Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
12. feb 2011

@robika
a skusala si aj presnedavky, mozno tie mu budu chutit viac...casom si zvykne, neboj nic

kafoditka
12. feb 2011

@mirka285 jasne.. moja segra ma take asi stvore a schudla, tak mi ich chcela dat... ked som si ich skusila sice sadli perfektne, ale kozy som v tom mala hrozne.. 😔

robika
12. feb 2011

@ywett skusala aj doma robene,aj kupovane, ale zatial vobec nic, je pravda ze som este uplne vsetky znacky nevyskusala, ale zatial ani jedna ☹ ... mozno to chce cas, nejako som dufala, ze este niekto ma taky problem ako ja...

mirka285
12. feb 2011

Linda sa uz stava v postielke a zase nechce spat..

katty17
12. feb 2011

@mirka285 - miri viem o com hovoris ohladne tych siat. tiez mam take doma a zo zaciatku som s tym mala tiez problem. ale da sa najst vhodna podprda pod ne. samozrejme uplne bezramienkova a vhodny tvar kosikov aby ti to z bokov nevytrcalo. @kafoditka - ta podprda ktoru si nasla je paradna . ale napr. pod tie moje saty by nemohla ist lebo tie bocny lemy su prilis siroke. @mirka285 - miri, ja mam doma aj tie silikonove, ci samolepiace ci ako to nazvat (maxi davala na ne linky) a musim povedat ze ich neznasam. vobec ich nenosim. mam v nich zly pocit a navyse asi proste nesedia mojmu tvaru prs 😠. cize som si zvykla nosit tie saty bez podprdy. 😀 . ved nafot tie saty nech vieme poradit 😉

katty17
12. feb 2011

@robika - mozno este nieje celkom pripraveny na inu stravu. su aj take deticky, ktore chcu len kojit a kojit. ale neboj, ten cas pride ked sam pocity ze uz potrebuje aj inu papanicu. zatial skusajte a skusajte. ale na silu to do neho netlac, nech sa nedostavi odpor k prikrmom...

kafoditka
12. feb 2011

@katty17 Kati mne tie silikonove pridu take, ze sa ti prisaju na kozy a potom sa v nej musis strasne potit, nie?

ywett
12. feb 2011

@robika
myslim,ze v znacke to nebude...ja som malej mala dat ovocie neskor, ale videla ma papat banan a natahovala sa zan, tak som jej ho dala oliznut, chutil, potom popucila a spapala..tak sa to zacalo...a vacsinou detom chuti ovocie,ktore je sladsie ako zeleninka..neboj nic, maly pride na chut aj ovociu

katty17
12. feb 2011

@kafoditka - domi ja som mala pocit ze kazdym krokom mi to padne ... necitila som sa v tom "bezpecne". ale mam kamosky ktore ich nosia a nemaju s nimi problem. cize asi vazne zalezi aj od typu prs.

katty17
12. feb 2011

@kafoditka - domi vies co ma napadlo? ze tie silikonove lepiace podprdy sedia vsetkym kamoskam ktore maju malicke prsia. nie zeby som ja mala obrovske 😀 , ale ja potrebujem mat pocit ze mi prsia cosi pevne drzi. a tie silikace ti prsia nepozdvihnu....

meruska
12. feb 2011

inak s tymi bezramienkovymi podprsienkami mam velmi zlu skusenost i ja....kupila som si pod svadobne saty, mala vo vnutri i take silikonove pasiky co mi ju mali drzat a figu borovu 😠 uprostred vecera som zistila ze ju mam takmer na pase 😠 😠 😠

kafoditka
12. feb 2011

@katty17 jednoznacne - uz nikdy nebudu nase prsia take, ako byvali.. 😔 ja si radsej podobne ako mirka kupim iny typ siat, ale podprdu musim mat bezpodmienecne..

kafoditka
12. feb 2011

@meruska ja som mala taku istu ale nakoniec som si ju jednoducho nedala a bolo 🙂 mala som dost vypasovany korzet na satach, pekne to ukazalo aj bez podprdy

meruska
12. feb 2011

@kafoditka samozrejme ze v polke vecera som bola bez nej i ja 😉

katty17
12. feb 2011

@kafoditka , Mirka285 este ma napada jedna vec. podla mna by sa to dalo par stehmi prisit pod saty. boli by ako take vypchavky 🙂

ywett
12. feb 2011

@katty17 @kafoditka @meruska
baby, tak ja kojim uz dva mesiace len s jedneho prsnika a druhe uz ma podobnu podobu ako predtym a som s nim spokojna...mam dost dilemu akurat z rozdielnej velkosti praveho a laveho prsa..ale dari sa mi to zatial kamuflovat 🙂

mirka285
12. feb 2011

@katty17
@kafoditka akurat som to isla napisat,ze podla mna tie podprdy sedia na mala prsia a ja rozhodne male prsia nemam,cize si myslim,ze mne tie kadejake samolepiace a silikonove podprdy sediet nebudu ☹ nie su to ziadne saty od nejakych modnych dizajnerov,takze ma to az tak netrapi,jednoducho si kupim iny typ siat,nastastie mi Gabo doniesol pre istotu tych darcekov viac,takze mam radost z ostatnych..aj jedny topanky co mi doniesol su mi uzke ale tak sa mi pacia ze ich skusim este roztiahnut 😀

alica26
12. feb 2011

maxara @mirka285 ...aj my sme si dali uskladniť pupočníkovú krv...

katarina7777
12. feb 2011

aj ja si musim nakupit nove podprdy lebo pred tehu som nosila bez kosikov a vypchavok ale teraz tie vypchavky jednoznacne potrebujem ☹

katty17
12. feb 2011

@mirka285 - miri tak hod sem fotky a mozno sa o tie veci ktore ti nesedia potrhame 😀 . na topanky existuje taky sprejik na roztiahnutie 😉

katty17
12. feb 2011

@mirka285 - miri my sme si nedali uskladnit pupocnikovu krv. ale mam kamaratky ktore si to dali urobit a to hlavne preto lebo maju vo velmi blizkej rodine choroby pri ktorych by im ta PK mohla pomoct keby sa cosi prihodilo ich babatkam. aj ked si myslim ze toto je celkom diskutabilna vec...

mirka285
12. feb 2011

@katty17 ano segra tien sprej ma,mne su na dlzku tie topanky dobre,len su mi uzke,tak to chcem skusit roztiahnut,leb sa mi pacia ...a uz len tie saty nemozem nosit,a segre som povedaa,ze jej ich darujem,kedze sa chysta na silikony 🙂

kafoditka
12. feb 2011

@mirka285 a ake ma to obocko?

mirka285
12. feb 2011

@ywett no ked schudnes na svoju povodnu vahu,tak potom nam povies ci tie prsniky naozaj ostali ako predtym 😉 to ta akoze nechcem demotivovat,mozno budes jedna z toho mala,ktorej ostanu pekne aj po porode..
@katty17 no o tej pupocnikvej krvi by sme sa tu asi pohadali,inak na Slovensku som nepocula este zeby ju niekto vyuzil a vo vela krajinach o tom ani nevedia,ze nieco take sa da odobrat,moj nazor je,ze je to jeden velky biznis...

mirka285
12. feb 2011

@kafoditka Domi dnes som jej na to akurat kukala a ja ti poviem pravdu,ze sa mi to nepaci...aj som jej to poedala,ma ho takou hnedou vytetovane,ale na tom ma aj normalne svoje,nema to palickovanim,lebo ona si svoje nebude vytrhavat,cize ja mam celkovy dojem z toho,akoby to mala cele moc hrube,o desat rokov ju to bude podla mna zostarovat...mne sa paci vytetovane obocko iba tak ako mas trebars ty,ze mas len vytotovane a svoje chlpy nemas,.vtedy je to ok, a neposobi to mohutne...

robika
12. feb 2011

@ywett preco kojis iba z jedneho prsnika? viem ze maly casom pride chuti aj na ovocie, len som si myslela, ze bude papat aspon po troskach, ale tak uvidime, budem stale skusat a raz si urcite povie, fiha aka mnamka 🙂
@katty17 jasne ze ho vobec nenutim, ked mi zatne pery a uz nechce otvorit, tak to ovocne dojem ja alebo mm a velmi rad 😀 ... myslela som si, ze so sladkym ovocim nebude mat problem, ale casom sa hadam rozpapame 🙂

alica26
12. feb 2011

Ahojte kočky, konečne som vás dočítala... 🙂 My máme dnes 7 mesiačikov a bol nás fotiť profi fotograf, tak sa už teším na rodinné fotečky... Potom zavesííím... 🙂

ywett
12. feb 2011

@mirka285
dohodnute 😉 i ked ja ich nemam velke, tak si neviem predstavit, keby schudnem, ze by boli este mensie 🙂

alica26
12. feb 2011

@mirka285 može byť, že je to biznis, ale my sme si ju chceli daťuskladniť a dôfam, že ju potrebovať nikdy nebudeme...

mirka285
12. feb 2011

@ywett jaaj tak ked nemas velke,tak ty budes ten stastny pripad 😉 som myslela,ze mas aspon d cka 😀 lebo ja som mala d cka,teraz nosim sice cko kosik,v podprde je to v poho,ale bez podprdy ani na krok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre