Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
21. feb 2011

@denisse 😀 zlata Nelinka.. ja som mala taku knizku, sa volala Ako kvapocka putovala atiez som nad takym niecim rozmyslala, ze chuda, taka malicka a sama 😔 😀

maxara
21. feb 2011

@mirka285 aby si zajtra nevyzerala ako mockos 😀 😀 😀

mirka285
21. feb 2011

@maxara no veru tak...takze gebula umyta a idem asi kukat telku do obyvacky...takze zajtra sa vidime 😉

gabika41
21. feb 2011

chcem sa spytat ma niektora z Vas autosedacku Cybex a pokial ano,ake mates nou skusenosti...dakujem 🙂

maxara
21. feb 2011

@mirka285 oki bez.. ja pozeram supasta a kecam.. 😀 😝 zajtra vyklopim

maxara
21. feb 2011

@gabika41 ja mam cybex.. ale nemam s nou skusenosti, my sme este vo vajci a teraz idem menit auto, tak tu novu dam az do neho.. akurat to vyjde asi.. a mame tu 9-36, tak uvidim ako Ninka, tu s pultikom. Ked som ju skusala, tak sa jej pacilo. Ale viac neviem

katarina7777
21. feb 2011

caute babule, co to citam, zajtra bude stretko u Maxinky? hned by som prisla keby som na SR ☹

@mirka285 ja mam bielu ohradku Colosseo od Neonato a som spokojna, Leovi sa tam tiez paci pokial nas nevidi 😀

Ja malemu nakupujem drahsie aj lacnejsie veci, ale hlavne pozeram na kvalitu, material a pohodlie. A uplne najradsej nakupujem ked su zlavy, dneska som sa vyblaznila v Chicco, na oblecenie mali 70% zlavu , no nekup plnu tasku veci 😀

Tento tyzden tu mam maminu tak dufam ze budem mat viac casu na kona, lebo mi to chyba... abstak je tazky 😝

katarina7777
21. feb 2011

kde ste vecerne sovy?

tinaki1275
21. feb 2011

@katarina7777 tiez sa cudujem kde su vsetky .. 😒

bambola
21. feb 2011

baby ja teraz musim chodit spavat s malou , tak uz som donocnosovila 😒 kedze mam klavesnicu odpalenu a teda si nemozem k malej brat ani laptop. musim si uz objednat klavesnicu 😠
teraz ma na chvilku pustila a spi ale ratam, ze bezo mna pospi tak max 30min a uz budem musiet

katarina7777
21. feb 2011

@bambola tak to mas blbe technicke problemy 😒 tie s pocitacom myslim 😉

katarina7777
21. feb 2011

@tinaki1275 podla mna sa kraslia na zajtrajsie stretko u maxi

tinaki1275
21. feb 2011

@bambola no to sme dopadli .. 😒 o jedenstej a tu uz zdochol 'kon" 😀

tinaki1275
21. feb 2011

@katarina7777 vidis to ma nenapadlo ,Mirka si umyla vlasy a nalakovala nechty novym lakom myslim ..ale ostatne neviem... 😉

bambola
21. feb 2011

@tinaki1275 pozrela som ten golfac co si nasla za 130€, moc tam o nom nepisu ale pravdupovediac sa mi nezda nejaky uzasny a ako hovori maxi, jej stolicka k pocitacu je krajsia 😀 neviem, vsak dizajn si posud sama ale zaujimalo by ma aky je vysoky lebo ta rucka mi moc nepride prisposobena k cloveku, proste je tak nejako dohora, cize bude je to kocik pre vysokych ludi alebo je nizky. vyzera, ze nema polohovatelne nozicky.... asi je dobry teda na cesty kvoli skladnosti ale celkovo by som brala radsej tu loolu 😉

katarina7777
21. feb 2011

@tinaki1275 keby len kon zdochol, on bol dokonca modry 😀

bambola
21. feb 2011

@tinaki1275 aj ja som si umyla vlasy 😀 a aj malu som okupala 😀

bambola
21. feb 2011

mala place, dobru

tinaki1275
21. feb 2011

@bambola mas pravdu , polohovat sa ale da..nasla som k nemu info v nemcine ale cely sa mi zda nejaky extremne lahky ako pre babiky a nie pre deti ..ale mm sa pacil ..on hlada vsetko co najlahsie ..ja som stale za tu loolu le aj inglesina zippy sa mi pozdava a aj ten novy nejako na e... 😕 a loolu som uz nasla cervenu aka sa mi paci a vyjednavam s jednym chlapikom na e-bay cenu ..pytal 320 ..(je novy este zabaleny ) 😠 ponukla som 220 .. 😉 a uz sme na 280 ... 😉 no uvidime..

tinaki1275
21. feb 2011

@bambola dobru a uzite si to ..
@katarina7777 😀 😀 chudak kon ...

tinaki1275
21. feb 2011

@monline kde sa ty tulas? zeby na g-maile?

tinaki1275
21. feb 2011

@katarina7777 no idem aj ja..neviem co za noc nas zase caka.. 😒 ...dobru prajem

katarina7777
21. feb 2011

@tinaki1275 tu loolu nepoznam, aka je to znacka? cez ebay sa niekedy daju zohnat dobre veci za super cenu, dufam ze sa s tym predajcom dohodnete.... inak kolko stoji ten golfac v obchode?

akurat som pozerala video o tom co sa deje v Lybii (ake i/y??)... hroza ☹

katarina7777
21. feb 2011

@tinaki1275 dobru , idem sa venovat drahemu akurat si zohrieva pizzu tak sa k nemu pripojim ... zbohom dieta 😝

tinaki1275
21. feb 2011

@katarina7777 je to bebeconfort pozriem kde mam ten link ..tu v gr stoji okolo 400eur!!! na svk som videla za 300 ....z tej Lybie mi je smutno ..uz na take radsej ani nepozeram.. ☹

tinaki1275
21. feb 2011

@katarina7777 http://www.bebeconfort.com/collection/UK/prom_p...
dobru aj tebe a pizza na noc? typicky talianske .. 😀

monline
21. feb 2011

@tinaki1275 zapozerala som sa na film Skřivánci na niti, tak som pri telke....priebežne som si vás tu čítala, ale dnes sa mi nejak nechcelo písať, dnes mám úplne maximálne lenivý deň, musím s tým od zajtra niečo spraviť 🙂
Nika má prázdniny, tak malého som jej ráno šupla a aj poobede s ním bola vonku ona...jedlo sme mali odvčera, tak som nič nechystala, žehliť sa mi nechce, ani upratať..vlasy si musím zmyť aj ja, tak asi idem teraz, snáď malý nebude pýtať jesť práve teraz,..
dúfam, že stretko u maxi mi zajtra vyjde, že aspoň na chvíľu (jedno kafe) prídeme
a malý piští..☹

katarina7777
21. feb 2011

@tinaki1275 pizza bola super a putovala rovno do speku na bruchu 😠 golfac vyzera velmi dobre, ja mam z Bebeconfort autosedacku ale neni som nou nadsena, nehovorim ze je zla ale ani super... neskor ju supnem mm do auta a do mojho si kupim asi Romerku. 😉 a 400 eur za golfac je naozaj vysoka cena 😒

cigaretka5
21. feb 2011

@maxara maxi kde si kupovala cybex? a ktoru mas? zacinam zvazovat ci romer ci cybex

cigaretka5
21. feb 2011

@tinaki1275 http://www.quicksmartbaby.com/easy-fold-stroller/ tak ak pojdeme v lete nadofcu ja si kupim tento, konecne trochu iny design taky mierne ulet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre