Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
15. feb 2011

@kafoditka a mne sa tuším páči akurát Lucas a Filip, ale Sebastian ani Maxim moc nie, lebo proste ani neviem prečo,...🙂

bambola
15. feb 2011

@monline suhlasim s tebou 🙂 ako len povies sebastianovi zrdobneninou? 😕

monline
15. feb 2011

@maxara premýšľam nad tým tvojim zábradlím..myslíš, že látková zábrana bude stačiť? nebolo by lepším dočasným riešením plexisklo? ved pokiaľ si dobre pamätám, tak aj na spodku máš dosť veľkú medzeru..tam ti látka nebude držať...alebo teda plexisklo a pred to pekne našitá látková zábrana..čo myslíš? som celkom vedľa? 🙂

bambola
15. feb 2011

@monline keby som mala este dvoch chlapcov tak by pri druhom by bolo meno Luky urcite v hre 😉

monline
15. feb 2011

@bambola nikin spolužiak zo zš má brata sebastiana, volajú ho basťo..to je ako na psa 😖 kamoš má tiež, ten ho volá sebko, sebinko..ale ako mu povie, ked bude mať 15? sebi? basty? ťažko predpokladať, že takéto dlhé meno nebudú skracovať... a moja kamarátka mala sebastiena...ale zomrel ako 10 mesačný ☹ ☹

kafoditka
15. feb 2011

@bambola
@monline mne sa paci meno Sebastian vseobecne ale svojmu dietatu by som ho asi nedala. Zdrobneninka Sebinko? Sebi? inak mam kamarata a vsetci ho volaju Basty 😝 ako na psa... baby ja keby som mala druhe dieta syna tak netusim, ake meno vyberiem... mala som v hre Adama, Dominika a nakoniec to bol Filip tak netusim, co by vyhralo tentokrat 🙂

monline
15. feb 2011

@bambola ja som aj premýšľala nad Lukášom, Luky sa mi páči..ale nika rovno zavrhla, asi má škaredého otravného spolužiaka 🙂..pritom sa mi pozdávalo, že má meniny dva dni pred mojimi narodkami, že by sme spolu slávili..lebo takto má narodky a meniny dosť pokope, okrem toho ked počujem mužovu rodinu ako ho volá Danyka a moju mamu ako mu povie Danyel, ide ma poraziť..preto som radšej, ak mu povie Danko

kafoditka
15. feb 2011

@monline Mon - my mame v rodine Adama a vies, ako ho volaju rodicia?? podrz sa - Adyš!!! 😲 😲 bila by som ich

monline
15. feb 2011

@kafoditka Filip je pekné meno, pokiaľ ho nevolajú Fifo, či fifko, z toho mám vyrážku..inak- Marečkov pes sa volá Filipko, on ho tam nazval a švagriná ho volá fifi, príšerné...ešteže mareček stále zabudne na meno a tak ho volá havko 🙂 susedkin pes sa volá Paľo a šéfova suka Nela (toto bolo dobre dvojzmyselné, čo? 😀)

monline
15. feb 2011

@kafoditka pritom Adam je tak pekné meno...nevýhodou sú meniny na vianoce...🙂

maxara
15. feb 2011

@kafoditka no mne sa z nich paci len Filip a aj to iba v zakladnej podobe, pripadne Filipko este

monline
15. feb 2011

@kafoditka ty by si mala dať Dominika..to by sa mi páčilo, mama Dominika, syn Dominik 🙂 ako sa volá muž?

maxara
15. feb 2011

@bambola Basti 😉

kafoditka
15. feb 2011

@monline asi si sedim na vedeni, ale Marecek?? a moj sused mal dvoch kokrspanielov a volali sa Milan a Vlado..

kafoditka
15. feb 2011

@monline muz je Peter ... ja mam meniny 4.8 a Filipko 23.8. tak oslavujeme spolu a zasa narodeniny osavuje maly s tatinom - maly je 17. a mm 25.6. 😉

monline
15. feb 2011

@kafoditka mareček je 5 ročný synovec, čo má psíka s menom filipko..

maxara
15. feb 2011

@monline nad plexisklom som uvazovala, dokonca aj nad takym sklom normalnym na to urcenym, ze to dame aj na vonkajsie zabradlie, na balkony, nejake take hodiace sa k farbe domu.. ale to je palka jak svet a navyse, plexisklo bude odstavat ak bude z jedneho kusa a z viacerych to mm moj sikovnik nezvladne primontovat

kafoditka
15. feb 2011

@monline uz rozumiem 🙂

monline
15. feb 2011

@kafoditka syn dominik a dcéra petra...vymyslela som ti to a ani mi nemusíš za to nič dať 😀

maxara
15. feb 2011

@kafoditka to uz kto si skrati 4hlaskove meno na 4hlaskovu nechutnu prezyvku??? 😀 😝

kafoditka
15. feb 2011

@monline paci sa mi meno Petka 🙂 🙂

maxara
15. feb 2011

@monline ja som mala ratlicku Vinku a nasi ju volali Fifina, ale jej to bolo ako rit na serbel 😀 😵 uboha, uz je vo vecnych pastikovciach (jej oblubene jedlo)

kafoditka
15. feb 2011

@monline pocuj a ty myslis, ze mam v plane este dve deti??? 😕 😀

monline
15. feb 2011

@maxara no hej, drahé to asi bude..ale zase stále riešenie, ľahká údržba, bezpečnostná funkcia...no- spočiatku vám bude stačiť na horné zábradlie, ved na balkón ninku bez dozoru nikdy nepustíš..tak to nebude až taká brutál položka..či? a určite vymyslíš nejaký spôsob ako sa to dá spraviť...teraz sa ukazuje, že svokor nemal pravdu ked presadil takéto zábradlie, že? to tak býva...

kafoditka
15. feb 2011

@maxara moja kamoska ma dceru Timejku a od malicka ju vola pipina..najhorsie je, ze Timejka ma teraz 5 rokov a na meno nereaguje, ale na pipinu ano. Tak to uz co je 😔

maxara
15. feb 2011

@kafoditka aj mne sa paci to meno 😉 je super

mirka285
15. feb 2011

no tak kapustnica sa vari...co rozoberate,mena?mne sa prestane pacit kazde,ktore priliz casto pocujem,takze u mna by z tych 4 nepreslo ani jedno 😀

maxara
15. feb 2011

@monline 😒 plexisklo ale vyzera hrozne.. 😔

@kafoditka no tak to je desne.. chuda mala.. akoze mojho bratranca zena vola svojho syna Kristofa ze Kriminal.. 😝

mirka285
15. feb 2011

@kafoditka Timea je tiez kazda druha,desne,ludia uz asi nemaju fantaziu 😝

kafoditka
15. feb 2011

u teba je jasny predsa Viliam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre