Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
1. feb 2011

@robika cez deň ked nakuknem na koníka, tak buď ked spí, alebo ho dám do postieľky (vydrží tam hrať sa asi 5min 😀), alebo mi sedí na kolenách, páči sa mu klepotanie po klávesnici, ale on mi stlačí také klávesy, že sa mi vypne pc 🙂 ani ja pri ňom moc toho neurobím, ale ani nie, že by som nestíhala, skôr sa mi nechce nechať ho tak a venovať sa zdĺhavému vareniu, čiže väčšinou máme rýchle jedlá 🙂

robika
1. feb 2011

@monline aj mne sa vydrzi sam hrat par minut... doma mi hovoria, ze som si ho tak rozmaznala a naucila, ale ja si to nemyslim... len pred pc ked ho dam, tak mi s hrackou bucha do notebooku, ale mi berie mysku, takze s nim sa to neda 🙂

robika
1. feb 2011

@maxara to cucatko je dobra vec? ja som tiez uvazovala ze by som to kupila, ale neviem ci to nie je kravina
@oacka my mame poharik so sosacikom, takym umelohmotnym z DM znacka babylove, bol uplne lacny a podla mna je fajn a sice este take uspesne to pitie nie je, ale pomalicky nam to celkom ide... zavisi co je vo vnutri 🙂
@kafoditka ten Tvoj Filipko je inak velmi akcne dietatko, no budes mat co robit, ked bude vacsi a vacsi, ale aspon sa nebudes nikdy nudit 🙂
@luludi je fajn, ze Ti malickeho vysetrili a prisli mu na to, hlavne nech ste uz obidvaja v poriadku.
@ywett tak dufam ze sa Ti bude robit v pohode a ze ked budes v praci, tak to bez malej vydrzis, to bude asi dost tazke zo zaciatku
@mirka285 joj ten dobry pocit ist od kadernika by som brala... urcite mas tie vlasy super, lebo na fotkach ich mas vzdy velmi pekne upravene a krasne, hned by som menila 🙂

monline
1. feb 2011

@robika tak tu musíš zavítať aspoň ked spinká 🙂
nemyslím, že si si ho rozmaznala..ved predsa robíme všetko pre deti, aby neplakali a nenudili sa..niektoré sa dokážu zahrať aj samé, niektoré nie...

robika
1. feb 2011

@monline ked mam menej prace, tak sem zvyknem takto vecer zajst, ked je v dome tichucko 🙂
a ako sa ma danielko, uz je lepsie?

gabika41
2. feb 2011

dobre ranko sa praje 🙂 stale pokracujetake pekne blbe pocasie z ktoreho sa mi nechce vobec nic.... 🙂

booklover
2. feb 2011

ahojte damy! nepodarilo sa mi vojst do podtemy o velkom stretku, tak som poslala ip @oacka @kafoditka @denisse @maxara @mirka285 ak je este niekto, komu mam ip posielat, dajte vediet. je tam info o hoteli Polana. a je zatial aj iny navrh, kam by sa slo?

bambola
2. feb 2011

Dobre rano 🙂

@luludi dakujeme, predvcerom sme stastne dorazili domov 🙂 super, ze uz aj vy ste doma, ked budete fit mozme ist von 😉 teraz ked uz vedia co vam je bude len a len lepsie 🙂

vcera sme pobehali po ikey, kupili sme malej stolicku. povedala som si, ze nejdem kupovat ziadnu drahu stolicku, trochu som popustila financie pri kociku 😉 a dobre sme spravili, ta ikeacka sa zatial osvedcila a malej sa strasne paci. hlavne ked moze trieskat o ten pultik 😀 sme si povedali, ze ak budeme chciet tu rastucu tak tuto predame a kupime aj neskor.
inac ak mate radi tie ikeacke gulicky v restike tak sa chodte napapat teraz maju akciu do 13.2. z 1€, my sme si dali hned kazdy po dva taniere 😀 😀

potom sme este boli v meste. inac sme vyskusali kocik aj v ikey a dokonca aj na trase aupark-mesto a spat 😀 lodger tam perfektne pasuje a mala tam bola zakuklena ako taky motylik 😀 aj si pekne pospala 🙂

bambola
2. feb 2011

@booklover musis poziadat dugynu o vstup do sukromnej temy 🙂

luludi
2. feb 2011

@bambola ahoj 😵 som rada, ze ste v poriadku docestovali. V ikey ste kupili gulivera, alebo tu plastovu? Mny silno rozmyslame nad guliverom, mne sa ta stolicka dost paci. Pri plastovej sa trochu bojim, ci buba udrzi 🙂
Dnes musim volat Dr. Rolnej, uz by sme mali byt jej pacienti, ale dalo to dost prace, Foltinka nas moc nechcela pustit.
Do konca tyzdna by mi mala prist nova krasna manduca. Tesim, tesim 😵 😵 😵

jaruska8
2. feb 2011

Ahojte, pozerám, že riešite menzes, ja tiež čakám... Prvý od pôrodu som mal na Silvestra a teraz teda čakám a čakám... Už sme si aj srandu s manželom robili, že čo ak... Ale nemyslím si. 😉 😉 😉 Bol by to šok. 😀

mirka285
2. feb 2011

dobre ranko...
@bambola Mati super,ze ste doma...ale nie si v obraze zalozila sa nova tema ohladom stretka,tusim ju zalozila Deniise,takze o vstup treba poziadat asi ju...
@luludi
@bambola vas som sa chcela opytat,vy mate aky net v Dubravke,tiez Swan ako ja?

mirka285
2. feb 2011

@booklover sa smejem teraz,to co si mi poslala ohladom hotela,som si nastudovala aj ja na nete,ja som myslela skor take info od syna, ako to tam naozaj vyzera naozaj realne...

kafoditka
2. feb 2011

Dobre rano... tak mne sa celu noc snivalo, ze som skakala z lietadla padakom a citila som, ako letim 😕 bohvie, co to znamena.. Dnes je vonku pekna kosa, ja uz chcem teplo a jar 😒 Babulky co dnes varite? dajte nejaky tip

mirka285
2. feb 2011

@kafoditka ja varim bryndzove halusky

bambola
2. feb 2011

@luludi lulu tu plastovu ta nam staci uplne 🙂 myslim, ze by udrzala aj buba akurat, ze by tam nemal tu zmensovaciu vlozku, my musime 😀

@mirka285 lenze to megastretko je podtemou v skupine "julovciatka 2010" (okrem megastretka je tam este kecame o hocicom a nejaka kucharka 😉 ) a administratorkou je stale dugy 😉
my mame opticky orange kabel, aj ked nas obcas trochu serinka 🙄

bambola
2. feb 2011

@kafoditka domi ja som vylozila nejake maso ale vobec netusim co je to za zmrazenu kopku takze este uvidim co budem varit 😀 a chcela by som dnes aj tie nivove slimaciky 😉 😝

lutsine
2. feb 2011

pekne ranko vsetkym.-...moj maly je hore od pol siedmej a od rana blaboce svojou recou...a bababababa....a dididididi......

bambola
2. feb 2011

jaaaaaaaaaaaaaaj a aby som nezabudla skor nez to capnem na fb MAME ZUUUUBOK 😎 , uz je vidno normalne biely otvor na spodku. len teraz neviem aky datum napisat maxi, lebo zacitila som nieco predvcerom, overene to mame od vcera, dnes som to uz aj videla ale este nieje von len ta otvorena strbinka tam je 😅 tak kedy? 😀

lutsine
2. feb 2011

Vcera som bola s malym na cviceni na fitloptach...organizuje to materske centrum u nas,....v skupine je 8 deticiek a sestricka sa kazdemu venuje...parada... 🙂 vrele odporucam....http://www.artspektrum.sk/mcslniecko/?p=582
urcite v kazdom meste je nieco take...🙂 aj sa tam super porozpravame, co deticky mozu papkat a tak....

luminkasp
2. feb 2011

aj my mame zubok 😎

lutsine
2. feb 2011

my este nemame zubok 😢

mojalili
2. feb 2011

Dobré ráno kočky,
Pridala som do megastretka juloviek nejake linky na ubytovanie, mozete pozriet 😉

Ked uz riesite menzes, tak mi neda nenapisat, co som vcera u gynekologa sa dozvedela.

Oznamila som mu, ze uz som mala 2x mrchu....Informoval ma, ze tym ze stale kojim a pravidelne menstruujem, dostavaju sa do tela dietatka moje velke hormony....skodlivejsie je to pre dievcatka, ak takto zena menstruuje viac ako 1/2 roka a ma pravidelny menzes, mozu zacat dievcatku krvacat bradavky, zdurit sa a tak...u chlapcov je to menej...
Teraz sa nezlaknite, ten menzes musi byt pravidelny - 28 dnovy.... , nie ze jeden mesiac je a druhy nie...

Mam velke problemy s tym ci kojit alebo nie, kojenie velmi oslabuje moj organizmus a za tento tyzden (a to je streda), mi uz dvaja lekari povedali, ze mi problemy sposobuje kojenie...tak rozmyslam tak o 2 mesiace Danka odstavit, ale ked vidim, ako cuca, je mi to luto... ☹

kafoditka
2. feb 2011

@bambola Mati ale to je normalna verejna tema, nepotrebujes povolenie..
a gratulka k zubceku 😉
@luludi Luci my mame tuto plastovu sedacku doma v CA a je suprova. Malemu sa tam paci viac, ako v drevenej, co mame tu v BA..Je dost pevna aj siroka, nemusis sa bat a stoji len nejakych 12eur tusim.. teda my sme ju kupovali v akcii..

lutsine
2. feb 2011

@mojalili no mi nieco hovor o imunite...ja mam herpesy uz druhy tyzden a nielen na pere este aj na nose...ale ked malemu tak cicik chuti ,jedine pri nom sa ukludni.... 🙂

tatianka.g
2. feb 2011

dobre ranko
ja sa tiez neviem dostat k teme o megastretku :(
@kafoditka davala si niekde na stranku recept na tie slimacky? skusila by som ich urobit, ked mali taky uspech

mirka285
2. feb 2011

@mojalili teba som sa chcela uz davno spytat,ze preco si presedlala do junoviek,ked cele tehu a aj potom este chvilu si tu bola s nami? junovky su ti sympatickejsie?

bambola
2. feb 2011

@kafoditka domi ani booklover ani tatiana.g sa tam nevedia dostat, takze musi byt uzamknuta 😉

bambola
2. feb 2011

@kafoditka inac ja som na tu ikeacku umelu pozerala dost krivo ale teraz musim priznat, ze som zmenila nazor a preto som sa rozhodla, ze ju kupime 🙂 a fakt sa mi zatial pozdava a mala je v nej cela vytesena, kupili sme aj pultik tak do neho trieska ostosest 😀

mojalili
2. feb 2011

@mirka285 CHodim aj tam aj sem. Nie MIrka, ak mam pravdu povedat, VAS poznam lepsie a vy ste mi sympatickejsie, ale ked sa riesili aj nejake problemy ohladom deticiek, jedenia, tak viac som sa dozvedela od mamiciek, ktore mali rovnako stare deticky ako je Danko.. Tu je predsa vekovy rozdiel aj o 1,5 mesiaca - 2 mesiace . Avsak rada sem chodim a citam vas, a ked si si vsimla aj prispievam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre