Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. mar 2011

@bambola Ninka ani nemusi vyzerat unavene, ja ju proste ukladam dve a pol hodiny od zobudenia sa, vzdy. Okrem vecer, ked sa napr zobudi o 17tej, tak taha az do tej 20tej, pripadne ked kupeme, tak aj dlhsie

kafoditka
1. mar 2011

@maxara Peti co je cierny kubo? tvoja specialitka? 🙂

noemarta
1. mar 2011

aj Nela spi, od 8,30.
Ja uz mam rannu kafe za sebou, ale idem si este asi uvarit, nejaka som k.o. aj tak.... 😒 a este to otras pocasie...

noemarta
1. mar 2011

@maxara aj ja tak ukladam nelu, kazde 2,5 az tri hodky a vecer okolo 19,30.

maxara
1. mar 2011

@kafoditka cierny kubo nie je moja specialitka, ale je to vyborne.. normlane sa robi tam, ze si uvaris krupy v slanej vode (ako ryzu, len sa to dlhsie vari) a na panvici na masti (ja davam obyc olej) opecies cibulku, cesnak a na to supnes huby (predtym namocene do studenej vody) aj s tou vodou. A potom to podusis, zmiesas s krupami a das zapiect do truby na pol hodinku. Cierny je preto, ze normalne sa ma robit z kozakov, cize by bol cierny a ja som dnes urobila tak, ze na cibulku a cesnak som dala kuracinu, opiekla a pridala huby a tak..

vierkaha
1. mar 2011

Dobré ránko,
ja som včera padla do postele jak kabela - normálne nechápem. V noci som mala budík a každé tri hoďky som kontrolovala malého, ale chvalabohu nič mu nie je. Taký výmysleník je z neho za poslednú dobu, že až pred chvíľou mi stiahol zo stola obrus aj zo všetkým čo na ňom bolo ( našťastie len nejaké maličkosti ) teraz zasa robí manévre myšákovi, ten behák je fakt nebezpečný 😀
Ja dnes musím upratať a variť budem takú pečenú mäsovú sekanú a pyré

bambola
1. mar 2011

@katka55 teraz som cumela do tabulky a som vlastne zistila, ze nase decka sa narodili v jeden den 😉 😀 takze plavanie zaciname presne na vymesacie 😎

kafoditka
1. mar 2011

@maxara mnam, celkom dobre to znie 😉 baby inak ja vas obdivujem vsetky, co mate kucharske umenie v malicku a este vas to aj bavi.. ja teda varit neznasam aj ked nieco viem, ale robim to len tak mechanicky, nemam (alebo nechcem mat) ziadnu predstavivost nieco skusat, vymyslat a pod. ... mozno je to aj tym, ze u nas vari len svokra a mm. Ale viem, ze ked raz budem vo vlastnej kuchyni, tak urcite chcem varit pre svoju rodinu a som presvedcena, ze k tomu ziskam potom aj uplne iny vztah.. 😉

mirka285
1. mar 2011

a ja som cumela do temy magastretko a nieco sa pohlo,akurat,ze mna uz presla chut na nejake ist 😖

maxara
1. mar 2011

@kafoditka Domi, ale ved na tomto jedle zrovna nic nie je.. akoze ja uvarim cokolvek, aj chutne to je, ale neviem piect ☹ ani ma to nebavi, je s tym kopa roboty

mirka285
1. mar 2011

ja neviem co budem dnes varit,Tomas chce pizzu,Gabo sa naje v meste a co si mam navarit pre seba tk to fakt netusim...vcera som mala zeleninove rizoto s cviklou a vsetko som zozrala 😝

mirka285
1. mar 2011

@maxara Peti ja viem piect ale iba jednoduche veci...

gabika41
1. mar 2011

dobre ranko 🙂 ...my sme uz tiez hore od 6tej u nas uz je to normalka,ale ja davam malu spat az okolo 9:30 po desiatej,spi tak do 11:15,potom ma obed o 12,potom ide spat okolo 14 tej spi tak max do 15:30 a potom ide spat o 18 az 18:30 a s jednou prestavkou na natankovanie spi do 6 do rana...... 🙂 uz som achytana k tej zubarke.......

gabika41
1. mar 2011

@maxara ..ked vies dobre varit,tak zvaldnes aj piect....ved pockaj ked pride Ninka,ze by si dala nieco sladke pod zub....ja viem zo sladkeho iba take zakaldne veci,ale taka domaca babovka mi pride zdravsia ako tie z obchodu.....a pokial ide o kysnute kolace tie fakt neviem a skoda,lebo moja mama ich vie uplne super a vnucata chodia na ne specialne k nej,lebo ich nikdo tak dobre nevie.......

merikac
1. mar 2011

@noemarta 🙂) ved na zaklade fotiek z prvyh stretnuti, si sa mi na nich zdala taka nepripustna, ale hold,,tento krat som riadne mylila ( som to potom zacala tusit podla tych vtipnych kometarov, ze hold marianna- toto je iny typek 😀 ),,,,,

bambola
1. mar 2011

baby ja si dovolim tvrdit, ze viem dobre varit aj piect ale sa mi musi chciet 😅 inak to nie je a take dobre 😉
@kafoditka ked sme kupovali byt tak ja som sa tesila najviac na vlastnu kuchynu 😉

karinnka
1. mar 2011

l
@kafoditka kafko nic mi nedoslo 🤐 ale aj tak dik 😀

maxara
1. mar 2011

@mirka285 @gabika41 tak jednoduche viem aj ja.. ako tak.. ale neviem, ci su chutne alebo dobre, lebo to nejem.. a nikdy som napr babovku nerobila 🙂

zuzik1983
1. mar 2011

ahojte
@mirka285 myslela asi mna 🙂 lenze ja nemam tolko ccasu na MK aby som dala vediet hned 😒 stvrtok ,piatok bol nestrankovy den a vcera som tam bola sa opytat a mala si pravdu,danove priznanie netreba podavat,ak si nemala prijem vyssi ako 2000eur.
inak posledny tyzden je to u nas katastrofa so spankom.zaspavanie hozne,mala sa 100x v postieke postavi nez zaspi...zobudi sa o 21 a do druhej v noci mrnci,nie a nie spinkat.alebo zaspi neskoro okolo 21.30 a zobudi sa rano o 3 ze je vyspata a sme hore minimalme do 5.30h.ja uz som taaak unavena,vcera som si s nou vcera aj poplakala od unavy ☹

kafoditka
1. mar 2011

@karinnka poslala som to znova, mas to?
@maxara tebe to prislo vcera?

maxara
1. mar 2011

@zuzik1983 mirka myslela oacku

maxara
1. mar 2011
karinnka
1. mar 2011

@kafoditka zatial nemam nicccc 😕

mirka285
1. mar 2011

@zuzik1983 Zuzi nie nemyslela som teba,myslela som oacku,dva krat som sa jej pytala ako to vyzera s megastretkom a odpovede som sa nedockala ☹

zuzik1983
1. mar 2011

a to nehovorim ako mi spi cez den, 2-3 krat po pol hodinke 😒

zuzik1983
1. mar 2011

@mirka285
@maxara
jaj,tak potom nic 🙂

kafoditka
1. mar 2011

@karinnka nechapem preco to babam prislo a tebe nie 😕

maxara
1. mar 2011

@karinnka uz som ti to poslala ja

karinnka
1. mar 2011

@maxara
@kafoditka Uz mi to doslo 😵 Dakujem Vam 😵 😵 😵

maxara
1. mar 2011

aha, uz visime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre