Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. feb 2011

Dobre ranko kvakulky,
veseleho Valiho, laskyplneho nam prajem, nech nas nase deticky a muzickovia rovnako miluju ako my ich a nech nas lubia aj vsetci ostatni 😵

maxara
14. feb 2011

@monline napr ja si nemyslim, ze som usetrila nejako dramaticky, ked si predstavim, ze som sla kvoli tomu az do Hlohovca. Normalne by som kocik kupila tam, keby som si to predtym nestudovala a nevedela, ze aladin ma na vsetky kociky prirazku. Navyse ked je rozdiel na kociku jedno dve eura, tak to naozaj nema vyznam, lebo postovne.. a pod.. ale ked je rozdiel 12e? ved to by bol hriech kupit u nich. Ale zas na druhej strane, maju tam bohate prislusenstvo. A dalsia vec je, ze aj ked prides do nejakeho kocikoveho obchodu, tak malokedy obchadzas s kocikom hned, lebo tam maju vystaveny jeden kus a zbytok maju v nejakom centralnom sklade. Takze potom vlastne na neho aj tak cakas, tak sa uz rovno pokukas. Napr kamoska isla okolo aladina, bola na UTZ u toho hlohoveckeho dr a rovno aj kupila kocik. Tak sa ti to mozno len zda, ze je vela takych spekulantov. Napr aj kafko kupila kocik u predajcu.

mirka285
14. feb 2011

dobre ranko...
@maxara ako draha,vyspinkana?ja som tiez kupila kocik u pedajcu,a bol vlmi mily a vsetko mi porozpraval a poukazoval.... vcera som mala asi najhorsi den,preto som tu ani nebola,Linda bola neskutocne urevana ako nikdy,ja nevyspata,zufala,asi jej idu dalsie zuby a do toho ten kasel co ma,vecer som jej musela dat viburcol,nastastie spala celu noc tak uz mi je fajn...

bambola
14. feb 2011

Dobre ranko 🙂

vikend za nami, konecne sme doma 🙂

@monline @merikac chapem co chcete povedat tymi predajcami ale ja som mala pocit, ze scasti je ta neochota skor to, ze nevedia. ked mi ukazovala maclaren na kosickej tak ja som jej musela povedat ako sa polohuje 😠 ale zase ja nemam problem kupit priamo u predajcu ked sa mi zapaci ale rozdiel medzi mojim golfacom na kosickej a aj vajnorskej a na nete bol 70€ !!! a to je dost 🙄

nejako je ticho v spalni, idem pozriet co vymyslela a co robi zle 😀 😀

maxara
14. feb 2011

@mirka285 Ahoj draha, cmuk cmuk moja jedina 😀 aj Ninka teraz vymysla, ale tusim sa to uz lepsi.. neboj, Linduske zuby vylezu a bude pokoj, my to este mame pred sebou ☹
No ved vravim, ze nie je problem kupit u predajcu, ked mas zachovany pomer cena vykon a spokojnost..

maxara
14. feb 2011

A navyse si myslim, ze si za to mozu aj sami, teda ja chapem, ze je nakladne mat predajnu a preto maju aj ceny vyssie, ale ako Bambi vravi, cim drahsi kocik, tym vacsi rozdiel v cenach a to sa mi zda dost trapne.. keby si zachovali co ja viem prirazku 5-10e, tak sa nikto nepozastavi, lebo uz som tam dosla drahym benzinom a nebudem platit kuriera, takze.. ale 70e je sila 😠

mirka285
14. feb 2011

@maxara 😉 a predajca ked chce,vie dat aj zlavu,ved mne dal dole z ceny 42 eur...taka som nasrata vcera si mala zaspinila od prikrmu gate aj sveter a nejde mi to vyprat ☹

kafoditka
14. feb 2011

Bre ranko... ja som sa vecer a v noci dopovala zelezom, takisto dnes rano, tak mi je trochu lepsie, zavraty mam uz len ked lezim a vstavam.. ja Valentina neuznavam,. co sa tyka predajcov, tak napr. Kosicka je naozaj predrazena Chiico golfky, ktore stoja vsade inde 120eur bez madla, oni veselo predavaju za 170 😕 😠 tak to je fakt sila..

adelaine
14. feb 2011

ahojte,
kocky, uz vam reaguju deticky na meno?

kafoditka
14. feb 2011

@mirka285 Miri mne si maly zaspinil teplaky od cucoriedkovej vyzivy, hned som to preplachala v teplej vode dala som na to vanis, nechala posobit a potom vyprala a pustilo to...

mirka285
14. feb 2011

@kafoditka tak fajn,ze ti je uz lepsie,ja som mala tiez vcera zly den,aj som sa rozplakala od zufalstva 😔

mirka285
14. feb 2011

@kafoditka Domi dala som Vanish,aj vsetky mozne odstranovace a nevyslo mi to,nechapem co bolo v tom prikrme...ma to sere lebo to bolo zrovna pekne oblecenie...musim tento tyzden malej nakupit nejake nove veci,lebo vsak mala dvoje nohavice,a teraz ma len jedny rifle a to jej bude na jar mala,teplaky ma tiez len dvoje,tie ostatne su jej ltt...

maxara
14. feb 2011

@mirka285 presne tak. Na tie gate a sveter vyskusaj ten detsky olej a po chvilke kvapku jari a potom normalne oprat

mirka285
14. feb 2011

@maxara aj to som skusala,nevyslo mi to 😢 baby Linda uz stoji v postielke jedna radost,strasne je podarena 🙂

kafoditka
14. feb 2011

@mirka285 Peta tu minule spominala najeky domacky odstranovac skvrn - voda a ocot tusim, @maxara ??
ja som malemu tiez pokupila teplakove supravy, zo vsetkeho mi vyrastol..este mu treba vestu na jar a nejaky svetrik
@adelaine Mati, moj reaguje ako kedy...niekedy sa otoci hned,ked ho oslovim, inokedy ma ignoruje..

gabika41
14. feb 2011

dobre ranko sa praje.....
@mirka285....ani nehovor,lebo Lucka je ako Linda a tiez kazdym dnom cakam zubky tak sa bojim,aby nebolo veselo,lebo ja tiez neviem,co to je ked vlastne dieta place...

@adelaine ..mala uz davno reaguje na meno.....

kafoditka
14. feb 2011

@mirka285 tak to bol ten olej s jarou..

mirka285
14. feb 2011

@gabika41 bolo to vcera hrozne,kedze som neni zvyknuta,ze place a cera stale plakala,ja som bola z toho uplne hotova,vecer som jej poriadne namazala dasnea mundisanom,dala viburcola spala do rana,dnes jej uz vysmiata nastastie...

maxara
14. feb 2011

@kafoditka @mirka285 bol to ocot s praskom a teplou vodou, 3 a 3 lyzice na liter teplej, takmer vriacej vody, ale nie uz vriacej. A v tom vyprat to, na com je dany olej a jar

maxara
14. feb 2011

@kafoditka preco neuznavas valentina? 😀 mi je to smiesne.. ja neviem, ja tusim jedine sviatky co nejako oslavujem su vianoce a velka noc.. ostatne len registrujem a aj svetove dni, tak si ich pripominam a keby aj kazdy den nieco bolo, tak by sa mi to pacilo

kafoditka
14. feb 2011

@maxara Peti lebo mi to pride take cudne, vynutene, americky sviatok... preco by som prave dnes musela obdarovat alebo mala byt obdarovana milovanou osobou, ked to mozem urobit kedykolvek pocas roka? Ved obdarovat ho mozem kedykolvek a lasku mu prejavujem kazdy den 😉

adelaine
14. feb 2011

@mirka285 miri, my mame cely vikend takyto prerevany premrncany, risi sa nechce ani hrat,
ani chvilu ho nemozem nechat sameho, furt mu nie je nieco po voli....
som mu uz aj ja chcela dat vcera vibrucol, ale mm mi ho zakazal 😠 ze nevieme
co ho boli, ci to nie je brucho...a tato noc bola uuuzasna, clovek pri tom reve vyskoci na rovne nohy ☹
a po zuboch ani stopa

kafoditka
14. feb 2011

@adelaine Mati po tom , co pises, by som mu ten viburcol urcite dala, ved on sa vseobecne podava na ukludnenie, pripadne tlmenie bolesti ako takej...je to homeopatikum, tym neublizis, len pomozes...

luludi
14. feb 2011

dobre ranko,

uff... tiez hlasim vcera katastrofalny den.. bubo tak plakal, ze az sme ho vzali povozit autom, nech sa ukludni - to je absolutne posledny ucinny prostriedok a vcera nezabralo ani to. Nakoniec o deviatej zabral viburcol, ukludnil sa, zaspal a spal do rana do deviatej. Boze, mna tak vysiluju tie jeho place "z nicoho", teda, ked neviem, co mu je 😒 No uvidime, co nas caka dnes.. vonku sem - tam poletuje sneh, uz prislo ochladenie.

Posielame vela pozdravov a dobrej energie a radime sa k tym, ktorym valentin sice vela nehovori, ale kvetom nepohrdnu 😉

maxara
14. feb 2011

@kafoditka ved ale nemusis.. preco na narodeniny si obdarovana a inokedy nie? staci si pekne lasku zapriat a pobozkat sa a mimochodom vobec to nie je americky sviatok 😉

luludi
14. feb 2011

@adelaine to akoby si opisala nas vikend - tiez sme dali viburcol nakoniec az vecer, lebo sme boli zufali uz a chvalabohu, lebo sme sa vyspali 😔

luludi
14. feb 2011

@maxara maxinka krasneho Valentina a vela vela lasky a dobreho... ved vies, ze minimalne taky kon je do teba 😉 🙂 😵 (myslim modry kon)

maxara
14. feb 2011

@kafoditka http://www.fann.sk/zo-sveta-kozmetiky-a-parfumo...
mi to pripada, ako keby si nemohla spomenut niekoho, kto zomrel, inokedy ako 1-2.11. 😒 jasne ze mozes byt obdarovana a obdarovat aj inokedy..

maxara
14. feb 2011

@luludi vdaka lulu 😉 aj tebe laskyplneho Valiho

kafoditka
14. feb 2011

@maxara tak som sa sekla s tou amerikou, ale proste mi ten valentin nejak nevonia... mne mm nosi napr. kvety casto a nemusim mat ziaden sviatok. Takisto odo mna dostava malickosti, o ktorych viem, ze ho potesia 🙂 A nemusi byt zrovna 14.2. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre