Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. feb 2011

@mirka285 ze aj ja som jedna z mala krasnych blondin ☹ 😀

mirka285
5. feb 2011

@maxara ty koza,vsak to co je jasna vec,tak to ani nespominam...to je kazdemu jasne a vobec o tom nikto nepochybuje 😀

maxara
5. feb 2011

@mirka285 no to dufam 😀 😀 😀 ze je to vsetkym jasne 😀 😝

robika
5. feb 2011

Dobre ranko,
my od vcera teplotujeme, dufam ze su to len zubky, lebo svokra aj svagor su chory.... ale maleho drzim od nich, aby to nahodou nechytil... vcera mi aj 3x grckal a ma hnacku...
baby ako dlho trvaju teploty zo zubkov? mam teplotu zrazat cipkami, alebo aj zabalmi? a ako sa robia zabaly, pytala som sa minule u doktorky, sice mi povedala, ze prve 2 maju byt iba s vlaznou plienkou a na 5 minut, ale neviem, ze mam mu dat na telicko vlaznu plienku na 5 minut, potom mu ju mam dat dole a obliect ho a po akom case mu mam dat dalsiu... este v zivote som nerobila zabal... ☹

maxara
5. feb 2011

@robika teplotku zrazaj dole az ked je nad 39 alebo 38,5

maxara
5. feb 2011

@robika a daj paralen cipok do kakule a az keby nezabral, tak zabaly

robika
5. feb 2011

@maxara viem, len mame taky bezdotykovy teplomer, ktory vzdy ukazuje inak, tak vcera ukazoval 38,3 38,7 38,5 tak som mu dala ten cipok... vzdy mu meriam 3x a beriem taky "priemer"...

robika
5. feb 2011

@maxara dakujem, dufam ze tie zabaly nas minu...

kafoditka
5. feb 2011

Bre ranko, dnes bude krasny dnik, tesim sa, teplucko, slniecko, juchuuuuu 😵 😵
@gabika41 pri vybavovani noveho pasu musis stary odovzdat...ked si ho chces nechat, musis nahlasit stratu ako spominala @mirka285 😉

merikac
5. feb 2011

dobre ranko babulky,,,nic sa mi nechce a tak vela ma toho caka--------moja krasulka mala vcera 8 mesiacov a my sme na to zabudli,,,booze ako rychlo to leti,,,,,,,,,,,,vraj telu trva rovnako dlho aby sa dalo do hromady po porode ako dlho trvalo tehu,,,tak to moje musi za jeden mesiac toho sakra vela stihnut 😀 .@maxara - ty si jak pekne motivovala @monline k tomu chudnutiu 😀 😀 .@mirka285 ako chudi bazantia polievka- ako kuracia? 😲 - dost casto ju varievas,,,,,,,,,,,,

merikac
5. feb 2011

@kafoditka Dominika a ty si niekde v zahranici pri mori?!-slniecko teplucko 😕 ?!-------tu je kosa a zamracene 😲

merikac
5. feb 2011

@robika ak to je len zo zubkov, tak zabaly nie su potrebne, teploty sa drzia cca 2-3 vecere okolo 38.....

luludi
5. feb 2011

pekny den 🙂 ,

vonku ukazuje 10 stupnov, aj slniecko svieti, dnes by mohol byt pekny den. Dnes triedime a zaradujeme s bubom doklady a zaplatene faktury, velmi sa mu to paci 🙂
@robika nech sa vam skoro polepsi
@merikac gratulka k vymesaciu, Emmka je uz mala-velka princezna 🙂

mirka285
5. feb 2011

@merikac bazantia je este o trosku lepsia ako slepacia,ale inak velmi podobna...vari sa presne tak isto,len z bazanta je lahodnejsi vyvar,predsa len nie je dopovany kadejakym svinstvom ako sliepky na farme 😀 baby mam otazku...v tychto veciach mam sice vzdy ja prehlad,ale tento krat neviem a to uz hodinu surfujesm po nete...co sa da dat do golfacu na prikrytire ak nechcem deku?moja predstava je nieco co nemusim stale napravat a nepada to?poradte...

zrzulka
5. feb 2011

@mirka285 mirka ja som mala fusak pri malej, mne ho drzalo madlo takze som ho nemusela napravat ani nepadal ...

zrzulka
5. feb 2011

@luludi verim ze sa paci, nas pato to iste ked zbada papiere vystartuje ako neriadena strela 😉

zrzulka
5. feb 2011

@kafoditka v blave tiez tak fuciiiiiiii??? muz vymyslel ze ide sa do lesa ale pozeram von ze vetrisko riadne

kafoditka
5. feb 2011

@merikac Meri my mame v Petrzke 1O stup. 🙂
Kocky ked je takto teplo, nechavate v kociku este fusaky? ja asi este necham a maleho slabsie obleciem..

kafoditka
5. feb 2011

@zrzulka hej hej fuci, ale nevadi, hlavne ze je slniecko a +ove teploty 😉

bambola
5. feb 2011

Dobre ranko,

tak vcera sa mi mala vysplhala na laptop, ogrcala mi klavesnicu aodvtedy mi samozrejme klavesnica nejde ☹ teraz mam pripojeny laptop na externej klavesnici.

@maxara tak my mame takuto susediu telenovelu nad nami asi tak 1x do mesiaca ked pride tato na navstevu a strasne zvozi toho pubertaka 😀
@mirka285 chcela som napisat, ze aj ja som z mensiny ale som zabudla, ze uz nie som blond 😉 umela inteligencia 😀 😀
inac ja malu do golfaca som dala normalne v lodgeri
@monline ja mam rada cokoladu ale ku podivu taketo torty moc nie, celkovo moc cokoladove kolace nemusim ale vynimkou je asi sacher torta 😝 ale inac ten slovan nevyzera zle 😉
@kafoditka ja nechavam vsetko tak ako doteraz, pre istotu, este sa neodvazim jej odoberat vrstvy

bambola
5. feb 2011

@maxara jaj som sa chcela spytat, ze preco je pre teba to madlo take dolezite? citala som nazory mamiciek, ze decka ked nemali tak im proste nechybalo. na nasom nie je ale da sa dokupit tak si to este premyslim ale zatial neplanujem

mirka285
5. feb 2011

@zrzulka ja mam fusak v Teutonke,takze ja hladam nieco do golfaca,ale nie fusak,mala som na mysli nieco prechodne...daco take ako ma lodger tu vnutornu vlozku co sa da pouzivat ako deka...baby co mate lodger,da sa ta vnutorna vlozka kupit aj zvlast? @bambola @neomarta

bellablonde
5. feb 2011

@mirka285 miri tusiiim, ze niektore golface maju nanozniky 😕
alebo fusak prechodnu verziu

my sme sa vyborne vyspali 😵 slnko robi so mnou uplne zazraky
ja este nechavam fusak, neprefukne ho len tak lahko a budem menej obliekat

na dnes chystam fasiangove hody, idem robit sisky a fanky 🙂
vsetkym pekny den prajem

mirka285
5. feb 2011

@bellablonde nanoznik mam aj ja,chcela som este nieco ine,co nemusim stale pripinat...no ja zase vymyslam,ale vsak ma uz poznate 😀
@bambola dik a co si o tom myslis,aka je ta vnutorna vlozka,mohla by som to pouzivat miesto deky do golfacu?

bambola
5. feb 2011

@mirka285 miri na tom sa v podstate sedi a ma to tu zohrievaciu funkciu odspodku a je to aj tak krojene do sedu (ved vidis) s tym malu neprikryjes 😒

kafoditka
5. feb 2011

@bellablonde Juli, aj svokra sa dnes chysta na sisky a fanky 😉

bellablonde
5. feb 2011

ja mam taku emitex zavinku, sedi na tom a cipmi jej prekryjem nohy.... zatial jej to vyjde na cele nozicky, ale pocitam, ze o take 2 mesiace jej budu nozky spod toho trcat

mirka285
5. feb 2011

@bambola aha,ked nieco nahodou zaujimave uvidis na nete,daj mi vediet...ja mam zavinovacku od Emitexu ale malav nej nechce byt zavinuta 😀
@kafoditka zboznujem fanky,mnam...no baby lucim sa s vami,pridem vecer...

vierkaha
5. feb 2011

DObré ráno, baby tak nám určite ide druhý zub, malý je nervný od rána 😒

@mirka285 ja mám fusak a keď ideme po obchodoch tak používam toto

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

môže v tom byť zabalený celý alebo má ruky vonku a keď sme vo vnútri tak to len rozbalím a vytiahnem nožičky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre