Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
26. feb 2011

caute baby, vidim ze preberate topanky, ja maleho obuvam ked ho davam behat do chodula, davam mu kozenne topanky s pevnou podrazkou, a obcas tie capacky od Lilliputi ... inak tu kvalitne detske topanky zacinaju od 40-50 eur, minule som malemu kupila jarne topanky od Chicca cislo 19, lebo 18 co mame doma su mu uz male a stali 45 eur! A to neni ani extra znacka ako Hogan, armani a pod... tie zacinaju od 90-100 eur... tym ludom nacisto drbe s tymi cenami 😠

Nasmu leovi sa potia nozky aj v pancuskach, vecer mu smrdia jak olomoucke syrecky 😀

Inak aj tu bolo dneska pekne slniecko tak som cele poobedie umyvala s hadicou chodniky a terasy... velka zabava 😝

meruska
26. feb 2011

@katarina7777 chodníky a terasy? Ty bývaš na zámku? 😀 Čo tak pridať foto?

drievko
26. feb 2011

@maxara jasneeeee tasim sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strasska
26. feb 2011

@katarina7777 dik za koment, tak uz nebudem frflat na nasich uctoch za topanky 🙂

katarina7777
26. feb 2011

@meruska bol by to zamok keby som mala personal 😀 momentalne boli hradnu pani chrbat z roboty 😝

meruska
26. feb 2011

@katarina7777 😀 😀 😀

tinaki1275
26. feb 2011

@katarina7777 napodobne to mame s cenami aj v gr..ja som preto dvoje topanocky uz kupila svk a tenisky v rakuske ,a j som jej ich vyskusala..tu je uplne normalne dat za detske topanky 70-80- eur.. 😕 co mne pripada sialenstvo ..
@monline predvcerom som hodila "do plena " tu istu otazku a nikto nic.. 😕

katarina7777
26. feb 2011

@strasska napriklad mne sa na tych topankach z raku nepacia ze maju uplne rovne podrazky, zdaju sa byt dost neforemne a tvrde ale to je len dojem z foto, ked pojdem nabuduce domov omrknem topanky aj u nas ale radsej budem setrit na obleceni ako na topankach 😉

tinaki1275
26. feb 2011

@katarina7777 kolko mas teras? ja mam dve a stacia mi 😒 a chodnik nemam. teda kratku prijazdovu cestu ale ta je nastastie vysypana strkom..

katarina7777
26. feb 2011

@tinaki1275 3 velke terasy , plus parkovisko a po zime boli cele spinave od psov ale aj tak ich bude este treba prebehnut s Wapkou lebo mame bledy kamen a s hadicou som stiahla prach ale ostala spina zazrata v dlazdiciach ... ale to uz zapojim hradneho pana 😉

katarina7777
26. feb 2011

@tinaki1275 tu je "normalne" dat za topanky pre dospelych 150-200 eur, to je taky stred, pre deti je "normalna cena" do 50 eur.

mirka285
26. feb 2011

baby alexa nema cas podla mna na konika,ked vyraba tie sperky,vysrala sa na nas 😀

tinaki1275
26. feb 2011

@katarina7777 no tak to ti nezavidim ..,ja ma dost s dvoma malymi a tie mam ja tiez spinave od psa a od mojich dvoch maciek.. 😒 lepsie povedane od ich zradla 😒 donald zerie zasadne tak ze si vsetko vytahuje z misky .. 😠 a macky ho uz nasleduju ..

monline
26. feb 2011

@mirka285 asi to tak bude..na FB dala malého fotku, tak sú určite v poriadku

mirka285
26. feb 2011

otvorila som si vino,ze si poharik nalejem a normalne,ze nechuti mi ☹ a k tomu nebolo zas nejake lacne,navyse je to Matysak 😠

tinaki1275
26. feb 2011

@mirka285 no mozes mat pravdu 🙂 ,hlavne nech sa jej dari ..na fb ale obcas nieco da..

tinaki1275
26. feb 2011

@mirka285 zried to kolou 🙂 .tak to ja "kazim vino" ked mi nechuti .. 😀

strasska
26. feb 2011

@katarina7777 suhlasim, na topankach sa ani u nas nesetri 😎

mirka285
26. feb 2011

@tinaki1275 Mati my nemame doma kolu,nic len dzus mame ananasovy ☹

mirka285
26. feb 2011

baby opustam vas,idem sa navtirat Gabovi do obyvacky a pojdem skoro spat,nech som zajtra fit na tie lyze..

katarina7777
26. feb 2011

@mirka285 uzi si zajtrajsiu lyzovacku, ja som naposledy stala na lyziach v 18 tich, uz by som si asi netrufla.

tinaki1275
26. feb 2011

@mirka285 tak to by som neodporucala s tym dzusom .. 😀 uzite si zajtra tie lyze..tisko zavidim 😉

tinaki1275
26. feb 2011

baby idem spat zajtra mame narodeninovu oslavu mojej krstnej dcery ..tak aby som nevyzerala tak zle ako dnes.. 😒

katarina7777
26. feb 2011

@tinaki1275 aj nasi psy zeru tak ze bordel je meter naokolo 😠 a potom na dlazbe ostavaju zazrate mastne flaky.

katarina7777
26. feb 2011

@tinaki1275 dobru noc, ja sa este pohravam s myslienkou pol hodinu si zacvicit ale ostane to asi len pri myslienke 🙂

monline
26. feb 2011

@mirka285
@tinaki1275 dobrú noc baby a zajtra krásny slnečný dník nám želám

luludi
27. feb 2011

ahojte babulky,

topanocky na doma budeme kupovat liliputi a na vonku nieco taketo http://www.detskeboty.cz/richter-12-0401-1351.htm
🙂

pekny den vsetkym
😵

kafoditka
27. feb 2011

Bre raaaanko 🙂 celkom fajn sme spali, uz sme po ranajkach, teraz su moji chlapi vyvaleni na posteli a hraju sa 🙂 Dnes spachame asi nejaky vylet v ramci BA..
@mirka285 necudujem sa, ze ti vino nechutilo, Matysak nema dobre vina.. 😝

lutsine
27. feb 2011

pekne ranko 🙂

maxara
27. feb 2011

Ranko damy..
dufam ze ste uz dopreberali topanky, lebo dokladne som sa unudila vcera 😀 😀 😀 (ale samozrejme, ze mozete dalje, ved prave o tomto by malo byt forum.. to len ja mam teraz hlavu inde)
Ja mam asi 5 metrov dlhy chodnik, parkovisko pred garazou na dve auta a vzadu jednu terasu a odpocivadlo a nic nemienim nicim umyvat.. ved je to chodnik predsa.. horne dva balkony su len pre ludi a su samocistiace dazdom. A tie spodne cesty som ochotna na jar, ked zacne nas vonkajsi zivot, pozametat.. Psi nam sice mastne jedla, ako kosti a pod. zeru tiez vonku, ale mm ma taky patent, za ktory mu tymto verejne dakujem 😠 😖 , ze da hrniec s kostami do zahona a tam si to psi povyberaju a stepuju okolo toho, takze tam mam definitivne po kvetoch a travniku (pred zahonom)... ALE nemam mastny chodnik.. 😖 Tolko vsuvka k vcerajsej teme..
Moja novinka je, ze moj otrok sa vcera urazil, ze s nim nechcem ist von 😀 normalne bol protivny, ale nakoniec za podpory Mon, ktora mi pripomenula, ze som jeho pani predsa a ja diktujem pravidla, som vzala opraty pevne do ruk a chlapec sa ukludnil.. cize zrejme je nacase prestat si pisat, kedze niekto to prestava mat pod kontrolou 😒
A moj plan na dnes.. Prisnil sa mi obraz, teda jeho kusok, takze hor sa na tie styri nachystane.. mm je doma, tak skace okolo pampusky on.

@luludi pekne topanky si vybrala.. a preco si nas v piatok odignorovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre