Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
21. feb 2011

@mirka285 ...aj my rozmýšlame nad ohrádkou, lebo sa nedá odísť od drobca, ked sme s ním jeden sám doma... hned špekuluje... 😉 a najnovšie začal nie štvornožkovať, ale skákať ako žabka 😀 ...dá sa na 4 a skacká si... to som ešte nevidela... 😀 Človek ani nevie, akú informíciu má v génoch, možno máme v rodine nejakú žabu... 😀 😀

alica26
21. feb 2011

@maxara ...ja by som mile rada prišla, ale mám to trochu odruky... 😀

maxara
21. feb 2011

@katty17 a ty nechces prist? 🙂

maxara
21. feb 2011

@alica26 😀 ty prides do nr 😉

katty17
21. feb 2011

@bambola mati ja ma na leto take biele sportove hodinky ale s kozenym remienkom. a musim povedat ze ich milujeeeeeeem. cize smelo do takych veselych hodiniek 🙂

bambola
21. feb 2011

@maxara ja co som baby videla tak idu, jedine, ze by som bola niekomu nesympaticka uz online 😀

maxara
21. feb 2011

inak ja som krasaviciam upiekla cesnakove trojuholniky.. kto sa pridaaaa? 😀 😀 😀
to uz ako trapne sa vtieram do priazne 😀

bambola
21. feb 2011

@alica26 mate zacarovaneho princa 😀
@katka55 kati pytala si sa v rolande na to potvrdenie od lekara? lebo mne iba vtedy do mailu napisala, ze na nejaky papier potvrdko staci, tak ci aj tebe nieco k tomu hovorili

maxara
21. feb 2011

@bambola no ved tak 😉

jaruska8
21. feb 2011

Baby, aj vaše deti tak strašne milujú vaše nohy a papuče???? lebo tá moja bambuľka sa tu vedľa mňa plazí a chytá mi nohy. 😝

katty17
21. feb 2011

@maxara - peti, dlho som tu nebola ale stihla som si co to popisat aj o stretku. pohravam sa s myslienkou prist, len neviem ako dopadnem so sandrou a tym jej ockom. kazdy den to ma ine. uz to mala peknucke a dnes sa to nesmierne pohorsilo. teraz sme dostali novu masticku tak uvidime. ak sa zajtra zobudi s krajsim ockom tak by sme prisli. @mirka285- miri zmestili by sme sa ti do tvojho tatosa ak budeme moct ist ?

alica26
21. feb 2011

@bambola už len nejakú princeznú treba, čo ho pobozká 😀
@maxara ..budem sa silno snažiť, ale vieš ako sa hovorí...človek mieni, Pán Boh mení.. 😉

maxara
21. feb 2011

@jaruska8 nasa Nina sa strasne schuti smeje na tom, ked buchnem papucou o zem par krat a potom akoze papuca uteka k nej 😀

maxara
21. feb 2011

@alica26 no pokial pre to urobis maximum, tak sa to samozrejme odpusta, ked to Boh zmeni 😉

@katty17 jasne, dobre, tak super.. snaz sa jej to ocko vyzdraviet a dobehnite

bambola
21. feb 2011

@jaruska8 nasa mala leti na mm papuce 😀

alica26
21. feb 2011

@maxara mne sa včera čkalo, ked som Dominikovi dávali večernú kašu a po každom začkaní sa tak rehúckal, že sme sa s mužom skoro posíkali.. 😀 😀

maxara
21. feb 2011

@alica26 ano, aj ninusa sa rehoce v podstate na kazdom novom zvuku alebo niecom, co vidi prvy krat 😵 😵 to je zlate vsak?

alica26
21. feb 2011

@maxara velmi rada by som sa s Vami stretla... ja bývam v rodisku mojho muža ( volám ho tak, ale nie sme zobratí 😉 ), a poriadne tu nikoho nepoznám, takže mi býva dosť clivo... S chlapom sa tak nedá pokecať o babských veciach...

alica26
21. feb 2011

@maxara je to velmi milé 🙂 Stále nás znova a znova prekvapujú ich reakcie...

mirka285
21. feb 2011

@katty17 mile rada,ale uz som slubila Mati,ze ju vezmem...a co ma Sandra s ockom? no a inak mam poupratovane,dieta nakrmene a idem na postu,mam tam nejaku zasielku z roboty..co mi chcu dvihnut plat?? 😀

maxara
21. feb 2011

@alica26 ano chapem 😒 ja som tu tiez osamela.. ale aspon ze BA mam blizko a aj baby konickarky 😀

maxara
21. feb 2011

@mirka285 danove a rocne zuctovanie asi

bambola
21. feb 2011

@maxara si ju potesila 😀

bambola
21. feb 2011

inak ja som vcera malej naolejovala hlavu a dnes jej cely den vycesavam lupinky tak ked bude zajtra vyzerat mastna a lupinata tak to nie je tym, ze by sme ju neumyvali 😀

jaruska8
21. feb 2011

@maxara Hej, aj naša a najnovšie nám predvádza nielen svoju dobručkú, ale aj ,,temnú" stránku, keď jej mama zoberie napr. jej milovaný časopis, tak spustí iný krik, normálne sa od zlosti pučí, ale aj tak je rozkošná. 😀 😀

gabika41
21. feb 2011

@bambola@luludi@booklover...kedze y pouzivate rozne druhy nosicov tak sa Vas chcem spytat chceli by sme kupit taky na turistiku,tak sa chcem opytat ci mate prehlad,ktore by boli asi tak najlepsie.dakujem 🙂

maxara
21. feb 2011

@bambola 😀 😀 😝 inak, to jej umy pekne a je to.. lupiny by si mala vycesat hrebenom na jeden sup

@jaruska8 ano aj Pampusa 😀

gabika41
21. feb 2011

@denisse...ja malu uspavam pravidelne medzi 18 az 18:30 a v podstate az na jednu prestavku spi do rana tak do 6tej....sama som zvedava ako a ci sa nam to posunie v lete....my spime dopoludnia tak od 9:30 do 11tej a poobede cca od 14 do 15 az 15:30 potom mame aktivity do 17:15 a potom kupeme.krmime a ideme spat.... 🙂

katka55
21. feb 2011

@bambola ano, pytala som sa a tiez mi povedala, ze to staci na nejakom papieri od lekara, ze "nalez". a vraj im to staci priniest aj pocas kurzu, nemusi to byt na prvu hodinu 😉 a vy ste vseobecna poistovna? lebo vraj ta ma zlavu 😠 teda mm je vseobecna, ale to asi musi byt babatko, ze? 😒

katka55
21. feb 2011

@maxara ja by som sa chcela vtriet na buduce stretko 😉 aby si si mohla vycervenit riadok v tabulke, dobre? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre