Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

drievko
12. feb 2011

@katarina7777 vobec som sa s takýmto priebeho choroby este nestretla ani starsia dcera to nemala 😲

maxara
12. feb 2011

@drievko 🙂 Inak celkom dobre.. uz by som aj ja mala byt na poriadku. Na megastretko sa chystam, ak to niekto zorganizuje nakoniec 😉

kafoditka
12. feb 2011

@katarina7777 ved ja necvicim denne, ale 5x do tyzdna sa snazim... tak som sa do toho zažrala, ze chcem rychlo vysledky 😀

kafoditka
12. feb 2011

@maxara Petka vies na co mam pekelnu chut? na pracliky od tvojej tety 😉 mnaaaaam

drievko
12. feb 2011

@maxara Aha neva ved sa mozme stretnut aj bez megastretka 🙂 ,len nech je uz teplo 😎

bambola
12. feb 2011

@kafoditka no daj horuci tip nech tam nabehnem 🙂

kafoditka
12. feb 2011

@bambola Mati je to na tretom pochodi vedla peek&cloppenburgu a vola sa to Debenhams..

maxara
12. feb 2011

@kafoditka 😉 poviem mame, nech zozenie? 🙂 ale to budes musiet cvicit dvakrat denne potom 😀

@drievko akurat som katke7 pisala, ze sa chystam do NR, ale chcela som to zosuladit s nou, kedy bude aj ona v NR.. tak v pondelok zavolam a tipujem to na zaciatok aprila

drievko
12. feb 2011

@maxara to uz bude hadam vonku celkom fajn (možno hadam dame aj park) 🙂

meruska
12. feb 2011

pekny vecer babenky..
dnes sme sa teda s oackou dali na to plavanie a bolo uuuuuuuzasne 😵 😵 😵 ona dala i neake foto do fotoblogu 😵 ja nemam lebo my sme robili videa 😀

kafoditka
12. feb 2011

@maxara neeeee necham si zajst chut 😉 inak ako sa citis? dymiaren je na porádečku?? 😀

maxara
12. feb 2011

@drievko no uvidime 😉 ved cisla mame

@kafoditka trosku am pobolieva ten krcok, hoji sa mi to.. uz nic nedymi 😅

ywett
12. feb 2011

@meruska
a kde ste boli plavat, ktore dni chodite?

kafoditka
12. feb 2011

@bambola a bambi - na tom istom poschodi maju fakt pekne spodne pradlo, takze ked vezmes draheho so sebou, ma tip na Valentina 😉

meruska
12. feb 2011

@ywett vidim ze ty si nepozeras kde ktora byvame 😀, ked sa postavis myskou na foto, ukaze ti z ktoreho mesta sme, tusim i vcera si si nevsimla ze Katka zije v Taliansku 😉 my sme obe z Kosic a chodime plavat vzdy v sobotu pooobede

ywett
12. feb 2011

@kafoditka
aj my sme isli von, ale moc fukalo, bola som slabo oblecena,tak sme zasli do eurovea...ale sme sa nestretli... 😒
ktory obchodik to myslis?
ja som sa tam stretla smiskou cobejovou, sa mi v HM prihovorila a sme pokecali...
inak nas tam nalakali na fotenie, tak mame tri valentinske fotky 🙂

maxara
12. feb 2011

dobruuuu, musim prchat

ywett
12. feb 2011

@meruska
na fotke mi naozaj neukazuje, kde ktora je a profily zakazdym neotvaram...no asi fakt nie som v obraze sorry.
a to mate super, ze v sobotu...v kosiciach mam kamosku, pred rokom sme boli v tych koncinach naposledy
pjekne mestecko

meruska
12. feb 2011

@ywett ked sa postavis na foto, hned vedla mena ti ukaze mesto 😉
aj mne sa Kosice pacia 😉 a to ze sa da plavat v sobotu je super, lebo chodime samozrejme i s oteckami 😉 mame teda na 10 tyzdnov vikendovy program 😵

kafoditka
12. feb 2011

@ywett Debenhams... a ty si taka kamoska s Cobejovou? Mne pride ona taka cudna, velmi svojska...

merikac
12. feb 2011

cavte babulky,,,mam na vas prosbu,,co znamena v nadstaveni sukromia na FB............Miesta, na ktorých mám značku?????????????,..boola by som velmi rada ak by mi to niektora vysvetlila,,co s tym ma skusenosti,,dakujem

ywett
12. feb 2011

@kafoditka
vidis to a tam vzdy zabudnem zbehnut...lebo to je viacposchodove a nikdy neviem, na ktorom je detske, dik za tip 🙂
nie, nie som kamoska...ona cakala v rade za mnou a prihovorila sa aj s dcerkou...

robika
12. feb 2011

Ahojte, tak uz sme konecne zdravucky a dnes sa Filipko prvy krat naozaj smial a vyskal na plne pecky, tak urcite ho uz ani hrdielko neboli, mm uz je tiez na tom lepsie, aspon neteplotuje a na mna ta choroba tiez isla, ale v predstihu som nasadila vsetky dostupne recepty a obislo ma to 🙂
baby prosim poradte mi, Filipko mi vobec nechce jest ziadne ovocne vyzivy, neviem do neho dostat viac ako lyzicku... este len dostane trosku na jazyk, zacne ho normalne striasat a este obcas do neho dostanem 1 malu lyzicku, ale zvycajne hned zatne pery a uz som skoncila... uz som skusala jablka, marhule, baban, oddelene aj dokopy,skusala som do toho dat susienky, ale vysledok rovnaky...
aj na obed mi zelenino-maskovy prikrm papa asi dost malo, zje iba 60 ml obcas 80, ale viac nechce, ale mliecka vypije este dost...
neviem ci ma este niektora taketo daco...

mirka285
12. feb 2011

@maxara kam prchas??? @noemarta a ty co si myslis,ze ked sa mi prsia naleju a zvacsia o dve cisla a potom zase daju naspat tak ostanu take pevne ako boli za mladi????
@kafoditka nic ohurujuce okrem hodiniek nedoniesol,vsetko su to normalne veci co som chcela,celkom dost ma potesila bizuteria,tej mi doniesol dost,ja lubim vselijake cacky macky 🙂

mirka285
12. feb 2011

@robika ja by som to neriesila,Filip je dost velky a chudnut nechudne,ved on sa rozpapa...

ywett
12. feb 2011

@robika
ahoj, my sme na tom podobne, malinka mi vsetko papala, ale prisli teploty zo zubkov a prestala...takze opat kojim, kojim, kojim a davam jej po troske, ked pusku neotvori, tak uz nenutim...a kazdy den je to o cosi lepsie

kafoditka
12. feb 2011

@mirka285 a nieco taketo by sa ti pod tie saty nehodilo?? http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/serv...

robika
12. feb 2011

@mirka285 tak hej kym nechudne, tak je fajn, len oproti vasim detickam je tych prikrmov malicko... prave citam par stran dozadu, ze Linduska ma hlieny... chudatko, tak nech sa jej co najskor polepsi...

robika
12. feb 2011

@ywett ja tiez kojim ako blazon.. len s tym ovocim sme maly aj pred horuckami problem, jednoducho ho nechce... ale ked mu dam jablko, ktore ja jem, tak ho bude hryzt o dusu a vobec mu nevadi ze je kysle...

mirka285
12. feb 2011

@kafoditka Domi Peta mi uz hodila nejake linky na samolepiace podprdy,tazko sa to vysvetluje ale su proste saty pod ktore a podprda nehodi a presne take mi doniesol....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre