Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
4. mar 2011

@bambola @mirka285 to bravčové som ja dala malému asi len 2x doteraz a určite sa mu radšej vyhnem. Jasnačka, že radšej mu dám kuracie, morčacie a králičie a nebudem ho zbytočne zaťažovať bravčovým. 🙂 🙂
A videla som už toľko druhov potravín, ktoré sú alergén a predávajú ich ako vhodné už od 4 resp. 5 mesiaca 😉

bambola
4. mar 2011

@aalexis007 alergen ano pokial ti na neho zle nereaguje, tu ide o to, ze bravcove je vyslovene nezdrave 😔 neviem preco to tam pchaju 😠 ale tak snad si kazdy uvazi podla svojho 🙂

bambola
4. mar 2011

@vierkaha hovnik 😀 😀 😀

aalexis007
4. mar 2011

@bambola máš pravdu 🙂 Na jednej strane napíšu, že aspoň do 1 roka sa nesmie a na druhej ho vyrábajú ako vhodné od 5. mesiaca. No a potom sa vyznaj 😉 Hroznéééééé

mirka285
4. mar 2011

no veru,aby sme na vsetko davali pozor 😕 Linda to bravcove tak zo tri krat jedla urcite a vobec som si nevsimla,ze je bravcove,lebo ma nenapadlo,ze to mozu predavat...

mirka285
4. mar 2011

@noemarta Maci ale nie ze bude Nela spat ked pojdes k svokre 😀

bambola
4. mar 2011

@mirka285 presne toto som chcela napisat, ze pojde k svokre a mala bude zase drichmat 😀 @noemarta

tinaki1275
4. mar 2011

dobre ranko babule,tak my po klasickej noci akurat ma k tomu extra nasral mm.. 😠 o tretej som odisla do pbyvacky spat ale som ju naskor nakrmila a a nechala s mm v posteli ze on vraj nema problem on spi aj ked sa ona vrti ..este mu hovorim ked sa zobudi okolo siestej daj je hned caj a ona este pospi aj do osmej..samozrejme sa o pol siedmej zobudim a on sedi vedla mna na gauci aj s rozsantenou Leiou 😠 hovorim mu co si ju tu dotiahol ? a on ze lebo uz zo 20 minut nespi ..a pytam sa caj si jej dal> a on ze nie ...co k tomu dodat mala bola nevyspata a o siedmej zacala take cirkusy ze ma skoro svihlo ..a nie a nie zaspat ..do pol deviatej mi revala..samozrejme mm odisielo pol osmej do prace(nejako sa dnes ponahlal 😒 )a ja som sa trapila sama..o pol deviatej zaspala a pospala hodinku a teraz je zase nervozna ..a to ma caka obed u svokry ,to tam bude zase labuzo ... 😠 ja nechapem ze on si nevie zapamatat 2 veci ked sa zobudi tak jej dat napit caj a absolutne na nu nehovorit a zaspi ..kukal na mna jak idiot ked som mu to vycitala..joj ja mam nanho take nervy .. 😠

tinaki1275
4. mar 2011

@noemarta joj co ja by som dala za to keby mala spala ked pojdeme k svokre 😀

bambola
4. mar 2011

@tinaki1275 no ked si mu to hovorila v polospanku, ci? 😉 lebo ja ked nieco poviem mm ked ho zobudim tak aj ked sa zda, ze vnima a rozprava sa so mnou tak to tak nie je, on proste spi dalej len to tak nevyzera 😀

maxara
4. mar 2011

@vierkaha nahodou hovnik je sympaticke slovo.. znie pekne.. to je uz vedlajsie, aky ma vyznam.. ale coraz a oblok zneju strasne debilne

maxara
4. mar 2011

a ked sme uz pri pokusoch jazykovedcov nahradzovat cudzojazycne vyrazy novymi domacimi, tak najtrapnejsie je namiesto hotdogu ze vopchacik

maxara
4. mar 2011

@bambola Inak pastrnak je brutalny alergen, este horsi ako zeler a s tym ludia nemaju problem ho davat, aj lulu vcera pisala, ze ho dava.. a chudak zeler, len preto, ze je pastrnakov slavnejsi brat, tak je vyradeny 😉

bambola
4. mar 2011

@maxara tak vopchacik som este nepocula, ja umreeeeeem 😀 😀 😀 😀 nechapem preco to nutne musia nahradit jednym slovom 😠 sak parok v rozku a basta

gabika41
4. mar 2011

@maxara..uz dlho som sa tak dobre nezasmiala...ze vopchacik..... 😀 😀

gabika41
4. mar 2011

@vierkaaha....no to Ti nezavidim tie krstiny....len aby to maly vydrzal,lebo uz je vacsi a zvedavsi....no to bude chciet pevne nervy... 🙂

tinaki1275
4. mar 2011

@bambola ale figu normalne bol zobudeny..este sa nastval lebo som ten caj akurat prelievala v spalni z pohara do flasky a nieco mi uslo na koberec.. 😒 akoby to potom mal cistit on..

bambola
4. mar 2011

@tinaki1275 poznam 😀 mne moj nauklada spinave taniere na linku vedla seba a nikdy nie na seba, lebo, ze potom budu spinave aj od spodku a bude ich treba aj tam umyt. ako keby riad umyval on 😠 a ja mam potom zapratanu celu tu moju "obrovsku" kuchynu 🙄

maxara
4. mar 2011

@tinaki1275 ale to bol urcite ten koberec, co ste spolu boli navela navela vyberat, nie? 😉 nasral sa, lebo budes urcite chciet dalsi 😀 zartujem mati, ja chapem, ze si nasrata.. aj ja niekedy hadzem doma perly sviniam..

@bambola @gabika41 no ja vobec nechapem, ze preco vseobecne sa to musi nahradzovat, ked to sto rokov nikomu nenapadlo.. mali to vymysliet hned a bolo by to.. kludne by som si vopchacik kupovala, ale teraz by mi to bolo trapne.. nie?

petrap001
4. mar 2011

dobre rano 🙂 jooj baby ta mne je zleeeee 😖 netusim z coho.uz rano som sa zobudila,ze ma boli brucho a pritom som vecer nic take extra nejedla.a teraz je mi aj blbo,tak tazko...to bude den.alex je nervny,lebo ho bolia asi zuby,hore sme od pol 8mej a ja uz nemam sil.skusim si kus pospat ked zaspi,ale asi dlho to nebude 😠
pekny den vam prajem 🙂

petrap001
4. mar 2011

@maxara 😀 co maju povedat taki poliaci ha??oni maju smiesne kadze slovo 😀

bambola
4. mar 2011

@katka55 jaj kati som sa chcela opytat ci budes mat cele plavky alebo bikiny, lebo ja som na plavarni zvyknuta na cele, moc sa v bikinach dobre necitim v uzavretom priestore, ale asi do celych nenapcham prsa 😀

bambola
4. mar 2011

@maxara mne nahradzovanie nevadi ale nech to ma trosku uroven 😠 a vela slov zdomacnelo a aj sa foneticky pise (vikend, hemendex, mejkap... 🙂 )

tinaki1275
4. mar 2011

@maxara ale nie nebol to ten koberec..ale je to rucne tkany hunaty flocati-ovci ..ale aj tak ked ho treba prat (v rukach podotykam)periem ho ja ..nevadi ..aleuz sa mu to zbiera.. 😠
vopchacik by som si hned kupila 😀

bambola
4. mar 2011

ja nemam dnes co varit 😨

vierkaha
4. mar 2011

@gabika41 pevné nervy to chcelo do teraz, lebo moji rodičia sa rozviedli po 30 rokoch keď mal malý mesiac takže to čo sme mali vybavené sme museli zrušiť, lebo nedokázali na svoje pubertálne problémy zabudnúť ani na tých 20 v kostole 😠 a do teraz som čakala, či sa znormalizujú, ale nič tak som sa nasrala zorganizovala to nanovo a im som len oznámila kedy a kde a ani som sa nepýtala či prídu alebo nie, je to na nich. Jednoducho mi došla trpezlivosť počúvať stále dookola, že keď tam bude jeden nepríde druhý atď.....
No nič malý sa zobudil idem mu dať jesť a idem na nákup, aspoň že som stihla zmenšiť kopu na žehlenia o polovicu 🙄
@petrap001 tí poliaci to chytili, ale riadne ja som tam raz volala lebo sme chceli drevo kupovať, ten chlap čo to predával bol niekde inde a teta pri telefóne mi hovorí " pani pošuka pana" tak si hovorím no veď dobre, ale načo mi to hovoríš a potom mi trubke došlo, že ho išla pohľadať 😀

maxara
4. mar 2011

@bambola no presne, ani mne nevadi nahradzovanie, ale bud teda hned, resp nejako plynulo a nie nasilu.. tak ako nemali ako inak nazvat vikend, tak teda ho zdomacnili, no tak podla mna aj hotdog by mal byt zdomacnely, lebo prelozit sa neda, resp je to blbost, tepleho psa si nikto nekupi na jedenie 😀 😝 a nahradne slovo je vopchacik, co je tiez blbost..

@tinaki1275 ja som pocula, ze taketo koberce sa ovela lahsie cistia, ako tie umele, lacne.. ze napr z hodvabneho das prec vsetko..

@petrap001 😀 to mas pravdu.. oni ked rozpravaju tak mne je strasne smiesne z nich.. mne to pripada, ako keby chodili po roznych krajinach a pozbierali si ze toto slovo sa mi paci, budeme ho pouzivat ako toto. A tak sukaju ked hladaju, meskaju ked byvaju a podobne.. a ten ich opisny sposob pomenovania veci je tiez funny

maxara
4. mar 2011

@bambola a ty co sa tu ukazujes s cudzim babatkom? ha?

bambola
4. mar 2011

@maxara som cakala kedy si to kto vsimne 😀 😀 si riadne bystroocko 😎
@petrap001 mne sa paci "samochod" a este "spičky" 😀

mirka285
4. mar 2011

no baby tak ja som prave vyhadzala skrinu a vytriedila veci,ktore tam skladujem a pritom viem,ze ich v zivote na seba nedam...nazbierali sa dve obrovske kabele,ale niektore veci su ako nove,tak mi to nedalo a volala som kamosle nech to zoberie pre jej neter,urcite sa potesi 🙂 a vcera som dostala kramy,ale iba take spinenie a dnes uz nic 😕 akoze nechapem co to ma znamenat?
@bambola ja som si to tiez hned vsimla,tu foto s Dankom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre