Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
6. feb 2011

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2977...

hej tejto by sa aj mne pacil, len neviem ako dlho by bol taky mnam

maxara
6. feb 2011

@bambola ano, chcem nespojenu.. ale akoze nie je to moje kriterium, ak sa to hodi kociku.. uvidim.. neviem.. ale ten biely je haluz 😀

bambola
6. feb 2011
maxara
6. feb 2011

@kafoditka nahodou.. ked dam do tej hnedej ruzovu deku.. alebo ruzovu celu Ninku.. 😀 napr nechcem cierny a tie esprity su skoro vsetky len take tmave..

@denisse 😉 super.. no kazdopadne je inglessina v uzsom vybere.. ja som chcela vediet skor, preco nie ostatne..

denisse
6. feb 2011

@maxara
ale ja mam inglesinu zippy ...
http://www.bambini.sk/sk/store/product/4283/28/...
ale samozrejme starsi model ...
ale ak to dobre chapem, tak takto vela za golfac dat nechces ... tak moj tip ignoruj 😀

denisse
6. feb 2011

@maxara
preco nie ostatne ti neporadim, bo ja som taky spotrebitel, ze ked kociar (ci hlboky, ci iny), tak inglesinu a ked mobil, tak nokiu ... a ani neviem preco 😀

maxara
6. feb 2011

@bambola ano aj ten som pozerala.. ale kde ho maju vystaveny?

mirka285
6. feb 2011

@bambola davas dobre tipy,tiez som vcera pozerala jeden silver cross,ale iny typ silver croos pop,a sa mi pozdaval 🙂
@maxara ja si viem ten biely predstavit ako moj treti kocik,by som sa k nemu aj patricne nahodila 😀

mirka285
6. feb 2011

a vela bab chce skor spojenu rucku,ale ja om chcela urcite nespojenu,vyhoda spojenej rucky je jedine ze ho moze riadit jednou rukou,ale ved kocik riadim vzdy dvoma rukami,takze ta vyhoda je pre mna bezpredmetna...

mirka285
6. feb 2011

@cigaretka5 cigi quinny je iba pekny,neda sa polohovat a ten movy model co sa da polohovat,sa zase sklada z dvoch casti,takze zamietli sme ho ako neprakticky 😀

kafoditka
6. feb 2011

@mirka285 ten silver cross pop vypada velmi dobre..

mirka285
6. feb 2011

@kafoditka a vraj je aj dobry...

cigaretka5
6. feb 2011

@mirka285 mozno je nepraktikus ale je nice. Ja asi aj tak kupovat nebudem takze moc parametre nesledujem

mirka285
6. feb 2011

@cigaretka5 ano ked som zacala smirovat golface,z hladiska krasy to bol NR.1

bambola
6. feb 2011

@mirka285 inac mne ide soferovat golfac aj jednou rukou 😉 ale tiez som strasne chcela nespojenu, ani neviem preco 😀
@maxara mali by mat u alladina

bambola
6. feb 2011

@mirka285 ano ten pop som predtym pri vybere kukala aj ja 🙂 ale teraz som si uz nepamatala iba som maxi nasla , ze silver cross

mirka285
6. feb 2011

@bambola lebo spojenu mame na sportiaku,tak sme chceli nieco ine asi 🙂 ale nespojenea ma vyhodu,ze moze na nu hocico zavesit a ked chces pozriet na dieta,napravit mu ciapku alebo tak,nemusis obchadzat cely kocik,staci ked sa nahnes...a spojene kociky maju skladanie na placku,ja som chcela skladanie na dazdnik...

bambola
6. feb 2011

@mirka285 aj ja som chcela na dazdnik, je to podla mna spratnejsie 🙂 vzhladom na to, ze mame fiestu 😀
inac minule som mala zaveseny nejaky nakup (bundu a kabelku) na kociku a mala mrncala uz tak, ze ju vezmem na ruky ale samozrejme, ze som zabudla, ze to tam mam navesane tak hned ako som malu zdvihla kocik siel 😀 😀

bambola
6. feb 2011

prave tlacim tiramisu 😝 je bozske ale mohla som silnejsiu kavu spravit do toho, ale vyborne

kafoditka
6. feb 2011

inak baby ked sa tak nad tym zamyslim, tak v BA nie je jediny poriadny obchod s dobrym vyberom golfiek pokope...

mirka285
6. feb 2011

@bambola ja peciem to kura,a zamiakovu kasu robim,na ranajky sme mali hot dog....

mirka285
6. feb 2011

@kafoditka tak to teda neni,vsak ja som vtedy musela 4 obchody obehat ked som chcela vidiet vsetky moje tipy...

ywett
6. feb 2011

@bambola
aj polohovanie je okey? musim to ist pozriet.planujem kupu na leto,alebo jar, uvidime.
a mas v nom fusak?

ywett
6. feb 2011

@mirka285
ja mam navarene, drahy mi vcera doniesol z robotky aj pollievocku aj druhe .-) takze sedim pri pc a mala chrapka 🙂

mirka285
6. feb 2011

@ywett ty sa mas...tvoj muz robi niekde barmana?kuchar tusim nie je...

bambola
6. feb 2011

@mirka285 no ja som si na "obed" dala teraz ladovy salat s balzamicom a dijonskou horcicou 😝 to lubim. ale kuriatko a zemiakovu kasu tiez 😉
@kafoditka to je fakt, my sme tiez obehli dva obchody ale to tiez len za to, ze som nakoniec vyber zuzila na icoo pluto a maclaren, keby som mala styri golface tak ideme do styroch obchodov 😠
hej baby nezalozime biznis? 😀 😀
@ywett neviem co myslis ci system polohovania alebo rozpatie 😉 ale polohuje sa velmi jednoducho (potrebujes na to obe ruky 😉 ) a nejde az do lahu (ale to malo gofiek) ale mala sa tam v pohode vyspala a aj @katarina7777 spominala, ze sa jej tam leo v pohode vyspi. nozicky ma tiez polohovatelne (2 polohy) maju ich na kosickej aj na vajnorskej

kitty333
6. feb 2011

Dobrý den, mám takový dotaz, koupila jsme si před nedávnem kombinovaný kočárek King na stránkách www.kittykocarky.cz a chtěla bych nyní koupit kočárek Smart který je skoro totožný, nemáte ale někdo se Smartem zkušenosti? S kočárkem KING jsem nadmíru spokojená a vzhledem k té ceně (kolem 4tis) za nový kočárek chci opět koupit od této firmy. Děkuji

bambola
6. feb 2011

@ywett jaj a este fusak...ja mam lodger a v pohode sa tam vojde aj s malou 😉 navyse on je taky strihnuty do sedu tak tam velmi pekne sadne. ale myslim, ze aj ostatne v pohode, tie pasy prepchas 🙂
@mirka285 miri inac ma napadlo, ze ta lodger vlozka mi akoze malu aj prekryje (tie boky su dlhsie takze zakryje ruky) ale sama o sebe nema nic cim by sa to pridrzalo (nejaky suchy zips alebo tak)

maxara
6. feb 2011

Ja prave travim bacove gule 😝 😵 delikatesa..
akurat mi mm zahnojil, ze moc vymyslam a urcite kupim ten najdrahsi.. tak ma to nasralo, lebo ja sa tu snazim pozerat parametre hadam na stotisicoch golfacoch, robim si normalne vypisky tych, co ma zaujali a preco a on len raz za den prejde okolo mna a povie, ten ma skaredu farbu.. a pod.. a pritom ja nikdy neberiem zbytocne drahy ☹ len pomer cena vykon.. naco mi bude lacny, ked budem do neho kopat od hnusu.. to si mozem nechat tento co mam 😔 🙄 som nasrata a drbem ho.. nech si kupi on

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre