemarta aj ja som sa ti chcela ozvať a dohodnúť sa 🙂 napíšem ti asi IP ked malý bude lepšie spať

@bambola brácho má presne oči ako malá

@ywett no dobre teda..už som aj sama naštartovaná, že budem..ešte vyžeriem posledné zásoby sladkého 🙂

noemarta
28. jan 2011

@ywett ty tiez ides na velke stretko????
o.k. monline, piiiiis...

mirka285
28. jan 2011

@monline ale teraz cakam kazdym dnom kramy,takze urcite tam pojdem,akurat neviem,ci mi zase tie vysetrenia nebudu musiet robit odznovu ☹

monline
28. jan 2011

@mirka285 aké vyšetrenia sú pred tým nutné?

mirka285
28. jan 2011

@monline no brali mi aj krv,aj stery...

monline
28. jan 2011

@mirka285 čiže na 1x to nevybavím..ak tam prídem, dá mi termín na odbery a na základe výsledkov asi určí čo dalej..lebo ona berie krv len do pol 8

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre