Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
30. jan 2011

@maxara na tej foto v tom fialovom triku vyzeras fakt ze dobreeeeee 😉

noemarta
30. jan 2011

@kafoditka pocuj, mam ti doniest k max cipok, po nom hned pojdes!!!!!

maxara
30. jan 2011

@monline nebud smutna, stretneme sa niekedy coskoro 😒 a urcite aj baby znova pridu.. niekedy vo februari 😀 dobre tak mozno v marci.. nech to nie je tak casto 😅 aj ked mm sa tesil, ze mame konecne utrety prach 😔
jasne ze mam tolko papuc.. su v tom zaratane aj kroksy a take gumene slapky, ktore nikdy neokusili chodnik 🙂 proste klasickych papuc je asi iba 23 parov, potom take trapne supky su tam tusim 2 pary a zbytok su take tie pevne, to som si kupila do nemocky a tak..

@vierkaha jasne, co mu je.. ved v aute nemrzne a u nas tiez nie 😉 vobec nepojdeme von, iba od auta dnu..

Inak som vam ani nepisala, ze som sa zbavila jedneho auta spred domu. Nie je tusim vhodnejsi cas na danie auta do servisu 😉 druhe mam v garazi, takze jedno sa nam este zmesti do dvora, aj dve, ked pekne nacuvate a tych 8 niekam popraceme 😀

maxara
30. jan 2011

@noemarta 🙂 myslis v tom tyrkysovom? 😕

maxara
30. jan 2011

Inac baby to je asi pravda, ze ked som tu , tak sa napise vela .. ☹ ved kuknite.. som rano prisla a zapisala som stranu.. idem sa najest 😒

mirka285
30. jan 2011

dobre ranko...Kafko tiez som ti chcela poradit cipok,mam aj ja doma,tak povedz ci chces...mne raz mama pradila senny list,a z toho sm mala taka krce,ze som myslela ze porodim,takze to neodporucam ale cipok je v pohode...moja dcera dnes tolko vyprava,no neviem po kom je 😅 akurat som sa naranajkovala,vypila som kavu a idem sa vysrat aj za teba Domi....my teraz vstavame takto o osmej,tym,ze vecer cvicim a naucila som si malu zaspavat o pol osmej tak potiahne uz len takto...predtym spala aj do pol desiatej,no Gabo povie,ze som ju pokazila 😀

aalexis007
30. jan 2011

@kafoditka presne ten Liteway som pozerala a bol o dosť užší. A na tomto sa mi veľmi páči, že má rúčky spojené.Že to nieje taký klasický golfáč. Tá predávajúca nám povedala, že klasické golfky sa po čase akoby rozhegajú a už nie sú také stabilné ako tento, ktorý má rúčku stabilnú. A je naozaj perfektný. Vrelo odporúčam. A ani cena nebola zlá.

kafoditka
30. jan 2011

baby tak vy veselo serete aj za mna. akeeee sze zlateeee 😅 tak ked uz, tak aj to brucho za mna trochu vyfuknite, ja sa dnes budem normalne asi hambit za to ake mam velke, tak si ho prosim nevsimajte.. 😠 😀

@mirka285 tak mi prosim vezmi ten cipok, ale dam si ho az ked sa vratime domov - pre istotu 🙂

mirka285
30. jan 2011

@kafoditka ok berem ti ho

noemarta
30. jan 2011

@maxara anooo v tom...
@kafoditka takze ja nemusim joooo.... ci chces dvojitu davku.... 😀 😀 aj ja som sa za teba vykadila.... 😀 😀 az z podoby...
@mirka285 pisala ti katty17 ze nejde k max??? akooo nakoniec dojdeme iba my skalneeeee... 😒

mirka285
30. jan 2011

@noemarta nepisala,vcera mi pisala len tolko,ze poprosi brata nech ju dovezie...tebe pisala?

maxara
30. jan 2011

@noemarta coze??? to uz ani Katka nejde? ☹ to co ma byt..
a aby sme ta spoznali, ked si sa vysrala z podoby

@aalexis007 ty si si to nerozmyslela? 😉

maxara
30. jan 2011

@mirka285 Miri, ved a ty si ju nemala viezt? 😕

mirka285
30. jan 2011

@maxara no ona mi pisala,ze je u rodicov a ze brat ju dovezie,a ja som sa ponukla,ze od teba ju ja mozem kludne zobrat....

bambola
30. jan 2011

dobre ranko,
juj dievcata v dobrom zavidim 🙂 poprosim fotky a samozrejme co najskor nejake stretnutie len keby sa to podarilo zorganizovat ked prave nebudem v BB v skole 😠 😀 😀
@kafoditka domi aby ti nebolo luto idem na vecko aj ja 😀 ale moja mala suciti s tebou, tiez uz nekadila zo 5 dni 😕 asi jej na chvilku prestanem davat banan na ranajky 😅
@monline no mala je tak trosku na starkeho ale aj ja som bola ako decko a teraz som udajne na mamu 😉
mamina je este mladica 😀 vsak ma mala v 22 😉 ked som otehotnela tak povedala, ze ona si to tak predstavovala, ze ked ona bude na dochodku tak bude mat take male vnucatko....tak som jej povedala, ze to by som musela rodit v 45 aaby to tak bolo 😀 😀 to si clovek neuvedomi 😉 ale teraz si velmi pochvaluje 🙂

kafoditka
30. jan 2011

😠 😠 😠 ☹ len provokujte...

maxara
30. jan 2011

@kafoditka ved aj u nas si mozes dat cipok.. pojdes hore do sukromia a je to.. tam mozes prdet, srat a smradit do aleluja.. ved nikto z nas nesere fialky za zvukov malaskovho klavira 😀

maxara
30. jan 2011

@mirka285 no toto.. ja som myslela, ze ju celu beries hned z ba, aj domov

@bambola 😉 fotak mam nabity a nachystany 😀 😝

kafoditka
30. jan 2011

@maxara 😀

maxara
30. jan 2011

@kafoditka a po cipku to vypustis do 10 minut 😉 a zmesti sa ti potom aj pizza, aj kolace 😉

bambola
30. jan 2011

@maxara tak to ma byt 🙂
pozdrav odo mna baby a , ze tinaki nech sa mi ozve ked sa opat vrati do BA z vychodu 🙂

maxara
30. jan 2011

@kafoditka este ma napadol jeden recept.. ale neviem teda, ci sa ti chce.. ze si umyjes ritusu tak hlbsie mydlom.. namydlenym prstom aspon jeden clanok dnu..

maxara
30. jan 2011

@bambola to by tu musela Tinaki sediet, aby som jej to nezabudla povedat 😅 ale snad sa pokusim nezabudnut

bambola
30. jan 2011

@kafoditka kafko inac mohla by si sa trosku stremovat pred stretko a ani sa zo zachoda nepohnes 😀 viem teda, ze vacsiu bab uz poznas osobne ale skus si nieco nahovorit...ja neviem, ze sa nebudes pacit tinaki alebo co 😀 😀 😀 alebo ze baby budu zizat na tvoje brucho, uvidis este aj budes meskat co budes sediet na hajzli 😀 😀

bambola
30. jan 2011

@kafoditka a este ma napadla, vsak rektalna rurka 😀 😀

kafoditka
30. jan 2011

@maxara zeby som skusila praktiky a´la Mirka?? nebude si len ona uzivat.. 😀 😀

bambola
30. jan 2011

@maxara maxi nahodou ja neserem vobec a keby aj nahodou hej tak len fialky , niekedy orgovan 😀 😀 😀

kafoditka
30. jan 2011

@bambola ja som sa uz tolko natremovala v zivote pred vystupeniami, ze dnes neviem, co to trema je, takze z toho by nic nebolo 😀 a ja som papula, ja sa nehambim rozpravat s cudzimi ludmi, takze ani odtial cesta nevede 😉 no necham to ja na ten cipok a uvidim, ci sa vyserem z podoby ci nie 😉

vierkaha
30. jan 2011

Dobré ráno, baby ja mám normálne cestovnú horúčku ( asi som už moc dĺĺho nebola medzi ľuďmi) 😀 Idem ešte navariť plievku. Obed mám zo včera( som si uvarila v predstihu, aby ma dnes nič nezdržovalo) Tak len dám Maťovi obed urobím zo seba človeka a frčíme.

@monline ja som to vynucovanie nemyslela tak, ako blbo to vyznelo, ja len že Maťko sa mi krásne dokázal zahrať sám, keď bolo treba. Inak sa väčšinou hráme spolu, ale teraz je to o tom, že som sa od neho nemohla ani pohnúť, lebo hneď plakal.
@robika ja som to tiež včera našla v múdrej knižke ( mi to nedalo, tak som ešte šmírila) tak snáď sa to časom, zase vráti do našich koľají.

booklover
30. jan 2011

@monline iste, je to vase rozhodnutie. nam tato metoda vyhovuje, mame ju odskusanu aj pri chorobe, aj po porode, aj pri zmenach dlzky cyklu, anovulacnych cykloch... a deti chceme isto viac, ak by sa nedarilo, tak aj adoptujeme. mozno aj tak adoptujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre